Jump to content



Περί των προβλημάτων του TheLab.gr


TheLab

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από RootX

Αυτό πως το συμπέρανες? Αν δεν έχεις δώσει αλλού το password, χλωμό να μπορεί να μπει κάποιος.

Εννοειτε οτι κανω πλακα(αν και καθυστερημενη η απαντηση).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Εμενα εδω και 2-3μερες μερικες σελιδες δεν μου τις φορτωνει σωστα και πρεπει να κανω refresh :tomato:

EDIT:Ακηρο.Τελικα μου το κανει και σε αλλα site και υποψιαζομαι η την HOL η τους τελευταιους nforce drivers 6.66.Το εχει παρατηρισει κανεις αλλος;

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ήθελα να το πω από καιρό ας το ξεφουρνίσω.

Από την πρώτη μέρα που είμαιμ στο λάμπη τα προσωπικά μηνύματα έχουν δική τους λογική ως προς το αν και πότε θα μου εμφανιστούν. Στην αρχική σελίδα σχεδόν ποτέ δε βλέπω αν υπάρχει μήνυμα. Μία μέρα ανακάλυψα(για πολλοστή φορά ) τον assistant και μου λέει έχεις πμ. LOL λέω μέσα μου αφού η πρώτη σελίδα δε λέει τίποτα. Refresh στην αρχική του λάμπη "0 μηνύματα". Εντάξει λέω ένα έμεινε. Μπαίνω μέσα, όντως είχα μήνυμα. Γενικώς η πρώτη σελίδα ποτέ σχεδόν δε με ενημερώνει για νέα μηνύματα και ποτέ δεν έχω δει popup εκτός και αν το μήνυμα σταλεί ενόσο είμαι μέσα

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με τα πμ είναι γνωστό εδώ και καιρό, ότι workarounds έχει προτείνει ο κατασκευαστής, δεν έχουν αποδώσει.

Σύντομα ελπίζουμε να απαλλαγούμε από αυτό το πρόβλημα, αναβάθμιση γαρ :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JaguarOne

Δεν ξέρω αν τα έχετε δει ή αν σας τα έχουν επισημάνει αλλά εδω και 3-4 μέρες βλέπω τα εξής:

1. Η ώρα πήγε 2 ώρες πίσω (????? ) Τώρα αντι για 14.47 μου έγραφε 12.47

GMT? lol έτσι εξηγείται, κόντευα να φλιπάρω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Χθες, στις 04:06]

GMT? lol έτσι εξηγείται, κόντευα να φλιπάρω...

Ναι όντως η διαφορά ώρας προέκυψε επειδή στην μια δεν είμουνξ logged in και στην άλλη είμουν logged :o

Αυτο με τις σελίδες συνεχίζει πάντως σε ie και υπ'οψιν είναι σε μηχανήματα φρέσκο install winxp pro sp1 χωρίς άλλα hotfix

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παρατήρησα ότι όταν έχεις ενα πμ και ανοίξεις πολλά tabs σε κάθε tab o firefox πετάει ότι έχεις πμ. Δεν μπορεί να γίνει να το πετάει μια φορά;

Επίσης έχει μειωθεί ο χώρος των πμ; Στην αρχή έβαζα καμια 20άρια (φλασιά, ο φάκελος inbox είναι shared με τον sent;;;;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δοκίμασα να στείλω ένα pm αλλά το mailbox του παραλήπτη ήταν γεμάτο. Το μήνυμα δυστυχώς μετά από αυτό χάθηκε. Δε θα μπορούσε να αποθηκεύεται κάπου (σαν draft) αυτόματα και να στέλνεται αυτόματα όταν υπάρξει χώρος στον παραλήπτη; Ή έστω να αποθηκεύεται κάπου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από trendy

Δοκίμασα να στείλω ένα pm αλλά το mailbox του παραλήπτη ήταν γεμάτο. Το μήνυμα δυστυχώς μετά από αυτό χάθηκε. Δε θα μπορούσε να αποθηκεύεται κάπου (σαν draft) αυτόματα και να στέλνεται αυτόματα όταν υπάρξει χώρος στον παραλήπτη; Ή έστω να αποθηκεύεται κάπου.

δεν είναι στα σταλμένα σου?

στα εξερχόμενα?

μήπως για όλα φταίει το slack?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

δεν είναι στα σταλμένα σου?

στα εξερχόμενα?

’μα ήταν λες να έκανα το ποστ;

Αρχική απάντηση από sotiris

μήπως για όλα φταίει το slack?

Όχι η πανσέληνος φταίει, όταν έχουμε νέα σελήνη τα αποθηκεύει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpcupra [Σήμερα, στις 01:59]

http://www.extremeshop.gr/product_info.php?cPath=26_49&products_id=193 παταω και δεν ειναι δυνατη η εμφανιση της σελιδας.κατα τα αλλα ολα καλα...

ie5,norton-ad-ware-spybot-peer gurdian,win xp sp2 gr

εμμμμμ........το σαητ της διαφημισης εχει το προβλημα....οχι το λαμπ:nerd:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ρε παίδες πάιζει τπτ με τον σερβερ τελευταία? Και γιατί αυτό:

Είναι φορές ανεξαρτήτου ώρας που πάω να μπώ και δεν εμφανίζει σελίδα.Είναι σαν να κόλλησε.. Δεν κάνει timeout απλά δεν φορτώνει.

Οτενετ έχω και είναι μια χάρα απο όλα pps κλπ σε άλλα site δεν έχω πρόβλημα..

Τo ίδιο παρατήρησε και ένας φίλος με Pstn.

WHATSUP?????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.