Jump to content



Pay what you want bundles


Recommended Posts

Και θα κυκλοφορήσει αργότερα ακόμα ένα:

Bundle-in-a-box

:lazy:

edit: Κυκλοφόρησε και το δεύτερο μόλις

To Bundle In A Box - Adventure Bundle είναι το μόνο που έχει πτωτική τάση στην τιμή και πλέον μπορείτε να το πάρετε με μόλις $0.99 αν είστε των point-n-click adventures. :)

[MENTION=7401]alexis2044[/MENTION] :p

Link to comment
Share on other sites

Τρεχάτε! Ένα Humble Bundle που πραγματικά αξίζει:

The Humble Indie Bundle V (pay what you want and help charity)

Bastion

Amnesia: The Dark Descent

Psychonauts

Limbo

Superbrothers: Sword & Sworcery EP

Έφτασε στα 8$ σχεδόν, αλλά αξίζει πραγματικά! Το τσιμπάω κι εγώ! :clap:

Link to comment
Share on other sites

Τρεχάτε! Ένα Humble Bundle που πραγματικά αξίζει:

The Humble Indie Bundle V (pay what you want and help charity)

Bastion

Amnesia: The Dark Descent

Psychonauts

Limbo

Superbrothers: Sword & Sworcery EP

Στο ήδη υπέροχο αυτό bundle για τους Beat the Average προστέθηκαν ακόμα άλλα 3 παιχνίδια:

Super Meat Boy

Braid

Lone Survivor

:upside:

Νομίζω ότι είναι το πιο επιτυχημένο οικονομικά Humble Bundle. Ήδη έχει φτάσει στα 3,3 εκατομμύρια με 420k πωλήσεις

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

AN ειχα πλερωσει ΤΟΤΕΝΕΣ πανω απο το αβερετΖ θα τα παιρνα και αυτα? :X:

Ναι. Στα δίνει σαν ξεχωριστό κωδικό για steam και τα 3 μαζί.

Αν αυξήσεις το ποσό που έχεις δώσει, δεν στα δίνει?

Link to comment
Share on other sites

Είτε είχες δώσει από την αρχή πάνω από τον μ.ο., είτε το αγόρασες έπειτα με περισσότερα από το μ.ο., είτε ανέβασες την αγορά σου πάνω από τον μ.ο. αφού το είχες αγοράσει με λίγα, πάλι θα τα πάρεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ήδη κάποιο από τα παιχνίδια, φαντάζομαι μπορείς να το σπάσεις από το bundle και να το δώσεις αλλού?

Εξαρτάται. Τα 3 που έδωσαν τώρα στο τέλος (super meat boy, braid, lone survivor) τα δίνουν σε ένα steam code.

Εγώ πχ δεν τα ενεργοποίησα ακόμα, μιας και έχω τα 2 πρώτα. Το lone survivor δεν το βλέπω ιδιαίτερα ενδιαφέρον, οπότε μάλλον θα δώσω τον κωδικό σε ένα φίλο, ή εδώ στο forum.

Ελπίζω να σε κάλυψα. :)

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ... Δυστυχώς έχασα το έξτρα limbo, γιατί το είχα ήδη.

Έτσι όπως ήταν χωρισμένα, ήθελα τουλάχιστον ένα παιχνίδι από κάθε κωδικό, οπότε τους έφαγα όλους για την πάρτη μου :(

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται. Τα 3 που έδωσαν τώρα στο τέλος (super meat boy, braid, lone survivor) τα δίνουν σε ένα steam code.

Εγώ πχ δεν τα ενεργοποίησα ακόμα, μιας και έχω τα 2 πρώτα. Το lone survivor δεν το βλέπω ιδιαίτερα ενδιαφέρον, οπότε μάλλον θα δώσω τον κωδικό σε ένα φίλο, ή εδώ στο forum.

Ελπίζω να σε κάλυψα. :)

FU.ME WANTS :p

Link to comment
Share on other sites

Και προσγειωνόμαστε σε άλλο ένα Indie Royal bundle:

The June Bug Bundle - Indie Royale

Αδιάφορο θα έλεγα ή τουλάχιστον δεν αξίζει την τιμή του... (το Auditorium έχω παίξει και είναι καλό)

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως όχι... Τα humble θυμάμαι εκτός από paypal είχαν και google checkout, amazon payments. Όλα χρειάζονται κάρτα. Μπορείς εύκολα να πας σε μια τράπεζα (σχεδόν όλες έχουν) και να βγάλεις μια προπληρωμένη.

Με κάποιο μικρό κόστος μπορείς να την ξαναγεμίζεις όποτε αδειάζει (πχ αν θυμάμαι καλά στην Αγροτική ήταν 3€ κόστος κάρτας, 1€ για να βάλεις λεφτά)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.