Jump to content


Assassin's Creed : Brotherhood


mariosdeme

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...
Και εγώ παρασκευή αναμένω απο Πλαισιο, προπαραγγελια την Auditore Edition!:dance3::man_in_love:

Τηλεφωνικα, ιντερνετ ή καταστημα;

Εγω σε καταστημα πηγα αλλα αυτα που αναφερει στο site,

απο μενα τα ακουσε το παιδι που με εξυπηρετησε και ουτε καν ηταν σιγουρος για τιποτα.

(τα εξτρα της προπαραγγελιας ή ακριβη μερα παραδοσης) :hm:

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφωνικα, ιντερνετ ή καταστημα;

Εγω σε καταστημα πηγα αλλα αυτα που αναφερει στο site,

απο μενα τα ακουσε το παιδι που με εξυπηρετησε και ουτε καν ηταν σιγουρος για τιποτα.

(τα εξτρα της προπαραγγελιας ή ακριβη μερα παραδοσης) :hm:

Κατάστημα στη Λαρισα. Πηγα (τελείως τυχαία) 1 μέρα πριν ανακοινωθουν τα extra, μόλις είχε βγεί για προπαραγγελία. Παριγγειλα και μου είπαν θα με ενημερώσουν μολις έρθει και ότι θα έρθει στις 18 του μήνα όπως έλεγε στο site.(η αλήθεια ειναι πως ειναι ακριβείς. 18 λενε 18 έρχεται, οπότε...)

Αν έχεις κάνει προπαραγγελια, για τα extra πες τους όταν θα πας να το πάρεις, πχ "Στο site σας έλεγε το τάδε για τα extras κλπ..." και θα σου το δώσουν, κι εγώ αυτό σκοπευω να κάνω.:T:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πέρασε και από 'δω ο θείος και όλα μια χαρά.Το μόνο πρόβλημα που υπήρχε όπως και στο δύο είναι οι μαύρες μπάρες στην native ανάλυση της οθόνης.Υπάρχει κάποιος τρόπος να διορθωθεί;;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειναι απο τον ενθουσιασμο που το περιμενα τοσο πολυ, παντως εχω εντυπωσιαστει εως τωρα.

Τα γραφικα μου φαινονται βελτιωμενα απο το ΙΙ.

Δοκιμασατε καθολου multi; Εμενα ολο κατι cannot connect to ubi servers μου πεταει :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειναι απο τον ενθουσιασμο που το περιμενα τοσο πολυ, παντως εχω εντυπωσιαστει εως τωρα.

Τα γραφικα μου φαινονται βελτιωμενα απο το ΙΙ.

Δοκιμασατε καθολου multi; Εμενα ολο κατι cannot connect to ubi servers μου πεταει :(

Και εγώ το ίδιο. Τα γραφικά βελτιωμένα (αισθητά κατά τη γνώμη μου), το gameplay σχεδόν ίδιο εκτός από κάποιες νέες κινήσεις κλπ, και η πόλη ΤΕΡΑΣΤΙΑ!:) Για τη διάρκεια δεν έχω ακόμη γνώμη, σε 2-3 μέρες θα δούμε...

Για τους fan της σειράς, πολύ καλο παιχνίδι.:T:

Multi δεν δοκίμασα ακομα, αλλα θα έρθει η ώρα του!:fist:

Link to comment
Share on other sites

Για να φτάσεις 100% completion λογικά κάπου εκεί θα παίζει. Χωρίς να κοιτάμε σε walkthrough εννοείται.:) Και στο 2 περίπου τόσο μου πήρε το 100%. Αν θυμάμαι καλα 36-37 ώρες έχω εκει...

Θα ενημερώσω από βδομάδα για τα περί διάρκειας, ώρα για κάψιμο τώρα!:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το crossfire δουλεύει σε εσάς γιατί εγώ αναγκάστικα να το παίξω με μία κάρτα

διότι τρέχει καλύτερα,ξέρετε αν θα βγεί κάποιο patch για το crossfire; :wall:

Τοσα ατομα ειχαμε μιλησει για τα μειονεκτηματα του SLI/Crossfire εδω μεσα. (ιδιαιτερα οτι αφορα Crossfire/παιχνιδια η υποστηριξη ειναι χειροτερη απο το SLI...)

Προφανως και δεν μας ακουσες....

Τι να σου κανουμε κανε υπομονη τωρα μεχρι βγουν καινουργια profiles και καινουργια drivers απο την ΑΤΙ και με το καλο ισως σου τρεξει οπως θελεις

Που το βρηκες?

Mαντεψε :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.