Jump to content



Assassin's Creed : Brotherhood


mariosdeme

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Δεν ειναι μονο για κονσολες!

Στην auditore edition για PC περιεχεται κανονικα μεσα.

To δινει διαθεσιμο να το "αγορασεις" στο uplay. To "αγοραζεις" εξαργυρωνοντας uplay ποντους που κερδιζεις απο achievements του παιχνιδιου.

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει προκύψει το εξής πρόβλημα.Προχτές πρόσθεσα μία δεύτερη 6870 στον υπολογιστή το παίχνιδι ξεκινάει κανονικά, παίζω κανονικά όλα καλά.Μόλις πατήσω όμως tab για να δω το χάρτη ή esc ανεβάζουν και οι δύο gpu 99% , μόλις όμως συνεχίσω το παιχνίδι όλα νορμαλ...Έχει κάποιος παρόμοια εμπερία ή να προτείνει κάτι???

Χρησιμοποιώ τον 11.4 early preview και το τελευταίο CAP.

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει προκύψει το εξής πρόβλημα.Προχτές πρόσθεσα μία δεύτερη 6870 στον υπολογιστή το παίχνιδι ξεκινάει κανονικά, παίζω κανονικά όλα καλά.Μόλις πατήσω όμως tab για να δω το χάρτη ή esc ανεβάζουν και οι δύο gpu 99% , μόλις όμως συνεχίσω το παιχνίδι όλα νορμαλ...Έχει κάποιος παρόμοια εμπερία ή να προτείνει κάτι???

Χρησιμοποιώ τον 11.4 early preview και το τελευταίο CAP.

Γιατί δεν δοκιμάζεις τους κανονικους 11.4? Δεν έχψ παρόμοια εμπειρία, αλλα ποτέ δεν ξέρεις...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σήμερα το μεσημέρι καθώς έπαιζα multi και τους είχα μ@μήσει τελείως, συνέβη αυτο που δείχνει η παρακάτω εικόνα. Δεν μου έχει ξανατύχει. Και όχι μόνο με πέταξε, αλλα έχασα και όλο το xp και τα challenges που ειχα κάνει. Ξέρει κανείς τι μπορεί να είναι?:hmm:

acbmp2011051514552917.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τραγικο να σου λεει οτι ''εκλεψες'' αν οντως ΔΕΝ εκλεψες.

Στειλε mail στο support του παιχνιδιου για να σου ενεργοποιησουν το λογαριασμο (με το ΧΡ και τα challenges) οπως τον ειχες πριν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με απενεργοποιήσαν. Λεει για 0 minutes. Απλά με πέταξε εξω χωρίς λόγο. Αμέσως ξαναμπήκα. Αν και τώρα που το σκέφτομαι έχει κάνει κάτι παρόμοιο στο BFBC2, δεν ξέρω όμως το λόγο, για αυτό το ανέφερα εδω μπας και ξέρει κανεις κάτι..:nothing:

Link to comment
Share on other sites

Απο τι φενεται καποιο ατομο σε εκανε kick απο τον server που επαιζες στην προκειμενη περιπτωση Ο PunkBuster,γιατι και καλα μολινθυκες απο το αντικλεπτικο συστημα του παιχνιδιου,δηλαδη οτι χρυσημοποιουσες καποιο προγραμα η cheat

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα με ποιο εκδοση αγορασης, εχεις λιγοτερο η περισσοτερο παιχνιδι;Aαπο την βασικη λοιπουν αποστολες;

Oχι. Λειπει μονο νομιζω μια ξεχωριστη μνημη με τον λεοναρντο η οποια δεν εχει σχεση με το main story.

Link to comment
Share on other sites

Εδω Εντυπωσιακές οι ειδικές εκδόσεις του Assassin's Creed: Brotherhood | Game 2.0 λεει οτι οι ακριβες εκδοσεις εχουν και εχτρα χαρτες-αποστολες.Αρα υπαρχουν και in-game διαφορες εκτος απο βιβλιαρακια-κουκλακια-συσκευασιες κ.α

Link to comment
Share on other sites

Και παλι, ακομα και αυτα που επισυναπτεις αναφερονται σε ξεχωριστες μνημες, ασχετες με το main story.

Και να τα εχεις δλδ αλλα και να μην τα παιξεις δεν αλλαζει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μολις το τερματισα και εγω.πολυ καλο παχνιδι και αξιζει να το παρετε αυθεντικο.

2 αποριες μονο.

οταν το τερματισεις δεν σε αφηνει να συνεχισεις μετα να κανεις στη ρωμη τις αλλες αποστολες ε?

και

δεν καταλαβα γιατι στο τελος σκοτωνεις την lucy

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.