Jump to content


Assassin's Creed : Brotherhood


mariosdeme

Recommended Posts

Περιμένεις να τελειώσουν τα credits και μετα συνεχίζεις κανονικά, με τη διαφορά πως δεν μπορείς να βγείς απο το Animus. Μπορείς να κάνεις τα side quests για να φτάσεις το παιχνιδι στο 100%, που λενε πως θέλει καμια 40αριά ώρες gameplay κάτι που αρχίζω να πιστεύω αφου ειμαι στο 50% περίπου και έχω 21 ώρες...:T:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Το τερμάτισα και εγώ. Αρκετά καλό μπορώ να πω. Το ΙΙ πάντως κατά τη γνώμη μου είχε καλύτερη πλοκή και περισσότερο WTF παράγοντα, ειδικά στο τέλος. Άντε να δούμε και το ΙΙΙ που θα εκτυλίσσεται.

Και μία απορία. Υπάρχει πιθανότητα (μεγάλη) να βγουν Assassin's Creed ταινίες. Πώς θα τις μεταφράσουν στα Ελληνικά; :p

Link to comment
Share on other sites

Το ΙΙ πάντως κατά τη γνώμη μου είχε καλύτερη πλοκή και περισσότερο WTF παράγοντα, ειδικά στο τέλος. Άντε να δούμε και το ΙΙΙ που θα εκτυλίσσεται.

Και μία απορία. Υπάρχει πιθανότητα (μεγάλη) να βγουν Assassin's Creed ταινίες. Πώς θα τις μεταφράσουν στα Ελληνικά; :p

Το 2 ήταν μεγαλύτερο, μαλλον γι αυτο, αν και συμφωνώ μαζί σου.

Έχουμε τίποτα πληροφορίες για το 3?

Έχει βγεί το Assassin's Creed Lineage που δίχνει κάποια γεγονότα που συνέβησαν πριν την ιστορια του AC II.

Τι ακριβώς εννοείς πως θα τα μεταφράσουν?:hm:

Link to comment
Share on other sites

Το 2 ήταν μεγαλύτερο, μαλλον γι αυτο, αν και συμφωνώ μαζί σου.

Έχουμε τίποτα πληροφορίες για το 3?

Έχει βγεί το Assassin's Creed Lineage που δίχνει κάποια γεγονότα που συνέβησαν πριν την ιστορια του AC II.

Τι ακριβώς εννοείς πως θα τα μεταφράσουν?:hm:

Τα έχω δει τα Lineage. Εννοώ πως θα μεταφράσουν τον τίτλο. Έχουμε δει χιλιάδες παραδείγματα. (π.χ. Η Σεξωγείηνη :p)

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε και το ΙΙΙ που θα εκτυλίσσεται.

Με βάση το τέλος του AC: Brotherhood, και σύμφωνα με την τελευταία φράση του Shayne, τολμώ να πω ότι το τρίτο μέρος της σειράς θα λαμβάνει χώρα είτε στη Γαλλία (Γαλλική Επανάσταση), είτε στην Αμερική την περίοδο πριν την ανεξαρτησία τους.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με βάση το τέλος του AC: Brotherhood, και σύμφωνα με την τελευταία φράση του Shayne, τολμώ να πω ότι το τρίτο μέρος της σειράς θα λαμβάνει χώρα είτε στη Γαλλία (Γαλλική Επανάσταση), είτε στην Αμερική την περίοδο πριν την ανεξαρτησία τους.

Δεν το βρίσκω και απίθανο, με βάση όπως είπες τα λόγια του Shayne στο τέλος. Ξέρουμε τίποτα για το game? Ή όπως τα 2 προηγούμενα (ΙΙ και Brotherhood) Νοεμβριο για κονσολες και Μάρτιο για pc?:fist:

Έχουμε δει χιλιάδες παραδείγματα. (π.χ. Η Σεξωγείηνη :p)

Σιγά, όπως έιναι θα το αφήσουν... Κατα λέξη να μεταφραστεί κουλό θα ακουστεί (creed=πεποιθηση), οπότε τι θα μπορούσε να είναι? :p

Edit: Μόλις μπήκα και κατέβασε patch. Δεν ξέρω τι παίζει όμως ακομα...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δεν είχα ασχοληθεί με κανένα άλλο της σειράς ώσπου είπα να δοκιμάσω το Brotherhood...:wall:

Αφού δε με χώρισε η γυναίκα μου πάλι καλά...Τρελό κάψιμο , καιρό είχα να παίξω τέτοιο παιχνίδι , τώρα μου έχουν μείνει ορισμένα quests και να φτάσω τους assasins στο τέρμα (το κάψιμο συνεχίζεται) :hang3:

Μόνο που μου έχει μείνει ένα σημείο με ένα θησαυρό στο χάρτη που δε με αφήνει να πάω (κάτω αριστερά).

Το μόνο αρνητικό... το τέλος του.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα ασχοληθεί με κανένα άλλο της σειράς ώσπου είπα να δοκιμάσω το Brotherhood...:wall:

Αφού δε με χώρισε η γυναίκα μου πάλι καλά...Τρελό κάψιμο , καιρό είχα να παίξω τέτοιο παιχνίδι , τώρα μου έχουν μείνει ορισμένα quests και να φτάσω τους assasins στο τέρμα (το κάψιμο συνεχίζεται) :hang3:

Μόνο που μου έχει μείνει ένα σημείο με ένα θησαυρό στο χάρτη που δε με αφήνει να πάω (κάτω αριστερά).

Το μόνο αρνητικό... το τέλος του.

Αν είναι ένα από τα 6 Romylus Lairs, για να μπεις πρέπει πρώτα να φτιάξεις όλα τα υδραγωγεία.

;)

Εμένα με χάλασε λίγο η διάρκεια, αλλα οκ. Αφου σου άρεσε, δες και το 2, δεν θα απογοητευθείς!:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι ένα από τα 6 Romylus Lairs, για να μπεις πρέπει πρώτα να φτιάξεις όλα τα υδραγωγεία.

;)

Εμένα με χάλασε λίγο η διάρκεια, αλλα οκ. Αφου σου άρεσε, δες και το 2, δεν θα απογοητευθείς!:dance3:

Όχι δε είναι Romulus lair, μπαουλάκι είναι .Μόλις μπορέσω θα ανεβάσω screenshot του χάρτη που ακριβώς εννοώ μπας και βοηθήσει κανένας συν-Ασσασίνος...:triniti:

Link to comment
Share on other sites

Όχι δε είναι Romulus lair, μπαουλάκι είναι .Μόλις μπορέσω θα ανεβάσω screenshot του χάρτη που ακριβώς εννοώ μπας και βοηθήσει κανένας συν-Ασσασίνος...:triniti:

Δώσε screenshot και εμείς εδω είμαστε!:T:

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα το matchmaking? Έχω καιρό να μπώ λόγω διαβάσματος και δεν ξέρω. Τι γίνεται με αυτο?

Προς το παρον τπτ ...

Εγινε μια μερα ενα update που ελεγε οτι αλλαζει το port επικοινωνιας απο το ταδε στο ταδε

γιατι το πρωτο κομπλαρε καπου με καποιους ISPs αλλα και παλι τιποτα.

Εχω παιξει 7-8 παιχνιδια αλλων εταιριων μουλτι μεχρι σημερα, τα παντα απροβληματιστα.

Τι αχρηστοι ειναι αυτοι εκει στην ubisoft μονο για κονσολες κανουν.

Μόνο που μου έχει μείνει ένα σημείο με ένα θησαυρό στο χάρτη που δε με αφήνει να πάω (κάτω αριστερά).

Αν εννοεις κοντα στο στεκι του volpe, ειναι υπογειοι οι θησαυροι, κοιτα δεξια αριστερα απο το πανδοχειο εχει κατι σαν εισοδους τουνελ που κατεβαινεις και ειναι οι θησαυροι.

Παντως αν σου αρεσε το brotherhood, κατεβασε οπωσδηποτε το ΙΙ.

Αν οχι καλυτερο, ειναι σιγουρα χορταστικοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι ένα από τα 6 Romylus Lairs, για να μπεις πρέπει πρώτα να φτιάξεις όλα τα υδραγωγεία.

;)

Εμένα με χάλασε λίγο η διάρκεια, αλλα οκ. Αφου σου άρεσε, δες και το 2, δεν θα απογοητευθείς!:dance3:

Οχι απαραιτητα,εχει μια προεξοχη που "γραπωνεις" και μετα πηδας πανω.Το ειχα δει σε ενα βιντεο στο gamesradar αλλα δεν το βρισκω:wall:

Link to comment
Share on other sites

LOL το κουλο με αυτο με τα aqueducts που λετε ειναι οτι το quest εκεινο το ειχα κανει πριν φτιαξω τα aqueducts.Μην ρωτησετε πως το καταφερα...Και εγω απορουσα...

ΥΓ. Τωρα ειδα το παραπανω ποστ.Προφανως αυτο εννοεις το βιντεο.Αν πας απο αριστερα και πεσεις και γραπωθεις γινεται...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.