Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Εντάξει και εγώ τα παίρνω αλλά αν και παίζω από beta, ποτέ δεν είχα κάτσει να ασχοληθώ με mechanics, camo κλπ. Μόνο αφού είχαν περάσει καμία 10ριά χιλιάδες μάχες. Θάμνοι??? Τιν αφτό ρε???

Side scrapping? Μίλα λίγο καλύτερα....

Το 13 90 έγραψε τόσα yolo που με είχαν μάθει όλοι.

 

Έχετε χάρη ότι από τότε που έμαθα, βαριόμουν (και βαριέμαι ακόμα) να κάνω νέο λογαριασμό. Δεν θα ήμουν τώρα εδώ. Θα ήμουν τουλάχιστον μπλέ για να καταδέχομαι να μιλάω με νουμπαδες.  :) :):)

Έγινε επεξεργασία από Snips
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία από τα ίδια και που να έβλεπες με τα πληρώματα τι εγκλήματα είχα κάνει,κανένα άρμα δεν δούλευε σωστά,του τράβηξα κι εγώ ένα reroll όχι για τα στατιστικά αλλά για να στρώσω σωστά τα πληρώματα και ν'αποφύγω σαβουροάρματα που αγκομαχούσα να ξεκλειδώσω επειδή έβλεπα κάποιον να κάνει παπάδες,ε μόλις τόπιανα εγώ στα χέρια μου άρχιζαν τα πνευστά.
Πάντως κι από νουμεράκια καλά πάω,οι δείκτες σε μόνιμες σηκωμάρες,έχω το χρώμα του λάχανου κι ακόμη δεν έχω πιάσει για τα καλά τα 10άρια γιατί παλεύω ακόμη με τις γαμωαποστολές,τελειώνω όμως και θ'αρχίσουν τα όργανα.
Αλλά δεν ήταν λίγες οι φορές που το μετάνιωσα το reroll,ειδικά στο grind και ακόμη χειρότερα μέχρι να πάρουν λάμπα τα πληρώματα,όταν το είχα κάνει δεν υπήραν οι λάμπες μίας μάχης και πήγαινα τυφλοσούρτι.
Το χειρότερό μου δεν είναι οι κόκκινοι γιατί εκεί έτσι κι αλλιώς ξέρεις τι να περιμένεις.
Είναι οι ηλίθιοι με 5000 pr που έχουν βάλει το anonymiser και δεν φτάνει που πηγαίνουν σαν κοτόπουλα νομίζοντας ότι δεν θα καταλάβουμε από το gameplay τους πόσο ζώα είναι αλλά παριστάνουν και τους αρχιστράτηγους από πάνω και φυσικά προς το τέλος της μάχης ζήτημα να έχουν περάσει 2-3 βολές κι αρχίζουν να κράζουν το σύμπαν.
Τσίμπησα πάλι το εβδομαδιαίο μου φίμωτρο χεχεχε ;)

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 40 λεπτά, το μέλος raziel έγραψε:

Μία από τα ίδια και που να έβλεπες με τα πληρώματα

 

Τσίμπησα πάλι το εβδομαδιαίο μου φίμωτρο χεχεχε ;)

 

Πληρώματα. Α ναι αυτό το ξέχασα. Άκουγα 6th Sense και νόμιζα ότι είναι η ταινία με τον Willis και BIA ότι κάτι λέει για την Ελένη Ράντου στις Σαββατογεννημένες.

 

Το μπάνιο μου το άρπαξα και γω χθες. 17 Φεβ - 24 Φεβ είχα άδεια με αναστολή. Φτάνει τόσο. Τα κεφάλια μέσα

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Snips said:

 

Πληρώματα. Α ναι αυτό το ξέχασα. Άκουγα 6th Sense και νόμιζα ότι είναι η ταινία με τον Willis και BIA ότι κάτι λέει για την Ελένη Ράντου στις Σαββατογεννημένες.

 

Το μπάνιο μου το άρπαξα και γω χθες. 17 Φεβ - 24 Φεβ είχα άδεια με αναστολή. Φτάνει τόσο. Τα κεφάλια μέσα

Σε light ούτε που θυμάμαι ποιό ήταν,πρώτο skill repairs στον commander,στους υπόλοιπους όποιο εικονίδιο ήταν πιο ωραία σχεδιασμένο το τσιμπούσα,πουτάνα γραφιστική μας κατέστρεψες.
Εγώ έχωσα καριολίκια σε 3πλό πλατούν από την παλιά μου κλαν,είχα πουλήσει το account σε φίλο και του άλλαξε το όνομα και όταν το ξαναπήρα συνέχισα έτσι με αποτέλεσμα να μην το ξέρουν.Λέω μια καλησπέρα και απαντάει ο ένας "άι παράτα μας ρε νουμπά κι εσύ" (1300 win8 και στα cw για το πέος),ε την συνέχεια την φαντάζεστε,ειδικά όταν άρχισα να λέω ονόματα κι επίθετα μαζεύτηκαν λίγο αλλά ήταν ήδη πολύ αργά για τους θηλυκούς συγγενείς τους

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω να παίξω κάτι αιώνες, σε μένα να δείτε τι γίνεται με πληρώματα κλπ. Δεν έχω ιδέα τι παίζει. Είμαι ακόμη στην αρχή, όταν μου έρθει να ξαναπαίξω σκέφτομαι για σβήσιμο και ξανά από το μηδέν μπας και στρώσω λίγο ?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Arkan said:

Έχω να παίξω κάτι αιώνες, σε μένα να δείτε τι γίνεται με πληρώματα κλπ. Δεν έχω ιδέα τι παίζει. Είμαι ακόμη στην αρχή, όταν μου έρθει να ξαναπαίξω σκέφτομαι για σβήσιμο και ξανά από το μηδέν μπας και στρώσω λίγο ?

Πριν το κάνεις πούλα όλα σου τα άρματα (εκτός των premium) και τον εξοπλισμό τους,κατόπιν αγόρασε μ'αυτά τα λεφτά μεγάλους πυροσβεστήρε ή επισκευαστικά.Όταν θα κάνεις το reroll αυτά θα τα κρατήσει και δεν θα σβηστούν οπότε τα πουλάς κι έχεις καλό κομπόδεμα.
Επίσης ένα άλλο κολπάκι για να πάρεις commander με λάμπα είναι να κάνεις μάχες με tier 1 και να πάρεις εκεί το σκιλλ,είναι σπαστικό με τις γκαζιέρες και θέλει υπομονή αλλά γλυτώσεις από πολλά βάσανα αργότερα

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι ξεκίνησα και εγώ εκτός τον πληρωμάτων έχω έναν φίλο που είναι στο wot από όταν ξεκίνησε το game σαν beta καλός παίχτης ο παλιός λογαριασμός του ήταν μοβ ήταν και αρχηγός clan
μέχρι που βαρέθηκε γιατί απαιτούσε πολύ χρόνο άφησε τον λογαριασμό στη clan και συνέχισε με καινούριο  μετά από κάποιο διάστημα...

Ναι μεν μου εξήγησε πως δουλεύουν τα skills και με καθοδήγησε με τα πληρώματα γιαυτό και έχω αρκετά καλά πληρώματα αλλά δυσκολεύτηκα να συνηθίσω στο gameplay του wοτ ακόμα δυσκολεύομαι  μια ζωή μόνο fps games έπαιρνα το άρμα και το έκοβα ίσιωμα μόνο επίθεση 0 υπομονή 1-2 βολές και χαιρετίσματα....
Ακόμα το κάνω δηλαδή αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό αν και βλέπω ότι συνήθως δεν αποδίδει κάποιες φόρες δεν έχω υπομονή άλλες χωρίς να το σκεφτώ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, dirving69 said:

Υπάρχει προοπτική για καμμιά νέα πίστα σύντομα ?

Ναι,αυτό το σιχαμάδι την pearl river θα δώσουνε,όσοι παίζετε tds ξεχάστε τα εκεί,παλιότερα είχε καβάτζωμα και βολές στο κέντρο και κάποια περάσμα,τώρα είναι full corridors

Link to comment
Share on other sites

Ο κύβος ερρίφθει,θα  πάρω το 777 από το φρόντολάιν,το γαλλικό είναι πολύ κουκρούκου,4 secs intraclip να το βάλουν εκεί που ξέρουν,δεν παίρνω καλύτερα το bc ap να ρημάζω γκόζμο με το εξάσφαιρο?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.