Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

On 2/7/2018 at 6:00 PM, Deus said:

του obj 257 το κάγκελο σήμερα!

 

LY__MVoyRYWaiFw7joa01w.png

Δίνουν και παίρνουν στο φόρουμ οι τίτλοι "remove 257" "op 257",πέφτει πολύ κλάμα
Χθες στρίμαρε κανονική μάχη ο ξανθομπάμπουρας στην 1.0, από άλλα άρματα έβλεπες τροχιοδεικτικές,έντονο φως

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δεν με πήγε για αρχή 10 μάχες μια νίκη και το παράτησα για την ώρα αλλα καλο φαίνεται παρόλο πόου δεν πρόλαβα να δω πολλά

 

καλο φαίνεται το update πάνω κάτω στα ίδια frames παίζει ίσως 5-10 λιγότερα

 

 

shot_006.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είπαν μερικοί πως από medium τα σήκωσαν ultra χωρίς να πέσουν τα fps,τώρα βέβαια δεν βάζω και το πόδι μου στη φωτιά γιατί έχει αρκετά μοσκάρια στο φόρουμ του wot που μπορεί να μπερδεύουν τα fps με το ping ή αλλιώς pig.
Ελπίζω πάντως να φαίνονται οι κινήσεις του θάμνου την ώρα που χέζει κανένα light μέσα του να τους ταράξω στις τυφλές

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, colt3003 said:

5aa0247ad4ad6_AMX12tMOE.thumb.JPG.25c7b94edc7e14f3b489fdecd27e702f.JPG

 

Ωραίο το σφηνοτουβλάκι ! Αστεία-αστεία έχω βγάλει 13 missions με αυτό. Στα medium όμως πάσχω.... (ίδρωσα να βγάλω την 4)

Και γαμώ τα lights είναι,άσε που σε βγάζει συχνά πυκνά top tier και ασελγείς πάνω τους.
Cromwell & t34-85m μάλλον είναι η λύση σου αν είσαι στο t28 και οι τελευταίες ίσως χρειαστούν 9-10άρι.
Εγώ που ανεβάζω το Τ44 έχω να βγάλω 6000 dmg σόλο ή σε toon,εύκολη είναι με μεγάλο αλλά λέω θα τη βγάλω με το τ44,ρε να κάνω 2-3500 dmg και τα ζωάδια(με καλά στατιστικά) που καλώ σε in game toon να γράφουν κάτω από χιλιάρικο χαχαχαχαχα

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.