Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Λεω, εδώ είσαι αγάπη.

Ανθεκτικό, με ράδιο (βασικό τράστ μι), χωρίς κάμερα (για να μην σου ζαλήσουν τα ούμπαλα), και με φακό για το βράδυ (πάλι βασικό τράστ μι).

Πάιζει και ενα καινούργιο Samsung θα στο βρω να στο λινκαρω αλλα αυτό ειναι και τζάμπα.

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ περιεργο παντως αυτο που συμβαινει.

Τα κινητα των 30 παραειναι αθλια για να αγοραστουν απο ανθρωπο που χει πιασει κινητο τα τελευταια 5 χρονια.

Τα κινητα των 50 ειναι στο μετεχμιο.

Ε αμα φτασουμε τα 70 ξαφνικα γινονται ανθρωπινα αλλα ντε και καλα βαζουν πανω ζουπερ τεκνολοτζι καμερες οποτε βγαινουν οφ.

Δεν γινεται να βγαλουν κανενα σαν το vodafone 845 ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΡΗΜΑΔΑ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ?

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε, γιου κνοου δε ντρίλ.

Καλύτερα να μην δώσεις πάνω απο 30 ΙΜΟ.

Στον στρατό τα σπας, τα κοπανάς, στα κλέβουν, τα χαλάς, δεν παρουσιάζεσαι και καλοκαίρι... οπότε κανε υπομονή και ειναι μια χαρά για εκεί.

Και έχει ΚΑΙ ράδιο.

Ετσι και αλλιώς μόλις την κάνεις απο το κέντρο για όπου πας, θα δεις εκει τι παίζει που δεν ειναι ANAL όπως στο κεντρο και τοτε θα μπορείς να σκάσεις και με το Home cinema σου αμα λάχει.

Οπότε 30 ευρώ για 3 βδομάδες δεν ειναι κακά ;)

Ασε που μπορεί να έχει και φιδάκι!!

Link to comment
Share on other sites

Βασικα γενικα τα σπαω και τα κοπαναω,δεν μου τα κλεβουν-με φοβουνται-,τα χαλαω.

Υπομονη περισσα.

Εχει και ραδιο ε.ΕΧΩ PSP <~~~εμπλοκη?

Αμα εχει ΚΑΙ φιδακι νταξει, γιναμε.

Ειναι καλος υποψηφιος παντως δαυτο γιατι οσα ειδα στα φτηνα βογκαφον/Τζερμαν ειναι σαν τον Τσακωνα.Αθλια.

Link to comment
Share on other sites

Τρου δατ.

Τώρα χωρις το μαλί δεν ξέρω αν θα σε φοβούνται!!

PSP, ΙΜΟ, παίχτο σέιφ στην αρχή (στο είχα πει νομίζω) και άστο να στο φέρει η μάνα στο 1ο επισκεπτίριο κρυμένο στο ταψί με το αρνάκι αν σε παίρνει.

ΜΕρικά κέντρα είναι πολύ anal και δεν αξίζει.

Αυτό ειναι πολύ τιμιο, θα πάρω ενα για το ποδήλατο νομίζω!

Link to comment
Share on other sites

Τρου δατ.

Τώρα χωρις το μαλί δεν ξέρω αν θα σε φοβούνται!!

PSP, ΙΜΟ, παίχτο σέιφ στην αρχή (στο είχα πει νομίζω) και άστο να στο φέρει η μάνα στο 1ο επισκεπτίριο κρυμένο στο ταψί με το αρνάκι αν σε παίρνει.

ΜΕρικά κέντρα είναι πολύ anal και δεν αξίζει.

Αυτό ειναι πολύ τιμιο, θα πάρω ενα για το ποδήλατο νομίζω!

Χρωσταω και φωτο απο το εγκλημα καλα που μου το θυμισες!

Καλα επειδη ειμαι ο νοθος γιος του Μακγκαιβερ-χωρις λασποτηρα κουρεμα- θα φτιαξω με ενα συνδετηρα αυτο να πιανει wifi !

Α και δεν τρωω αρνι:p

Link to comment
Share on other sites

γιατι νομιζω οτι δεν ενδιαφερονται καν για το τι κινητο εχεις???

(ενταξει δε λεω να περπατας αμεριμνος και να βγαζεις φωτος σαν να μην τρεχει τιποτα).

Επισης καλα θυμαμαι ή οτιδηποτε εχεις πανω σου δε το κοιτανε καν?

(δε ψαχνουν εσενα παρα μονο την τσαντα/σακο και αν).

Αλλαξανε τα πραματα?

Link to comment
Share on other sites

γιατι νομιζω οτι δεν ενδιαφερονται καν για το τι κινητο εχεις???

(ενταξει δε λεω να περπατας αμεριμνος και να βγαζεις φωτος σαν να μην τρεχει τιποτα).

Επισης καλα θυμαμαι ή οτιδηποτε εχεις πανω σου δε το κοιτανε καν?

(δε ψαχνουν εσενα παρα μονο την τσαντα/σακο και αν).

Αλλαξανε τα πραματα?

Nαι.

Απο τοτε που τα κατορθωματα βαρεμαρας του Ε.Σ. εγιναν το πιο τρεντι πραγμα στο γιουτουμπ

παιζει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτα γίνονται για το κέντρο. Μόλις πας στη μονάδα δεν θα σου λέει κανένας τπτ για κινητο κ ιστορίες. Οπότε πάρε 2 μαζί σου. Μια μπαχαντελα που να μην δουλέυει και απλώς να τους το δείξεις και το κανονικό σου καβατζωμένο σε καμια τσέπη.

Εγώ αυτό έκανα πάντως. :p

Τώρα για το αν φοβάσαι ότι θα σε πιάσουν να μιλάς με το καμεράτο-χάι τεκ, είνα άλλη ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτα γίνονται για το κέντρο. Μόλις πας στη μονάδα δεν θα σου λέει κανένας τπτ για κινητο κ ιστορίες. Οπότε πάρε 2 μαζί σου. Μια μπαχαντελα που να μην δουλέυει και απλώς να τους το δείξεις και το κανονικό σου καβατζωμένο σε καμια τσέπη.

Εγώ αυτό έκανα πάντως. :p

Τώρα για το αν φοβάσαι ότι θα σε πιάσουν να μιλάς με το καμεράτο-χάι τεκ, είνα άλλη ιστορία.

Κανα faceplate για HTC Desire/Iphone 4/Galaxy S δεν υπαρχει για να φαινεται κινητο που χρησιμοποουσε ο Περικλης για να παιρνει τηλ τα μαστορια στην Ακροπολη?

Αν οχι θα φτιαξω εγω και θα χεσ%$ στο €!

Link to comment
Share on other sites

Οταν θα παρουσιαστεις στο κεντρο μην εχεις PSP , κινητα με καμερα (Σιγά μην εχεις χρόνο για PSP)..Επεισης μια καλη βραδιά που ήρθαν και μας έψαξαν για ναρκωτικά έψαξαν μεχρι και πισω απο τις φωτογραφίες στα πορτοφόλια μας , 3 κινητα με καμερα κατασχέθηκαν και επεσε καμπανα (χωρια την γκρινια και το οτι κοιταξαν ολες τις φωτογραφιες που ειχαν στα κινητα τα παιδια )..ολα αυτα ξεκινησαν απο ενα βλακα που τραβαγε φωτο απο το πεδιο βολής..

Α..επεισης δεν επιτρεπεται οτι εχει USB (Mp3 players κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Οταν θα παρουσιαστεις στο κεντρο μην εχεις PSP , κινητα με καμερα (Σιγά μην εχεις χρόνο για PSP)..Επεισης μια καλη βραδιά που ήρθαν και μας έψαξαν για ναρκωτικά έψαξαν μεχρι και πισω απο τις φωτογραφίες στα πορτοφόλια μας , 3 κινητα με καμερα κατασχέθηκαν και επεσε καμπανα (χωρια την γκρινια και το οτι κοιταξαν ολες τις φωτογραφιες που ειχαν στα κινητα τα παιδια )..ολα αυτα ξεκινησαν απο ενα βλακα που τραβαγε φωτο απο το πεδιο βολής..

Α..επεισης δεν επιτρεπεται οτι εχει USB (Mp3 players κτλ)

Αυτο με το USB πρωτη φορα το ακουω..

Link to comment
Share on other sites

Όχι παίζει και αυτό.

Γενικά παιδιά, δεν ειναι όλοι 60 ετών εκεί που δεν έχουν ιδέα απο τεχνολογία και του περνάς κινητό για φρυτέζα κλπ.

Τώρα ποια ξέρουν, και απο τότε που γίνανε τα βιντεος που κοπήκανε τώλοι αβέρτα, είναι ΠΟΛΥ προσεχτικοί, ειδικά στα κέντρα. Στην παραμεθόριο δεν θα στα σπάσουν στατιστικά, αλλά γιου νεβερ κνοού.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το USB πρωτη φορα το ακουω..

Καλαματα 08 που ημουν εγω πηραν τα usb mp3 κατα την εισοδο ,λογικό αυτο επειδη καποια γραφεια εχουν pc με εγγραφα και ονοματα οποτε φοβοντουσαν μην παει κανενας και κανει καμια απατεωνιά (ιους-copy paste - τσοντες τκλ)..λογικό δεν ειναι?

Στις μοναδες που ειναι λιγότερος ο κοσμος ειναι διαφορετικά, εγω ειχα φιλο μεταδιδακτορικό φυσικο που έγγραφε papers στο θαλαμο και δεν τον ενοχλούσε κανεις

Link to comment
Share on other sites

Κινητό πάρε αυτό που σου έδειξε ο Ντολυς και μήν το παιδεύεις το θέμα. στο κάτω κάτω δέν θα χρειαστείς τίποτα παραπάνω απο αυτά που σου προσφέρει. (Φακός ftw)

Την ημέρα που θα παρουσιαστείς θα ψάξουν τα πράγματά σου οπότε εάν τελικά πάρεις κινητό με κάμερα έχετο επάνω σου μαζί με τον φορτιστή του.

Εάν τους πείς δέν έχω κινητό ξερω γω και βρουν το φορτιστή θα είσαι λίγο Failόμουτρο.

PSP θα σου πρότεινα να το αφήσεις σπίτι, έτσι κ αλλιώς ο χρόνος που θα σου μένει στο κέντρο θα είναι ελάχιστος καί όταν τον βρίσκεις θα κοιτάς να ρίξεις κανεναν ψευτούπνο.

Usb απαγορεύεται indeed , αλλα κλάιν δέν πρόκειται να το δεί και κανένας..

Off / Επίσης απαγορεύονται και τα ψαλίδια, πάρε νυχοκόπτη / Off

Υγ. Φωτο απο το έγκλημα ΤΩΡΑ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.