Jump to content



S.T.A.L.K.E.R - Call of Pripyat: πείτε τα όλα


HotPeanut

Recommended Posts

  • 1 month later...
ενα single player βρηκα να παιξω μετα απο καιρο..και αυτο σκαρτο μας βγηκε..:hehe:

Αν δεν είχε προβλήματα με το που κυκλοφόρησε δεν θα άνηκε στα Stalker series :p

Πάντως με ούτε στο Stalker:clear sky έχω vsync είτε από ingame options είτε απο ccc..

Δεν ξέρω αν είναι θέμα ati (είμαι με τους 9.12 official) ή stalker..

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχε προβλήματα με το που κυκλοφόρησε δεν θα άνηκε στα Stalker series :p

Πάντως με ούτε στο Stalker:clear sky έχω vsync είτε από ingame options είτε απο ccc..

Δεν ξέρω αν είναι θέμα ati (είμαι με τους 9.12 official) ή stalker..

Kαλα λες! Tωρα που το θυμαμαι σε κανενα stalker δεν ειχα vsync.:hm:

Παντως ειναι ολιγον βαρυ το game, σε ενα side mission που πηγα νυχτα επαιζε ειδα και 40fps στον χαμο!!!

Οι καρτες μου γονατιζουν.... η τριτη παντως δινει καμια 30αρια fps πανω!!!! Εννοειται με τα παντα ολα στο max + 4xAA.

Απο θεμα gameplay ενιωσα ολιγον τι χαμενος παρολο που εχω τερματισει αρκετες φορες τα προηγουμενα. Με το που ξεκινας σου δινει 5 missions και μετα σε οποιον μιλησεις σου δινει και αυτος!!! Γενικα εχει πολυ ψαξιμο to game.

Link to comment
Share on other sites

από άποψη γραφικών η ρώσικη version ήταν μια αηδία. Παίζει τα games που βγαίναν το 2005 να ήταν καλύτερα. Μήπως ηταν "κομμένη" version; Γιατί θέλω να το παίξω (ένας βασικός ρόλος είναι και το dx11) αλλά διστάζω λόγω του ξενερώματος που πήρα από αυτό τη ρώσικη version.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

από άποψη γραφικών η ρώσικη version ήταν μια αηδία. Παίζει τα games που βγαίναν το 2005 να ήταν καλύτερα. Μήπως ηταν "κομμένη" version; Γιατί θέλω να το παίξω (ένας βασικός ρόλος είναι και το dx11) αλλά διστάζω λόγω του ξενερώματος που πήρα από αυτό τη ρώσικη version.

εγω απογοητευτηκα,πολυ μουφα το παιχνιδι,κι εγω για το dx11 το εβαλα,αν και δεν μου πολυαρεσουν τα FPS,τα crysis ειναι κλασσης ανωτερα.

Link to comment
Share on other sites

Σε καμμιά περίπτωση δεν περιμένω να "γουστάρω" περισσότερο από το SoC ή άντε και το CS. Λίγο η επανάληψη, λίγο η συνήθεια, λίγο τα χρόνια που περνάνε....

Θα βρώ χρόνο όμως να το δοκιμάσω. Τιμής ένεκεν για το όλο concept που ήταν τρομερό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.