Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply
Στην Αυλώνα το 2000 μας είχαν πολύμπριζο όπου ο κάθε ένας έβαζε το κινητό του να το φορτίσει.

ΑΥΛΩΝΑ 2000!!!! Γενάρη 2000 μπήκα εγώ...ουρές στα καρτοτηλέφωνα μεχρι αργά το βράδυ...ο λόγος που πήρα το πρώτο μου κινητό..

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βλακες ολοι :p Τι μπας κλας πραγματα ειναι αυτα που λετε λελε και βλακελε... :p Εγω να σας πω την αληθεια προτιμουσα οταν ημουν στο στρατο.Και χαλαρος ημουν και δεν με επρηζαν οσοι με πρηζουν τωρα...

Και επειδη ειμαι σιγουρος οτι θα φαω κανενα report για αυτο το ποστ οσοι ξερουν πως γραφω θα καταλαβουν.Οι αλλοι ας προσπαθησουν να καταλαβουν... :)

Link to comment
Share on other sites

Τι να το κάνεις το κινητό βρε γίδι? Αφού δεν έχεις φίλους/ες να σε παίρνουν και όταν παίρνεις

εσύ τους άλλους το βάζουν στο αθόρυβο. Ακόμη και για μυνήματα να το χεις και μόνο, μέχρι

να γράψεις ένα μύνημα με τις ΔΑΧΤΥΛΑΡΕΣ σου, θα 'χεις τελειώσει τη θητεία. :zzz:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βλακες ολοι :p Τι μπας κλας πραγματα ειναι αυτα που λετε λελε και βλακελε... :p Εγω να σας πω την αληθεια προτιμουσα οταν ημουν στο στρατο.Και χαλαρος ημουν και δεν με επρηζαν οσοι με πρηζουν τωρα...

Και επειδη ειμαι σιγουρος οτι θα φαω κανενα report για αυτο το ποστ οσοι ξερουν πως γραφω θα καταλαβουν.Οι αλλοι ας προσπαθησουν να καταλαβουν... :)

Εννοειται report απο μενα κιολας!

ακους εκει..Μη σας παραμυθιαζει παιδια.

Ο στρατος για τον Μαριο ηταν αεροπορια και παραλληλα δουλεια στο κεντρο της Αθηνας...

ουστ :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.