Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Nαι 2x Sickleflow 120mm είναι και έχουν πιαστεί με μικρά μαύρα tie wraps! ;)

Αυτα που δίνει η corsair? :p

Με έψησες πολύ τώρα! Να φανταστώ ο μπροστινος ειναι ο megaflow της cm και έχεις κάνει τη γνωστή μόντα στα cages?

Σαν να ήρθε η ώρα να τακτοποιήσω κι αλλο το κουτάκι μου και να συμμαζέψω το καλωδιομάνι στο πίσω μέρος... Πάει το σ/κ...:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αυτα που δίνει η corsair? :p

Με έψησες πολύ τώρα! Να φανταστώ ο μπροστινος ειναι ο megaflow της cm και έχεις κάνει τη γνωστή μόντα στα cages?

Σαν να ήρθε η ώρα να τακτοποιήσω κι αλλο το κουτάκι μου και να συμμαζέψω το καλωδιομάνι στο πίσω μέρος... Πάει το σ/κ...:tomato:

Ναι τα μικρά που δίνει η Corsair είναι!

Ο μπροστινός είναι ο μαμά 200mm με αλλαγμένα led..στο δικό μου 600t άλλαξα τον μαμά με τον bitfenix spectre ο οποιός μπαίνει χωρίς μόντες στο cage και είναι και αθόρυβος...!

Link to comment
Share on other sites

Σαν κουτι αυτο μου αρεσει καλυτερα αλλα σαν watercooling νομιζω πριν ησουν καλύτερα ;)

Αδιαμφισβήτητα. Και ο Γιωργος συμφωνει μαζι σου και πηγε να με φαει.

Η φινετσα του obsidian ομως με κερδισε.

Την ειχα ερωτευτει την σειρα απο τοτε που πρωτοειδα το 800d αλλα με χαλαγε σαν μεγεθος.

Οταν βγηκε το 650 ηταν mustspendmoney-at-first-sight.

Με γεια φίλε! Αλήθεια πως και άλλαξες το haf x; Και εκείνο πάντως το είχες περιποιηθεί κατάλληλα!

Nα'σαι καλα. Το αλλαξα γιατι το hafx ηταν αχρηστα τεραστιο για τα γουστα μου αλλα και πολυ θορυβωδες.

Δικαιολογημενα βεβαια μιας και το haf ειχε 8 fans (τα τρια 200αρια) ενω το 650d εχει μολις τεσσερα.

Ωρες με νορμαλ θορυβο περιβαλλοντος, δυσκολευομαι να καταλαβω αν ειναι αναμμενο.:innocent:

javaneze: λέγε τώρα που βρήκες τα αυτοκόλλητα!:p

Btw το κουτάκι τα σπάει, το έχω και γω και ειναι απίστευτο.:T:

Cheers mate!

Τα αυτοκολλητα ειναι παραγγελια απο καταστημα, περισσοτερα info, pm Κοπριτης. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ποσο πηγε το μαλλι-carbon συνολικα,και ποσο χρειαστηκες για το project σου?

sklondon | eBay

Aπο εδω το πηρα τωρα το ποσο εβαλα δεν μετρησα γιατι ειχα παρει κοματι 3000*1260πριν απο αρκετο καιρο (ουτε καν θυμαμε τιμη τοτε) και ακομα πρεπει να εχω γυρω στο 1τμ

Link to comment
Share on other sites

Eνα τελευταίο update και απο εμένα (ελπίζω :devil:)

Μπήκε full acrylic side panel,το logo της asus έγινε λευκό ώστε να φωτίζει απο την uv,αλλαγή στα led του 200mm ανεμιστήρα μπροστά με μπλέ και έβαλα και μία καλύπτρα στην uv για να μην χτυπάει άσχημα..

post-21174-1416075649,884_thumb.jpg

post-21174-1416075649,9494_thumb.jpg

post-21174-1416075649,9874_thumb.jpg

post-21174-1416075650,0274_thumb.jpg

post-21174-1416075650,0629_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και ενα up απο μενα..Αλλαγη cpu/mb(i7 920/foxconn bloodrage) σε 2600k και p8p67 pro

Ωραιο και μαζεμενο. Μια χαρα εδεσε και η στοκ ψυκτρα :T:

Απλα κατα το γουστο μου, καποια στιγμη στο μελλον,

ενα μικροτερο κουτακι σαν το cm 690 ΙΙ πιστευω θα πηγαινε καλυτερα στο σεταπ σου.

Eνα τελευταίο update και απο εμένα (ελπίζω :devil:)

Μπήκε full acrylic side panel,το logo της asus έγινε λευκό ώστε να φωτίζει απο την uv,αλλαγή στα led του 200mm ανεμιστήρα μπροστά με μπλέ και έβαλα και μία καλύπτρα στην uv για να μην χτυπάει άσχημα..

Τα σπαει! Ηδη μου αρεσε, τωρα το λατρευω!

Το πλαινο ειναι αυτο του mnpctech ή το εφτιαξες μονος;

Αν επιτρεπεις, το κοστος του;

(αν το εφτιαξες μονος σου πες που να φτιαξω και γω ενα για το δικο μου :D)

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο και μαζεμενο. Μια χαρα εδεσε και η στοκ ψυκτρα :T:

Απλα κατα το γουστο μου, καποια στιγμη στο μελλον,

ενα μικροτερο κουτακι σαν το cm 690 ΙΙ πιστευω θα πηγαινε καλυτερα στο σεταπ σου.

Τα σπαει! Ηδη μου αρεσε, τωρα το λατρευω!

Το πλαινο ειναι αυτο του mnpctech ή το εφτιαξες μονος;

Αν επιτρεπεις, το κοστος του;

(αν το εφτιαξες μονος σου πες που να φτιαξω και γω ενα για το δικο μου :D)

Οχι δεν είναι απο mnpctech..είναι ντόπιο :p

Το έκανα με την βοήθεια ενός φίλου απο άλλο φόρουμ (εχει και εδώ account αλλα δεν θυμάμει ποιό είναι)

Aν δέν το δεί και θές να το κανονίσεις με εκείνον θα του μιλήσω εγώ..εγώ 50 ευρώ έδωσα για το δικό μου :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο update που θελω να κανω ειναι να βαλω καινουρια ψυχτρα(ή να βρω bracket για την thors hammer) πραγμα που πιστευω θα κανει το κουτι να μην φαινεται τοσο αδειο.Παντως ισχυει οτι ενα μικροτερο κουτι ταιριαζει καλυτερα,το 600t ισως αλλα βλεπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.