Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

αν περίσσεψε λιγο carbon κάνε και το πλαινό του ψυγείου/ων με αυτό

έχει ακόμα....

σκεφτόμουν να αποκρύψω το κάτω μέρος της μητρικής και όλο το δεξί κομμάτι με τα hot swap κλπ...

χρόνο δεν έχω μάτια μου....

Link to comment
Share on other sites

Πλαστικούρα τέλος όσον αφορά τα φανάκια...

E0BFi.jpg

Ωραία το πας απλά εγώ θα προτιμούσα το εξής εδώ. Θα έβαζα το carbon στο πλαστικό των fans Με τέτοιο τρόπο ώστε να συνεχίζουν οι γραμμές στο δίπλα κομμάτι της καλύπτρας του Psu

Κάτι τέτοιο δηλαδή

pa130237.jpg

Πάντως υπέροχο κουτάκι εύχομαι να το χαρείς όσο δεν πάει :clap:

edit: Κουτάκι;;;; Κουτάρα ήθελα να πω :o

Link to comment
Share on other sites

OMG! 100$;;;

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Δεν τα βρηκα σε καποιο αλλο καταστημα δυστηχως αλλα μπορεις να κανεις παραγγελεια απο αυτους με το ρισκο ομως του τελωνειου

Link to comment
Share on other sites

μηπως γνωριζετε που μπορω να βρω αυτο :

Professional Series

και γιατί να μην το κάνεις μόνος σου;

Εγω προχθες ζήτησα απο corsair να μου στείλουν 2-3 καλωδια και μου τα έστειλαν τζάμπα (τα έχασα) :)

Πολύ καλή υποστήριξη

Link to comment
Share on other sites

και γιατί να μην το κάνεις μόνος σου;

Εγω προχθες ζήτησα απο corsair να μου στείλουν 2-3 καλωδια και μου τα έστειλαν τζάμπα (τα έχασα) :)

Πολύ καλή υποστήριξη

μακαρι να ειχα το χρονο και την υπομονη και το μερακι να το κανω καρντια μου...αλλα δεν!!!!

γι αυτο θελω το ετοιμο.

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να ειχα το χρονο και την υπομονη και το μερακι να το κανω καρντια μου...αλλα δεν!!!!

γι αυτο θελω το ετοιμο.

σε καταλαβαίνω :) Εγώ ειδικά εβγαζα τα καλώδια με συρματακια απο συραπτικό και μου έφυγαν τα χέρια!!!Αλλα άξιζε το αποτέλεσμα ;)

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να ειχα το χρονο και την υπομονη και το μερακι να το κανω καρντια μου...αλλα δεν!!!!

γι αυτο θελω το ετοιμο.

[MENTION=20642]andreas_a[/MENTION] επειδή θα σου στοιχίσει αρκετά ακριβά αυτό που σκέφτεσαι απο corsair. Αν δεν κάνω λάθος οι τιμές είναι άνευ ΦΠΑ και χωρίς μεταφορικά + ίσως ότι θα περάσει τελωνείο (δεν είμαι σίγουρη καθώς δεν έχω παραγγείλει) γιατί λοιπόν δεν παίρνεις απλά έτοιμα extensions?

πχ eworld.com.gr Ο κόσμος της Πληροφορικής

ή σε διχρωμία

eBay - The UK's Online Marketplace

eBay - The UK's Online Marketplace

eBay - The UK's Online Marketplace

Έγινε επεξεργασία από karmen1983
Link to comment
Share on other sites

@andreas_a επειδή θα σου στοιχίσει αρκετά ακριβά αυτό που σκέφτεσαι απο corsair. Αν δεν κάνω λάθος οι τιμές είναι άνευ ΦΠΑ και χωρίς μεταφορικά + ίσως ότι θα περάσει τελωνείο (δεν είμαι σίγουρη καθώς δεν έχω παραγγείλει) γιατί λοιπόν δεν παίρνεις απλά έτοιμα extensions?

πχ eworld.com.gr Ο κόσμος της Πληροφορικής

ή σε διχρωμία

eBay - The UK's Online Marketplace

eBay - The UK's Online Marketplace

eBay - The UK's Online Marketplace

karmen,

ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου.

Τα extentions που μου λες τα εχω δει, απλα ελεγα να παρω ολο το κιτ, επειδη στο παρον συστημα χρειαζομαι καποια, αυριο ισως καποιο ακομα κτλ, γι αυτο σκεφτομουν ολο το κιτ μια και εξω. αλλα αν ειναι να μου παει με φορους, μεταφορικα και τελωνεια τα διπλα, τοτε παω στα extentions και τελειωνω!

Link to comment
Share on other sites

karmen,

ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου.

Τα extentions που μου λες τα εχω δει, απλα ελεγα να παρω ολο το κιτ, επειδη στο παρον συστημα χρειαζομαι καποια, αυριο ισως καποιο ακομα κτλ, γι αυτο σκεφτομουν ολο το κιτ μια και εξω. αλλα αν ειναι να μου παει με φορους, μεταφορικα και τελωνεια τα διπλα, τοτε παω στα extentions και τελειωνω!

Σε εκεινα θα εχεις και ενα σκασμο καλωδια που δεν θα σου χρειαστουν ποτε ομως

Link to comment
Share on other sites

update στο cosmos II με custom loop για τον επεξεργαστή και κουστουμάκι accelero στην 5850. :mobile1:

20120603132344.th.jpg

Πανεμορφοοο!! Ισα Ισα χωραει κατω απο το γραφειο σου το γομαρι εε??? :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

μηπως γνωριζετε που μπορω να βρω αυτο :

Professional Series

Η corsair διατηρεί αποθήκας στας Almere της Ολλανδίας οπότε δεν τίθεται θέμα τελωνείου διότι ταχυδρομούνται με ups από εκεί προς Ελλάδα.

Έχω παραγείλει ανεμιστήρες σκληρούς τροφοδοτικά πληκτρολόγια και δε συμμαζεύεται... τα μεταφορικά βέβαια είναι τσιμπημένα να έχεις υπόψιν.

Δοκίμασε να κάνεις παραγγελία να δεις πόσα σου βγαίνουν αλλά λογικά δε νομίζω να σε συμφέρει

Έγινε επεξεργασία από GeoZ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.