Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Οριστε και εμενα το νεο pc

Stealth φάση η Sabertooth...

Κατά πόσο έχει βάση το εγχείρημα της Asus να ντύσει τη μητρική έτσι δε ξέρω. Έχεις παρατηρήσει διαφορές στις θερμοκρασίες?

Επίσης, μου το λέγανε και δε τους πίστευα. Μέχρι που το έκανα. You got to sleeve.... :yes4:

Link to comment
Share on other sites

20120927143109.jpg

οι ροζ λεπτομέρειες πως μπήκαν? αυτοκόλλητο? πλαστικοειδές κάτι? επειδή φαίνεται μία χοντρό και μία λεπτό στις φωτογραφίες και είναι πολύ όμορφο λογικά και σε άλλα χρώματα

Link to comment
Share on other sites

οι ροζ λεπτομέρειες πως μπήκαν? αυτοκόλλητο? πλαστικοειδές κάτι? επειδή φαίνεται μία χοντρό και μία λεπτό στις φωτογραφίες και είναι πολύ όμορφο λογικά και σε άλλα χρώματα

κοκκινο ειναι,αλλα η φωτογραφία το δειχνει ροζ :)

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλό αλλά για μένα καλύτερα να βγάλεις τα tie-wraps από τις τροφοδοσίες των καρτών.

edit

Επίσης πιστεύω θα έλεγε αν το μπλοκάκι της κάρτας γινόταν και αυτό άσπρο.Πιστεύω θα έδενε καλύτερα με το σύνολο καθώς και της μητρικής είναι άσπρο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,

μερικες photo απο το γνωστο κουτι cosmos!!

DSC00643.jpg

Και εμενα δεν μου αρεσει πολυ το ψευτικο αυτοκολλητο carbon, αλλα εδω ερχεται σε δευτερη μοιρα, το λευκο τα σπαει. Απο τα καλυτερα που εχω δει... μπραβο. :banging::banging::banging:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,

μερικες photo απο το γνωστο κουτι cosmos!!

πολυ ομορφο (και διαχρονικο) το cosmos σου Alex!

εγω να δω ποτε θα βρω χρονο να ποσταρω το δικο μου ασπρομαυρο Cosmos R επιτελους...

Έγινε επεξεργασία από Κοπρίτης
Link to comment
Share on other sites

Stealth φάση η Sabertooth...

Κατά πόσο έχει βάση το εγχείρημα της Asus να ντύσει τη μητρική έτσι δε ξέρω. Έχεις παρατηρήσει διαφορές στις θερμοκρασίες?

Επίσης, μου το λέγανε και δε τους πίστευα. Μέχρι που το έκανα. You got to sleeve.... :yes4:

Κοιταξε , οταν ειχα βαλει το asus fan suite και εκανα καποια tests με τα fans κ χωρις υπηρχαν διαφορες,και απο reviews που διαβασα οταν εψαχνα λεγαν οτι βοηθουσε,αν και εμενα με κερδισε καθαρα το αισθητικο κομματι.

Να φανταστεις οταν εψαχνα τα κομματια δεν ειχα δει πουθενα να προτεινουν την sabertooth και τυχαια την βρηκα.Lucky me ;)

Οσο για το sleeve που λες εχω κλικαρει ποσες φορες τον οδηγο της @Κarmen αλλα δν εχω αποφασισει να ασχοληθω,αν και το αποτελεσμα αν γινει καλη δουλεια αξιζει την "ταλαιπωρια".

Και μια photo απο την πισω μερια,not the best αλλα κατα την γνωμη μου , την παλευει.

post-9551-1416076787,4276_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από nikos-kom
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια για τα καλα σας λογια.

οντως θα ταιριαζε πιο πολυ το ασπρο μπλοκ!!σωστη παρατηρηση φιλε venom7.

περιμενω με ανυπομονισια να δω το cosmos R.

σιγουρα θα ειναι πανεμορφο φιλε κοπριτη.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους και ένα cosmos και με είχε φάει η μοναξιά!

Πολύ ωραίο [MENTION=17598]alexhats[/MENTION] , μπράβο.

Να το postάρεις και εδώ http://www.thelab.gr/cases-psu-and-mods/post-your-cosmos-67337.html, να κρατήσουμε το τελευταίο οχυρό όρθιο!!!!!

Έγινε επεξεργασία από Κωστάκης
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή έλεγα να ανεβάσω και το δικό μου, αλλά το μετάνιωσα τελικά. Αν κάτσω να το πειράξω, θα το ανεβάσω να μπω κι εγώ στην παρέα.

Πάρα πολύ ωραία Cosmos και των δύο!

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.