Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 17:36]

Πολυ καλο μαστροΜιχαλη!Το ψυγειο που το εβαλες?

Αυτο το κουτακι παντα το ζηλευα γιατι ειναι φτηνο κ κτηνωδες!

αν βλεπω καλα το εχει κατω δεξια ορθιο .....

Υ.Γ Μιχαλη πολυ ωραιο εκανες το κουτι........το μαυρο του παει....καμμια σχεση με πριν .....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 19:36]

Πολυ καλο μαστροΜιχαλη!Το ψυγειο που το εβαλες?

Αυτο το κουτακι παντα το ζηλευα γιατι ειναι φτηνο κ κτηνωδες!

Εβγαλα τις θεσεις για του δισκους οι οπιοι μετακομισαν κατω απο το τροφοδοτικο ,το οποιο με την σειρατου ανεβηκε μια θεση πανω

Η θεση του ψυγειου δεν ειναι και η ιδανικοτερη γιατι μια πουδεν εκοψα τιποτα απο το κουτι δεν τραβαει οσο αερα θα έπρεπε .Παραυτα αυτο δεν εμποδίσει ενα υπουλο και low profile εχθρο να κάνει αιδθητη την παρουσία του

Η φωτο μετα απο ενα 6μηνο λειτουργιας κοντα σχετικα σε παραθυρο (ανοιχτο συνεχως λογω καλοκαιριου)

post-62-1416071412,2225_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη το ιδιο προβλημα ειχα παλιοτερα και εγω ....εχουμε το ιδιο κουτι και σε ιδιο σημειο το ψυγειο.....μια λυση πιστευω ειναι να μπει διχτακι απο μπομπονιερα εκει που ειναι οι τρυπες για τους 3 80αρηδες ανεμιστηρες.....ισως περιορισει την σκονη .....

Link to comment
Share on other sites

...BassJunkies.....πολυ ωραια τα μωρα σου...;) ....αλλα και πολυ προσεγμενη δουλεια....

Η ιδεα με το γυαλι πολυ καλη .....:T: .....ειναι αλλη φαση να εχεις 2 και 3 μωρα..:D

Μιχαλη κουκλι το εκανες :inlove: ......πολυ μου αρεσει να βλεπω chieftec ωραια μονταρισμενα.....:D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mortisboy [08-12-2004 20:29]

...BassJunkies.....πολυ ωραια τα μωρα σου...;) ....αλλα και πολυ προσεγμενη δουλεια....

Η ιδεα με το γυαλι πολυ καλη .....:T: .....ειναι αλλη φαση να εχεις 2 και 3 μωρα..:D

Μιχαλη κουκλι το εκανες :inlove: ......πολυ μου αρεσει να βλεπω chieftec ωραια μονταρισμενα.....:D :D

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ φιλαράκι....Πάντως γι αυτό που λες 2 ή 3 μωρά .... 2 είναι καλά τώρα για 3 είναι δύσκολο και λόγο χώρου και λόγο κατανάλωσης...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven

Eπιτελους τελείωσα και το δικό μου :) Το κλασικό τσιφτεκ απο το Πλαίσιο σε μια διχρωμια (μαυρο ασημι για να ταιριαζει με τον γυρο χωρο ) Ειπαμε .......... W.A.F

[n00b ερωτηση] Τι μπλοκς εχεις βαλει? Dangerden ?[n00b ερωτηση] :p:D:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ειχα να δω καιρο αυτο το thread (σελ26) κ βλεπω οτι συνεχιζονται τα μονταρισματα,κ τα περισσοτερα ειναι γ@μ@τ@!!!

@BassJunkie ωραιο το παραθυρακι σου,αλλα που βρηκες το λαστιχο?εψαχνα κατι μηνες να βρω τετοιο κ δε τα καταφερα!

@gbak πολυ ωραιο το συνολακι sick k minimall τασεις αλλ το γεμισες οτι αυτοκολλητο βρηκες στα κουτια του h/w κ το χαλαει αδικα :(

p.s. Αν βρω το κουραγιο θα σας δειξω καμια μερα το κουτακι μου........

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.