Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

πριν 8 ώρες, το μέλος chrisnitro2000 έγραψε:

Γειά σας φίλοι, moders και μη! Έκανα ένα μικρό βιντέακι από το τελευταίο μου δημιούργημα γιατί οι φωτό ήταν πολλές,  enjoy και παρακαλώ τα σχόλια σας , σας ευχαριστώ !

 

ωραίο φίλε μου αλλά γιατί τόσο πολύ ψυγείο μόνο για τον επεξεργαστή;

εγώ θα έβαζα και την κάρτα στο κύκλωμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ω! ναι ειναι ζωντανο.Ξυπνησε για τις αναγκες της Η.Ο.Τ εκανε την δουλεια του και παλι για υπνο.

Btw η σκονη ειναι απο τοτε που εσβησε πριν μερικα εως αρκετα χρονια οπωτε θεωρειτε συλλεκτικη :hehe:

 

 

20160325_100253.jpg

Έγινε επεξεργασία από 2cpu
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Άνετο το βλέπω το Core X9. Ενδιαφέρον...

@evolution

Με τι fans έρχεται προεγκατεστημένο;

 

 

Ενα 200 μπροστα (τον αλλαξα με ενα CM Megaflow 230) και 1 12αρι πισω (ο οποιος ειναι πολυ ψωφιος )

@jax7480

To κουτι στην κανονικη μορφη εχει πολυ χωρο αδειο , για εμενα επρεπε να ερχετε με τουλαχιστον 3ις αν οχι 4ι βασεις για ανεμηστηρες (αυτες που εχω στην κατω μερια ) νομιζω οι πιο καινουργιες παρτιδες στην ασπρη εκδοση ειναι με 3ις βασεις ,

 

Πλεον βγαζει και το x5 οταν το αγορασα εγω το χ9 δεν υπηρχε καν αν αγοραζα τωρα θα επερνα το x5 καθως ειναι πιο μαζεμενο και απλα επανω και γενικοτερα εχει θεσεις για 3πλα ψυγεια και οχι 3πλα

Έγινε επεξεργασία από evolution
Link to comment
Share on other sites

πριν 49 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Η μπούρδα με το X5 είναι πως δεν βγαίνει σε λευκό. Όντως όμως είναι πιο μαζεμένο. Πιο καλή επιλογή για μένα νομίζω.

 

Εδω φαινεται καλα η διαφορα το χ5 με το x9 παρολα αυτα δεν μπορω να πω οτι με χαλασε το χ9

900x900px-LL-192be93f_010.jpg

Έγινε επεξεργασία από evolution
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος jax7480 έγραψε:

To πιο σημαντικό για μένα είναι να παίρνει EATX μητρική. Από τη στιγμή που και τα 2 δέχονται, τότε πάω για το μικρότερο.

 

Αν το βρεις οντως αξιζει αλλα ακομα και εξω εχουν αρκετα θεματα με διαθεσιμοτητα

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος jax7480 έγραψε:

Το έχω βρει με παράδοση 4 μέρες.

 

Τωρα το ειδα στο skroutz  η τιμη του τραγικη σε σχεση με το x9

 

Aμα εισαι θεσσαλονικη κερναω καφε να ερθεις να το δεις μηπως και παρεις το μεγαλο παιδι:P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.