Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Εχω το ιδιο σε μαυρο εδω και κανα μηνα δεν εχω στησει τπτ ομως, περιμενω να δω τι φταιει που χανει το σημα και μετα ολα στο phanteks.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος fatalara έγραψε:

Εχω το ιδιο σε μαυρο εδω και κανα μηνα δεν εχω στησει τπτ ομως, περιμενω να δω τι φταιει που χανει το σημα και μετα ολα στο phanteks.

Μεγιές μεγιές, λέω να ρίξω 2 360άριδες GTS  (είναι slim ~30mm) αλλά δεν είμαι σίγουρος αν χωράνε :(  υπάρχει κανα παιδί που τό χει δοκιμάσει;

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος jkanaks έγραψε:

Μεγιές μεγιές, λέω να ρίξω 2 360άριδες GTS  (είναι slim ~30mm) αλλά δεν είμαι σίγουρος αν χωράνε :(  υπάρχει κανα παιδί που τό χει δοκιμάσει;

Εγω και χωρανε. Βεβαια το δευτερο ειναι ενα xspc 30mm αλλα δεν εχει διαφορα στις διαστασεις.

Θα σου δειξω μολις παω σπιτι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 21/6/2016 at 9:47 ΜΜ, το μέλος jkanaks έγραψε:

Εφτασε το κουκλί, πολυ κάλες πρώτες εντυπώσεις, αυτο το gunmetal χρώμα του πάει.

 

20160618_231722_SMALL.jpg           20160618_232524_small.jpg           20160618_231059_small.jpg     

 

 

20160618_225654_small.jpg

 

 

ωραιο αλλα επρεπε να χει απο πανω καμια γρυλια

Link to comment
Share on other sites

Mε την ευκαιρία της αλλαγής του τροφοδοτικού γιατι το παλιό αργοπέθαινε, έπεσε ενα γενικό service στο pc (λύσιμο τα πάντα, ξεσκόνισμα, αλλαγή πάστας) και οι θερμοκρασίες ξαναήρθαν στα λογικά τους γιατί είχαν αρχίσει να ξεφεύγουν τελευταίως tongue.gif

 

 

_DSC7725 copy.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος and64 έγραψε:

Mε την ευκαιρία της αλλαγής του τροφοδοτικού γιατι το παλιό αργοπέθαινε, έπεσε ενα γενικό service στο pc (λύσιμο τα πάντα, ξεσκόνισμα, αλλαγή πάστας) και οι θερμοκρασίες ξαναήρθαν στα λογικά τους γιατί είχαν αρχίσει να ξεφεύγουν τελευταίως tongue.gif

 

 

_DSC7725 copy.jpg

Πολυ τζιτζιλονι το'χεις! Nice :T:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
πριν 1 ώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μερικές φώτο με την 1070 επάνω , καθώς και τον Lamptron Fc2 και προσθήκη ενός νοχτουα nf-s12b 1200 pwm (το pc αρχικά ηταν οξω για καθαρισμα - οχι τιποτα διεξοδικο παντως)

.....

Πρεπει πραγματικα ειτε να βαλω καμμια rgb ledοταινια , είτε να αξιωθω να αλλαξω την ταινια στην υπαρχουσα  

θέλει λίγο ξεσκόνισμα :p, το fan που έχεις κάτω αφαίρεσε το, όσο για την led ταινία έπρεπε να το είχες κάνει ήδη, ολόκληρο οδηγό έχει βάλει η karmen :whistling:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τωρα για το καλοκαιρι κομπλε ηταν αυτη η συνδεσμολογια. Εβλεπα διαφορες, οταν τα ανοιγα κυριως κατα το gaming (αναλογα και τις στροφες , επαιζε το ρολο του! )

Το χειμωνα θα τα αφησω επανω και θα τα εχω κλειστα μεσω του controller ;) 

 

Θελουν λιγο καλυτερο καθαρισμα τα grommets , ομως θα γινει καποια στιγμη λυσιμο του πισιου εξ'ολοκληρου , για να καθαριστουν με ανεση :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Μια χαρα ειναι εκει το κατω fan.

Οκ, τώρα πρόσεξα το θηρίο μπροστά, κάποια στιγμή βάλε στην θέση του 2→140 και βγάλε τον μικρό από κάτω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tommybertsen said:

 

 

 

Δεν έχεις βάλει το psu shroud λόγω του κάτω ανεμιστήρα; 

Κατ'εμέ προσθέτει αρκετά στην εμφάνιση του κουτιού, παρόλο που χαλάει λίγο τις θερμοκρασίες.

 

Πάντως ο 200άρης της phanteks είναι ψοφιμι, και εγώ λέω να τον αλλάξω με 2 xf140 ή silentwings.

 

Ωραίος ο fan controller, αλλά και ο μαμισιος δεν είναι άσχημος. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.