Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Voudas [Χθες, στις 22:09]

δεν έχω sleevάρει τπτ... μάλλον τον εύκαμπτο του πρόμι λες...;)

ααα....σωστα δεν ειναι sleave...εχει φως πολυ και δε καταλαβα καλα....προμι?? what εστι προμι? (απο τιο ειναι δλδ γιατι καταλαβα απο τη πικ...σα λαστιχο ενα πραμα?)

Link to comment
Share on other sites

θενκς παιδιά:D

Αρχική απάντηση από tolis86

ααα....σωστα δεν ειναι sleave...εχει φως πολυ και δε καταλαβα καλα....προμι?? what εστι προμι? (απο τιο ειναι δλδ γιατι καταλαβα απο τη πικ...σα λαστιχο ενα πραμα?)

sorry αλλά 1,5 χρόνο στο lab και 1000+ ποστς, δεν έχεις πάρει χαμπάρει τπτ??? μόνο θρεντς για ποντίκια κοιτάς???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86 [Σήμερα, στις 02:42]

ααα....σωστα δεν ειναι sleave...εχει φως πολυ και δε καταλαβα καλα....προμι?? what εστι προμι? (απο τιο ειναι δλδ γιατι καταλαβα απο τη πικ...σα λαστιχο ενα πραμα?)

Δες στο extreme cooling.

Πρόσφατα μάλιστα είδαμε μια ιδιοκατασκευή από mod.

Χοντρικά ένας συμπιεστής όπως αυτοί που έχουν τα ψυγεία, συμπιέζει το πτητικό αέριο και το κάνει υγρό.

Όταν το υγρό περνάει από το block του επεξεργαστή, εξαερώνεται. Αυτό μειώνει τη θερμοκρασία αρκετούς βαθμούς κάτω από το μηδέν.

Link to comment
Share on other sites

ουτε εδω μπορω να δω τις φωτογραφιες του Βουδα,οπως ουτε και στο αλλο 8εμα που τις εχεις ποσταρει...

οσο φορτωνει η σελιδα φαινεται να υπαρχουν τα μικρα τετρεαγωνακια που "8α" γινουν φωτογραφιες.με το που τελειωνει ομως το loading δεν φαινεται τπτ,ουτε και υπαρχει καπιοο σημαδι οτι υπαρχουν φωτογραφιες σε εκεινο το σημειο...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt

ουτε εδω μπορω να δω τις φωτογραφιες του Βουδα,οπως ουτε και στο αλλο 8εμα που τις εχεις ποσταρει...

οσο φορτωνει η σελιδα φαινεται να υπαρχουν τα μικρα τετρεαγωνακια που "8α" γινουν φωτογραφιες.με το που τελειωνει ομως το loading δεν φαινεται τπτ,ουτε και υπαρχει καπιοο σημαδι οτι υπαρχουν φωτογραφιες σε εκεινο το σημειο...:mad:

+1

και ειμαι πολυ περιεργος,θα σκασω αν δεν το δω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

sorry αλλά 1,5 χρόνο στο lab και 1000+ ποστς, δεν έχεις πάρει χαμπάρει τπτ??? μόνο θρεντς για ποντίκια κοιτάς???

μαν, το υφος σου δεν ειναι και το καλιτερο... δε καταλαβα...σου την ειπα καπως? τεσπα.... δε διαβασα καλα τι εγραψες και δεν ειδα το "του" ετσι διαβασα "το ευκαμπτο προμι"..... τεσπα και προφανως και δεν βλεπω(καν) θεματα για ποντικια... εγω γραψει σχεδον παντου. και προμι δε το ειχα ξαναδιαβασει... τσιλερ το ξερω...

Link to comment
Share on other sites

έχει πέσει όλος ο server:( τις ανέβασα και αλλού οπότε τώρα φαίνονται:D

Αρχική απάντηση από tolis86

μαν, το υφος σου δεν ειναι και το καλιτερο... δε καταλαβα...σου την ειπα καπως? τεσπα.... δε διαβασα καλα τι εγραψες και δεν ειδα το "του" ετσι διαβασα "το ευκαμπτο προμι"..... τεσπα και προφανως και δεν βλεπω(καν) θεματα για ποντικια... εγω γραψει σχεδον παντου. και προμι δε το ειχα ξαναδιαβασει... τσιλερ το ξερω...

απλά μου φάνηκε πολύ περίεργο γιατί είσαι καιρό στο lab. και οι φώτος δείχνουν ξεκάθαρα ένα μονοβάθμιο phase change... απλά δεν είμαστε myphone κ insomnia και θεωρούσα δεδομένο ότι όσοι γράφονται εδώ είναι πιο υποψιασμένοι κ δεν μπαίνουν απλά να τσατάρουν... έκανα λάθος προφανώς... αν φάνηκα απότοσμος sorry...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.