Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από JIMPRO [Σήμερα, στις 09:50]

καλως! για εμενα μετραει η γνωμη σασ που ειμαι μικροτερος σε ηλικια αν και δυο χρονια στο χωρο. παντωσ τα fan τωρα που το σκευτομαι θα τα βγαλω! οσο για το εσωτερικο δεν το εχω τελειωσει ακομα μιασ και το κουτι δεν εχει κλεισει μηνα! παντωσ οποια αλλαγη κανω θα postαρω. προτεινετε καμια μοντα?

Οδηγος τακτοποιησης καλωδιων

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mainframe [Σήμερα, στις 14:04]

Να το ντήσεις με ηχομονοτικό δεδομένου του ότι ειναι τόσο μεγάλο το κουτί που πολλές φορές μπορεί να δουλεύει και σαν ηχείο LOL

Και φυσικα να το φουλάρεις δίσκους (να είσαι άνετος εδω φιγουραρουνε 1,5 terra) και θέλω και αλλό δίσκο.....Κάνε και κανένα RAID 0. Από την πίσω πλευρά των δίσκων, όπως μπορείς να δεις, μπαίνουν 3 9αρηδες ανεμηστίρες για να βάζουν φρέσκο αέρα στο κουτάκι και να κρατούν τους δίσκους δροσερούς.

1. Το κλουβί των σκληρών είναι αποσπώμενο; Αν όχι, έχει πιρτσίνια ή είναι κολλημένο;

2. Έχεις άποψη για την εποχή πριν να βάλεις την ηχομόνωση ή την είχες βάλει κατευθείαν; (οπότε δεν ξέρεις αν κάνει μικρή ή μεγάλη διαφορά)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kostas007

αυτο ειναι οπως ειναι τωρα!!

τουμπανο ε?:p :worship: :banging:

Τι είναι τούτο???

Σαν τουρλού pc

Βαλέ μια τάξη.. καλώδια παντού ανεμιστρικακια παντού χάθηκε το γούστο πια

Link to comment
Share on other sites

jimpro δεν ειμαι καθόλου επιθετικος μαζί σου στην κριτική μου και όπως μπορεί να δει ο καθένας απλά σου είπα καποιες ιδέες. Αν έχω άποψη για την ηχομόνοση ή για οτιδηποτε άλλο ασε να το απαντήσω εγώ. Αν επίσης η ψύξη στις μνήμες είναι γελία δεν σου είπε κανένας να την βάλεις με το ζόρι ούτε νομίζω πως σου εκανα καποιο επιπλέον σχολιο . ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ σου έκανα. Και αν δείς και το όλο θέμα από την αρχή όταν σου είπαν κάποια πράγματα για το pc σου, εγω αντιθετα είπα....εντάξη, το παιδι θα τα φτίαξει΄σιγά σιγα. Εσύ γιατί συμπεριφέρεσε λες και τα ξέρεις όλα?

Μηπως τελικά έχουν δίκιο τα παλεότερα μέλη του the lab ......? Μην κουραστείς να μου απαντήσεις....Δεν θα ασχοληθώ αλλό με το θέμα σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

Τι είναι τούτο???

Σαν τουρλού pc

Βαλέ μια τάξη.. καλώδια παντού ανεμιστρικακια παντού χάθηκε το γούστο πια

Πές ταααααααααααααααααααα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JIMPRO [Χθες, στις 22:54]

sorry my friend it was only humor!!!

οχι τωρα χωρισ πλακα σου ζητω δημοσιωσ συγγνωμη φιλε Mainframe!!!

:sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry:

Όλα εντάξη ;)

Link to comment
Share on other sites

Oπς Kokolikos έχουμε το ίδιο :)) Το άτιμο με πέθανε για να το σηκώσω για να βάλω στο τραπέζι για την φωτογράφιση. :)

To περίεργο είναι ότι το συγκεκριμένο κουτί η Coolmaster δεν το βγάζει και ήταν μόνο για τα xtremapc, θα πρέπει να έχεις άκρες :)

p5290339wt1.th.jpg

p5290340am2.th.jpg

p5290341ov0.th.jpg

p5290342ya5.th.jpg

Anyway Xtremapc κάτι σαν ελληνικό :alien: ware :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kaitos [Σήμερα, στις 12:45]

Ops Kokolikos exoume to idio :)) To atimo gia na to sikoso na to balo sto trapezi gia tis me pethane :D

To periergo einai oti to sigkekrimeno kouti i Coolmaster den to bgazei itan mono gia ta xtrema tha prepei na exeis akres :D

p5290339wt1.th.jpg

p5290340am2.th.jpg

p5290341ov0.th.jpg

p5290342ya5.th.jpg

Anyway Xtremapc kati san elliniko :alien: ware :p

Αυτο το κουτι το πουλαη το multirama xtreme και το δινη και σαν συνθεση.... οποτε δεν εχεις κονε :banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkman16 [Σήμερα, στις 16:49]

Αυτο το κουτι το πουλαη το multirama xtreme και το δινη και σαν συνθεση.... οποτε δεν εχεις κονε :banging:

Το συγκεκριμένο case είναι αποκλειστικότητα παγκοσμίως μόνο για τα Xtrema PCs και ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ χώρια, όχι μόνο από το Μultirama Xtreme, αλλά ούτε από την CoolerMaster την ίδια.

Η σύνθεση που αναφέρεις ότι δίνει το MLR Xtreme είναι Xtrema PC και όχι ΒΤΟ μηχάνημα.

Link to comment
Share on other sites

Πριν...

kouti3va8.th.jpg

Και μετά...

casedarknn3.th.jpg

(η αντλία πήγε στον πάτο,άλλαηε η λούπα και γλίτωσα πάνω από ένα μέτρο σωλήνα ενώ μπήκε και GTX-με χαλάει το fan από κάτω της,αλλά δυστυχώς αναγκαίο αλλιώς ψήνονται τα ψυκτράκια..)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kaitos

Ops Kokolikos exoume to idio :)) To atimo gia na to sikoso na to balo sto trapezi gia tis me pethane :D

To periergo einai oti to sigkekrimeno kouti i Coolmaster den to bgazei itan mono gia ta xtrema tha prepei na exeis akres :D

Anyway Xtremapc kati san elliniko :alien: ware :p

Φίλε μου διόρθωσε το ποστ σου σε Ελληνικά σε παρακαλώ. Αναφέρεται ξεκάθαρα στους κανόνες που συμφώνησες κατα την εγγραφή σου. Ευχαριστώ:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Michalis76

Το συγκεκριμένο case είναι αποκλειστικότητα παγκοσμίως μόνο για τα Xtrema PCs και ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ χώρια

Θα ορκιζομουν οτι το εχω δει ή στα Multirama Λαρισας.:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.