Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από inertiacreep

Ωραίος ο ReaperX...έχουμε και την ίδια αντλία (και τους ίδιους σωλήνες :p).

Από θερμοκρασίες μετά την αλλαγή στο κύκλωμα πως είσαι?

Πιο πάνω...

Αλλά όχι λόγω του loop,αλλά λόγω της GTX..:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Σήμερα, στις 13:06]

:hehe: :hehe: :hehe:

Το setup στην δέυτερη φωτο μυρίζει απο μακριά Κορπίτης..

Μαλλον το multirama το πουλαη το pc σε συνθεση αλλα αυτο το κουτι δεν ειναι limited edition απλος εχουν ζητηση στην coolrmaster και το φερνου σε δικια τους εκδοση

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkman16 [Σήμερα, στις 15:54]

Μαλλον το multirama το πουλαη το pc σε συνθεση αλλα αυτο το κουτι δεν ειναι limited edition απλος εχουν ζητηση στην coolrmaster και το φερνου σε δικια τους εκδοση

αυτα που λες τα ξερεις απο πρωτο χερι ή υποθετεις;:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 14:50]

αυτα που λες τα ξερεις απο πρωτο χερι ή υποθετεις;:wassat:

Πριν παρω το κουτι μου ρωτισα στο multirama για αυτο το stacker 832.Kαι δευτερο η limited edition εχει επανω ενα ταμπελακι με ενα κοδικο και το ονομα του κατοχου

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkman16 [Σήμερα, στις 17:12]

Πριν παρω το κουτι μου ρωτισα στο multirama για αυτο το stacker 832.Kαι δευτερο η limited edition εχει επανω ενα ταμπελακι με ενα κοδικο και το ονομα του κατοχου

Συγνώμη για το off topic, αλλά πρέπει να ξεκαθαρίσουν κάποια πράγματα.

Καταρχήν το case των Xtrema δεν είναι το Stacker 832. Το Stacker 832 είναι ίδιο με το Stacker 830 NVIDIA Edition χωρίς όμως τα χρώματα της NVIDIA.

Οι διαφορές με το case των Xtrema? Διαφορετική πρόσοψη, μαύρο ανοδιωμένο εσωτερικό, τρύπες για υποδοχή διπλού ψυγείου στον πάτο του case (όχι όπως του Evolution που έχει μόνο γρίλλια) και πλαϊνό παράθυρο.

Οι Limited Edition είναι οι βαμμένες εκδόσεις των Xtrema, όπως αυτή , που έχει ταμπελάκι του κατόχου.

@ fusion: Προφανώς στο κατάστημα της Λάρισας, είδες Xtrema PC και όχι σκέτο το case.

Να μου επιτρέψεις φίλε darkman16 να γνωρίζω καλύτερα.

Και πάλι συγνώμη για το off topic.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά οn topic είναι, ο mac είναι που είναι χάλια :)

Να δεις τα πεθερικά μου να ψωνίζουν mac, όπως ψώνιζα εγώ με την γυναίκα μου έπιπλα: "Να πάρουμε το άσπρο;", "Όχι, το θαλασσί/μπλε ταιριάζει καλύτερα με το δικό μου" κλπ

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ όπως ο κάτοχος του υπ' αριθμόν STI-0001 H/Y, μάρκας SUBARU, χρώματος μπλε μεταλλικό, να το μετακινήσει άμεσα, γιατί μας κρύβει την θέα από τα κορίτσια της Cosmote.

Όποιος ήταν/ ή θα πάει Μαρκόπουλο (Acropolis), θα καταλάβει :p (για τα κορίτσια εννοώ).

PS: Nα πάτε και από το περίπτερο της BF Goodrich ;)

p5311727lm1.jpg

p5311735rq0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 18:43]

Μια χαρά οn topic είναι, ο mac είναι που είναι χάλια :)

Να δεις τα πεθερικά μου να ψωνίζουν mac, όπως ψώνιζα εγώ με την γυναίκα μου έπιπλα: "Να πάρουμε το άσπρο;", "Όχι, το θαλασσί/μπλε ταιριάζει καλύτερα με το δικό μου" κλπ

:OT: Γιατί βγαίνει και σε άλλα χρώματα εκτός από ασπρό? :OT:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.