Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Και οχι μονο...

Πριτσινια στην προσοψη, 3 τανκ, τρελό κυκλωμα που μονο που το κοιτας ζαλιζεσαι, βαψίματα κλπ κλπ κλπ...

Με νιωθεις...:innocent:

Για να καταλαβω πως παει το κυκλωμα ειχα κολισει το κεφαλι μου στην οθονη κοιτωντας πολυ προσεκτικα...Απλα το παλικαρι που το εκανε ειναι τρομερος...:giveup:

Link to comment
Share on other sites

λιγοι δουλεια με τα καλωδια εχεις κανει.επισης θελω να μου εξυγησεις την λειτουργια της οθονης με τα led πολυ καλο ;)

φιλε fafouli τα καλωδια με εχουν ταλεπωρισει πολυ μπορω να πω για να φτασουν σε αυτο το σημειο:rant:.Γνωριζω οτι παιρνει λιγη ταχτοποιηση ακομα:blink:.Θα γινει οταν λυθουν ολα και βαφτει το κουτι εσωτερικα:T:.

Οσο για τα led ειναι ενα πολθ απλο κυκλωμα που περνει ενδειξη απο την παραλληλη θυρα και με ενα προγραμματακι δειχνει το CPU Usage.

Link to comment
Share on other sites

Τετοια βλεπω, ξενερωνω και ζηλευω....

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!:inlove:

μαματο ειναι.........

Και ενα κουτακι απο τον καμμενο αδερφο μου που ειναι στα σκαρια ακομα αλλα εμενα μαρεσε και το ποσταρω me 2 fotos

059.jpg

058.jpg

απο το cod4 ειναι βγαλμενο??????

:jump::jump::jump::jump::jump::jump:

Link to comment
Share on other sites

Πολλες λαμπες ρε αδερφε ποσες ειναι τις εχασα σε καποια στιγμη που τις μετραγα:o

9 μετρησα εγω...αλλα λαμπαδα το κουτι ομως ε ? θα κανει το δωματιο μπλε μερα...εαν το εχεις σε κανενα γραφειο επανω....:woot:

Παντος πολυ ομορφο...αν εξερεσεις τις τοσες λαμπες...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μονο που με τόσες λάμπες θα έχει ζεστη έως αρκετή αν τις έχει συνεχεια αναμμένα:woot:

@arkoulikosta το tank είναι μαζί με το ψυγείο ?

Παιδια εχει πανο 13 λαμπες και επηδη παραγουν τρελη ζεστη ειναι τον περισσοτερο χρονο κλειστες.

η υδροψυξη ειναι εσωτερικη αυτο που βλεπετε πανω ειναι ενα δευτερο ψυγειο απο αυτοκινητο που εχω προσαρμοσει για καλλητερη ψυξη με δικια μου βαση

Link to comment
Share on other sites

το κουμπί το κόκκινο με το καπάκι που είναι σαν από αεροπλάνο μαχητικό τι κάνει? (περίεργος):tw:

Ναι ειναι τετοιο στιλ για εκτοξευση πιραυλων και τετοια.

Ειναι δικια μου πατεντα εινια ο κεντρικος διακοπτης για ολλες τις λαμπες. Εχω ξεχοριστους διακοπτες για τις λαμπες ανα δυο και το κεντρικο που λες τις ανηγει ολες μαζι ετσι για εφε το εβαλα αν και με πεδεψε στις συνδεσεις

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.