Jump to content



Mass Effect 3


astrolabos

Recommended Posts

  • 1 month later...

πω πω πω τι epic RPGs σκάνε μύτη φέτος. Kingdom of Amalur Reckoning και στα καπάκια MASS EFFECT 3.

Κάνω αναφορά στο Kingdom of Amalur Reckoning επειδή θα υπάρχουν exclusive crossover items Reckoning - an open-world role-playing game | Kingdoms of Amalur: Reckoning :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Minimum Spec:

OS – Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7

CPU – 1.8 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)

RAM – 1GB for XP / 2GB RAM for Vista/Win 7

Disc Drive – 1x speed

Hard Drive – 2.5 GB of free space

Video – 256 MB* (with Pixel Shader 3.0 support)

Sound – DirectX 9.0c compatible

DirectX – DirectX 9.0c August 2009 (included)

Recommended Spec:

OS – Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7

CPU – 2.4 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)

RAM – 2GB for XP / 4GB RAM for Vista/Win 7

Disc Drive – 1x speed

Hard Drive – 2.5 GB of free space

Video – AMD/ATI Radeon HD 4850 512 MB or greater, NVidia GeForce 9800 GT 512 MB or greater

Sound – DirectX 9.0c compatible

demo 18/2

Link to comment
Share on other sites

Eγω περιμενω να βγαλει limited collectors edition και τα 3 ΜΕ μαζι, και να εχει μεσα καμια απομιμα κανενος οπλου, ή κανα κρανος, η το Normandy σε κλιμακα να το κρεμασω απο το ταβανι. :man_in_love:

Ας μου κοστισει τον πατερα μου και τη μανα μου, εγω θα τα σκασωωωωωωωωω!!

ΥΓ Δεν ειναι κακο το Origin, ισα ισα που τετοιες πλατφορμες εχουν τα + τους.

Link to comment
Share on other sites

Electronic Arts - Wikipedia, the free encyclopedia

Electronic Arts - Wikipedia, the free encyclopedia

EA’s Origin EULA Proves Even More Sinister | Rock, Paper, Shotgun

EA Origin Bans: Update Edition | Rock, Paper, Shotgun

Μερικά γεγονότα που θυμάμαι αυτή την στιγμή και βρήκα στα βιαστικά.

θεωρώ ότι μια εταιρία που για πολλά χρόνια ακολουθεί μια πολιτική ¨κάνω ότι γουστάρω και αν γίνει τύχει και γίνει ντόρος τότε βγάζω μια ανακοίνωση ότι δεν είναι έτσι, τώρα έχουμε αλλάξει, κάναμε λάθος τότε" κτλ και μετά πάλι τα ίδια, είναι μια εταιρία που δεν σέβεται τον πελάτη της , κοιτάζει μόνο το συμφέρον της και είναι ι πρόθυμη να κάνει ότι χρειαστεί προκειμένου να επιτύχει την μεγιστοποίηση του κέρδους της. Και παρόλο που όλοι αυτό θέλουν, έχει μεγάλη σημασία για μένα ΠΩΣ το κάνεις αυτό. Και δεν θυμάμαι καμία άλλη μεγάλη εταιρία του κλάδου να έχει «ακούσει» τόσα πολλά και για τόσους διαφορετικούς λόγους.

Φυσικά η αντιπάθεια που τρέφω προς την συγκεκριμένη εταιρία είναι καθαρά προσωπική και τα links απλά αναφέρουν μερικούς από τους λόγους αυτής της άποψης. Δεν απαιτώ να συμφωνούν όλοι μαζί μου αν και σίγουρα δεν είμαι ο μόνος.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως θα ήταν καλύτερο αμα μπορούσες να δίνεις εντολές μόνο στην ομάδα σου. Πιο το νόημα να λες "cover me" και να το κανει το xbox για εσενα? Στην μαχη δεν μπα να ουρλιαζεις "cover me" ή "grenade" στον εαυτό σου, τίποτε δεν θα γίνει :p

@ 1:45 Τι μας νοιάζει ρε φίλε άμα δεν έχεις παίξει τα άλλα 2 παιχνίδια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι τοσο μισος στο Origin?

Έχω το 1 κ 2 το 2 οριτζινάλε. Μα τον Thor και τους χίλιους κεραυνούς του θέλω να πάρω και το 3ο, ΘΕΛΩ να δώσω χρήμα στην ΒΙΟWARE αλλά άμα έχει μόνο origin θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά. Μετά τις @@ριες του ban στα φορουμ=>χάνεις το παιχνίδι κτλ φτάνει να με αποτρέψει. Είδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.