Jump to content



Mass Effect 3


astrolabos

Recommended Posts

Έχω το πρώτο και το δεύτερο στο Steam.

Αν το origin δεν μου επιτρέπει να φέρω του χαρακτήρες από τα προηγούμενα δεν έχει νόημα αλλιώς είναι άλλη μια πλατφόρμα.

κατσε,δλδ αμεσω origin δεν θα μπορεσουμε να συνεχισουμε το save απ το 2? ελπιζω να μην τα κραταω τσαμπα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ηδη στεναχωριεμαι που θα ειναι το τελος της τριλογιας...τι παιχνιδαρα...!

Απ οτι καταλαβα κ απ το βιντεο, το 3 θα ειναι το καλυτερο, πηραν ολα τα καλα του 1 και 2! :T:

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε κανενας το demo? αν ναι στειλτε μια λινκ γιατι χαθηκα μεσα στο site της bioware,και ενα λινκ στο blog του bf3 εχει φαει φρικη απ τν πολυ κοσμο.

-Edit

βρηκα τις οδηγιες στο forum της bioware

For fans with Battlefield 3 early access to the demo, please follow the below steps to activate your online Pass for early access.

1) Redeem your Battlefield 3 Online Pass on Xbox Marketplace, Origin, or in the Battlefield 3 game.

2) Launch Battlefield 3 and then start Multiplayer from the main menu.

  • a. This will set the Mass Effect 3 entitlement
  • b. The “Thanks for redeeming your Online Pass” message that displays confirms that your entitlement is active.

3) Start the Mass Effect 3 Demo and select Multiplayer to play.

  • a. Entitlements are platform agnostic.

Η Ποιο απλα μπειτε στο ORIGIN στο demo senction κ download (για οσους εχουν κ το BF3 )

Έγινε επεξεργασία από kyuubiii
edit add
Link to comment
Share on other sites

Μολις τελειωσα το demo,δεν εχω λογια...μεσα σε 1 ωρα περιπου που διαρκει το demo σου δινει να καταλαβεις τη δουλεια που εχουν ριξει τα παλικαρια της Bioware.

Αλλο να το βλεπεις σε video και αλλο να το παιζεις,η αισθηση στις μαχες ειναι απιστευτη,ατμοσφαιρα Mass effect+++,δεν εχω να πω κατι αλλο,τρομερο απλα.

p.s η σκηνη με το παιδακι respect

9 μαρτιου jet ειμαστε ακριβως μετα την εξεταστικη :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνίδια που έχω σε retail, Dragon age origin+expansion και Masseffect 1 υπάρχει περίπτωση να φανούνε στο origin? ή μονο τα online φαίνονται?

Το κατέβασα και γω το demo μέσο origin, πολύ λεπτομερή τα γραφικά στα πρόσωπα αλλά στις στολές είναι πολύ Low res.

Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνίδια που έχω σε retail, Dragon age origin+expansion και Masseffect 1 υπάρχει περίπτωση να φανούνε στο origin? ή μονο τα online φαίνονται?

Το κατέβασα και γω το demo μέσο origin, πολύ λεπτομερή τα γραφικά στα πρόσωπα αλλά στις στολές είναι πολύ Low res.

δεν ξερω για τα παιχνιδια που λες, παντος εγω ειχα το Moh σε retail, κ μπορεσα να το βαλω στο origin κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Τσισάκια κανονικά με το demo.

Ψήνομαι τρελά να βάλω γνωστό από αμέρικα για την Collectors καθώς μόνο στο Best Buy την βρήκα για PC.... Ευρώπη βρήκα μόνο για PS3.

Άν έχει κάποιος λίνκ για Collectors από Ευρώπη (που να στέλνει Ελλάδα) ας το βάλει εδώ. :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.