Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

Η κοκα κολα θα ήταν πράσινη αν δεν πρόσθεταν χρώμα μέσα της

&

O λόγος που οι Μεξικανοί βάζουν μία φέτα λεμόνι στο στόμιο της μπύρας είναι, για να απωθούν τις μύγες.

troll-spray.jpg

:flower:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply

ενδιαφέρων πολλά από αυτά :)

εσύ μιλάς για χρωματικές ουσίες που έβαλε η coca cola, εγώ λέω κάτι άλλο που έκανε η cocacola, δηλ που άλλαξε μια παράδοση προς όφελος της διαφήμισης

Link to comment
Share on other sites

για να δούμε :D

Alex, περιττό να σου πω ότι κόντεψα να σπάσω την οθόνη με όλα αυτά τα spoilers :p

Δε σου φταίει η οθόνη άμα δε σου κόβει. Εγώ όταν βλέπω 3 Spoilers συνεχόμενα, σταματάω και κάνω quote το post για να πάρω κατεθείαν το περιεχόμενο/link ;)

Link to comment
Share on other sites

Με βάλανε στο Youtube HTML5 Trial (λογικά και όσους άλλους το υποστηρίζει ο browser-ας τους).

Καλή φάση μόνο που δεν υποστηρίζει full screen. Να δω πως θα βάλουν διαφημίσεις τώρα. :p

Είναι πολυ καλό πάντως. Παίζει smoothly, ούτε flash ούτε τίποτα και CPU util στα 3%. ;)

Edit: ΧΑΧΑΧΑ, ρε τους φούστηδες τους youtube-developers. Αν κάνεις δεξί κλικ στο video ενώ παίζει σε HTML5 σου δίνει context menu με 2 επιλογές. Η 1 είναι About HTML5 και η άλλη είναι Save Video As... Το βλέπω και λέω WTF? Κάνω κλικ και με πετάει εδώ...

Rick rolled by youtube... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Δε σου φταίει η οθόνη άμα δε σου κόβει. Εγώ όταν βλέπω 3 Spoilers συνεχόμενα, σταματάω και κάνω quote το post για να πάρω κατεθείαν το περιεχόμενο/link ;)

σωστός αλλά που να φανταστώ ότι είχε βάλει τόσα πολλά ; :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.