Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply
unick αν δεν σταματήσεις με τα thanks θα στείλω τον αστρολάβο σπίτι σου.
Εντάξει μην παραπονιέσαι. Θα σου βάλει και εσένα thanks. :hehe:
unick...μη φοβασαι...συνεχισε...δεν ειναι απειλη!!Δωρο ειναι!:p

Aν δεν τον παρεις εσυ θα τον στειλει μαλλον στον dunkel

άμα το στείλει σε εμενα, θα είναι δώρο.. αλλα σιγά μην έρθει... ξέρει πως ξέρω VT :hehe:
τώρα και στο κινητό σας!:big_boss:
αυτο τωρα ειναι καλο ή κακο? :p

astro... παντως εισαι καλοδεχουμενος :D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6nppgQ3VOIU&feature=related]YouTube - Σαπφώ Νοταρά - Σόδομα και Γόμμορα[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Αν μου το έλεγαν πριν 5 χρόνια δεν θα το πίστευα. Θα αγοράσω στα 23 μου Game Boy.

Από την wikipedia: "In June 2010, video gaming website IGN reported that according to "several developers who have experienced 3DS in its current form", the system possesses processing power that "far exceed the Nintendo Wii" and with 3D shaders, they could make games that "look close to current generation visuals on the Xbox 360 and PlayStation 3"."

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0W68CPInmYc]YouTube - [3DS] The Legend of Zelda: Ocarina of Time[/ame]

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα...

τα νεύρα μου τα ΕΛΤΑ πρωινιάτικα. όσες μέρες έκανε να έρθει ένα δέμα από ΗΠΑ, σχεδόν άλλες τόσες έχει κάνει από το Ελ.Βενιζέλος μέχρι να έρθει στο ταχυδρομείο (και ακόμα δεν το έχω παραλάβει)

Link to comment
Share on other sites

Την τελευταια βδομαδα κοιμηθηκα μονο 4 ωρες περιπου ανα μερα και αυτη εδω επεται πιο δυσκολη... :wall:

Απο 14/11 μεχρι σημερα καθε μερα κοιμαμαι 6π.μ - 8π.μ :fist::p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.