Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 3.0


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 10,5k
  • Created
  • Last Reply

Τρεχει κατι με firefox k youtube?Σας ανοιγει κανονικα??

Τι μου βγαζει..LOL

500 Internal Server Error

Λυπούμαστε, κάτι δεν πήγε καλά.

Η διευθέτηση του ζητήματος έχει ανατεθεί σε μια άρτια εκπαιδευμένη ομάδα μαϊμούδων.

Link to comment
Share on other sites

πάντως αντικειμενικά ο καιρός τα έχει παίξει. Δεκέμβρης μήνας και να είμαστε με κοντομάνικα δεν πρέπει να έχει ξαναγίνει εδώ και πολλά χρόνια. φανταστείτε το καλοκαίρι τι έχουμε να τραβήξουμε :p

Link to comment
Share on other sites

πάντως αντικειμενικά ο καιρός τα έχει παίξει. Δεκέμβρης μήνας και να είμαστε με κοντομάνικα δεν πρέπει να έχει ξαναγίνει εδώ και πολλά χρόνια. φανταστείτε το καλοκαίρι τι έχουμε να τραβήξουμε :p

gt2738jm4.jpg

Link to comment
Share on other sites

πάντως αντικειμενικά ο καιρός τα έχει παίξει. Δεκέμβρης μήνας και να είμαστε με κοντομάνικα δεν πρέπει να έχει ξαναγίνει εδώ και πολλά χρόνια. φανταστείτε το καλοκαίρι τι έχουμε να τραβήξουμε :p

βασικα ετσι ηταν και περυσι και το θυμαμαι χαρακτηριστικα γιατι μεσα δεκεμβρη τουλαχιστον γυρνουσα με κοντομανικο στο μηχανακι.μη σου πω και προπερσυ γιατι δεν ειμαι σιγουρος το εχω λαβει σαν στανταρ πλεον και δεν μου κανει εντυπωση.

Link to comment
Share on other sites

βασικα ετσι ηταν και περυσι και το θυμαμαι χαρακτηριστικα γιατι μεσα δεκεμβρη τουλαχιστον γυρνουσα με κοντομανικο στο μηχανακι.μη σου πω και προπερσυ γιατι δεν ειμαι σιγουρος το εχω λαβει σαν στανταρ πλεον και δεν μου κανει εντυπωση.

πρόπερσυ. θυμάμαι χαρακτηριστικά στις 21 δεκεμβρη έριξε (εδώ Χανιά τουλάχιστον ) απίστευτη βροχή πλημμύρισε το παλιό λιμάνι. μέχρι το γόνατο το νερό

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.