Jump to content



Μπορειτε να φατε αυτο το πραγμα που λεγεται αρνι?


Analyzer

Recommended Posts

Xρηστος Ανεστη! Ψηνουμε αρνι και μπηκα για λιγο να ρωτισο.Καλη ειναι η φαση να ψηνεις με την παρεα αλλα οταν φτασει η στιγμη να το φας....το τρως? Ευτιχως υπαρχουν και αλλα πραγματα στο τραπεζι.Καλη διασκεδαση παιδες.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Είναι λογικό μέσα στην απληστία ο άνθρωπος να τρωει τα πάντα.. Πίνει το γάλα, όταν αυτό κόψει τρώει το γιάουρτι, όταν αυτό χαλάσει τρώει το τυρί.. και ότα αυτό χαλάσει το κάνει ροκφορ. Προσωπικά το αρνί το βρίσκω χάλια αλλά κάποτε πρέπει να το φάμε και αυτό, όπως και ό,τ περπάταει, κολυμπάει και πετάει. Καλή όρεξη.

Link to comment
Share on other sites

αρνι δεν τρωω... αλλα τρωω κατσικακι, τρωω παιδακια, εφαγα κι ενα σκασμο τζατζικι για να πανε κατω... (δεν ειμαι να με πλησιαζει ανθρωπος), και μετα εκανα τρια τεταρτα βολτα με το ποδηλατο για να καψω τις θερμιδες (και να ξεβρωμισω...). Ακομα χωνευω βεβαια, αλλα μεχρι αυριο ελπιζω να τα εχω καταφερει (διοτι περισσεψαν και κατι κοψιδια!)

Link to comment
Share on other sites

για μενα παντως ολα τα κρεατικα φυτρωνουν στο τσιγκελι του κρεοπωλη και δεν εχουν καμμια σχεση με τα ζωντανα ζωακια (εκανα δυο χρονια αυθυποβολη να το πιστεψω γιατι ειχα παθει αβιταμινωση απο την ελλειψη κρεατος, τωρα το πιστεψα και δε μου αλλαζει κανεις γνωμη!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από princess [Σήμερα, στις 01:35]

για μενα παντως ολα τα κρεατικα φυτρωνουν στο τσιγκελι του κρεοπωλη και δεν εχουν καμμια σχεση με τα ζωντανα ζωακια (εκανα δυο χρονια αυθυποβολη να το πιστεψω γιατι ειχα παθει αβιταμινωση απο την ελλειψη κρεατος, τωρα το πιστεψα και δε μου αλλαζει κανεις γνωμη!)

μου θυμισες το εξης απιστευτο :

στις Η.Π.Α (που αλλου??) σε ερευνα που διεξηχθη σε δημοτικα σχολεια παρατηρηθηκε μεγαλος αριθμος μαθητων που απεικονισε τα μεν κοτοπουλα ακεφαλα και χωρις πουπουλα (οπως του κρεοπωλη) και τα ψαρια δε, τετραγωνα και πορτοκαλι (οπως τα fish sticks)

(και μετα εγινε και διαφημιση των Captain Igloo αν ειναι ποτε δυνατον...)

παλι καλα που δεν ζωγραφισαν και τα λουκανικα με ποδια και τριχωμα (σκυλου ισως....)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.