Jump to content



RaceRoom Racing Experience


racer

Recommended Posts

@mad_dog, αν βάλεις Bathurst, υπολογίστε και μένα ;)

Ελπίζω να είσαι συνηθισμένος στις μπλε σημαίες :p

 

@liakjim, δεν αξίζει να αγοράσεις μεμονομένη πίστα, καλύτερα που λέει ο λόγος να πάρεις το european track pack..

Από γκρουπ 5 η δική μου σειρά προτίμησης είναι: 320, σεβρολέ, καπρί. Καθαρά λόγω ήχου.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, αν ειναι να μας κανουν παρεα και οι @geovas77, και @akis_z80, μπαινω και την αγοραζω τωρα την Bathrust.

 

EDIT: οκ την τσιμπησα, οποτε ειμαι και γω οκ για bathrust

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@mad_dog, βάλε Bathurst ρε συ, πρώτη φορά θα μαζευτούμε στο raceroom αρκετοί να γεμίσουμε ταξί :p

 

 

 

Eπειδή έχω μεγάλα κέφια, έχετε όλοι 20 sec στον γύρο !!! Ναι το ξέρω έχω μεγάλη καρδιά και είμαι καλό παιδί...

 

Άσ' τα αυτά, γιατί μου φάνηκαν οι μπαριέρες πάνω στο βουνό να γράφουν το όνομά σου....

Έγινε επεξεργασία από sud1500t
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν το βάλεις 23:30 ίσως πεταχτώ κι εγώ με bmw :D .

Θα κάτσω όμως τελευταίος γιατί το lag θα τό χω εγγυημένα, εκτός αν είσαι πολύ αργός και αναγκαστώ να σε περάσω :p:D !

Βάλε 15 λεπτά practice 15 qualify μας φτάνουν είμαστε πεπειραμένοι  12.30 θα χουμε ξεμπερδέψει με σένα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να το κάνουμε μετά τις 11? Γιατι 10 δε με βλέπω να προλαβαινω με τίποτα.

Έγινε επεξεργασία από sud1500t
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος φουλάρισα τη μπέμπα με super 100 οκτανίων, ανέβασα την πίεση στην τουρμπίνα στα 5 bar και φόρεσα καθαρό βρακάκι γιατί το βουνό δεν αστιεύεται. περιμένω πως και πώς τον τρελό_σκύλο για να τον περιποιηθώ ! :p

 

Επειδή βλέπω ότι αρκετοί θέλουν να το πάμε για αργότερα εγώ θα έλεγα να βάλεις practice 45 mins κατά τις 22:30 για όσους θέλουμε να μπούμε νωρίτερα, qualify ένα τεταρτάκι και αγώνα ένα 25λεπτό γιατί δεν με βλέπω να αντέχω παραπάνω στο βουνό με τα turbo :lol:

 

Έτσι δώδεκα η ώρα κάνουμε το ντουζάκι μας για να φύγει η ιδρωτίλα και είμαστε για νάνι γιατί έχουμε και δουλεία το πρωί :rolleyes:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αγαπητοί μου φίλοι και amateurs drivers...δεν θα δείξω οίκτο ειδικά στον φίλο geovas77

 

Ο Server θα ανοίξει ώρα Ελλάδας 23:00 (μπορεί και νωρίτερα)

30 min practice, 15 min quali, 30 min race.

 

TS3 Server o γνωστός

 

Να βγάλετε φωτογραφίες στιν εκκίνηση που θα είμαστε όλοι μαζί γιατί μετά δεν θα με δείτε...

 

Όνομα server: pcgamingforum.net

Pass: 2fast4u

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποια φορά , βάλετε μια από τις πίστες που έχω, ίσως μπω. Αυτοκίνητο μπορώ να αγοράσω ένα από κάθε κατηγορία. Tracks δύσκολο.

 

Δλδ:

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Ωραια ηταν χτες. Καλα περασαμε.

Αψογος οικοδεσποτης ο @mad_dog, αν εξαιρεσουμε τις δολιοφθορες που δεχτηκαμε.

Σασμαν χαλαγαν, λαδια ειχε η πιστα στην πρωτη στροφη και πολλα αλλα....

Και δεν αναφερω και τον βομβαρδισμο διαφημισης για το rf2 που υποστηκαμε για αλλη μια φορα. Καλα αυτο το περιμεναμε :p

Λοιπον, @mad_dog, εμεις καναμε την πρωτη κινηση. Την Κυριακη σε περιμενουμε να σου ανταποδωσουμε την φιλοξενια. :gyro:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια...

Συνέβη που λέτε ένα μυστήριο πράμα χθες, εκεί που δούλευε η τιμονιέρα μια χαρά ξαφνικά χάλασε...αναγκαστικά την έστειλα για τεχνικό έλεγχο...μου είπανε την Τρίτη θα είναι έτοιμη

(δηλαδή το επόμενο event R3E που θα έχουμε)...βέβαια έτυχε να είναι την Τρίτη έτοιμη, ίσως και νωρίτερα...δεν ξέρω τι να πω...μεγάλη ατυχία και είχα σκοπό να τρέξω μαζί σας την Κυριακή...

 

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Eγκατέλειψα από σασμάν ενώ ήμουν 2ος μετά από στούκα στις μπαριέρες και αφού βρέθηκα σ΄ αυτή τη θέση από τύχη μετά από τα χυμένα λάδια στην πρώτη στροφή που μας έβγαλαν όλους εκτός πίστας εκτός από το Gianni .

Giannis Christod πρώτος και καλύτερος George Vasmoulakis o ταχύτερος αλλά κι αυτός θύμα της πλεκτάνης με τις ζημιες και τα λάδια τα ίδια και ο Ακης ο δε mad dog εκτός συναγωνισμού και κατώτερος των περιστάσεων νομίζω πρέπει να ασχοληθεί με το pcars θα του πηγαίνει καλύτερα.

Wolves η μετουσίωση του αθλητικού πνεύματος και της συμμετοχής

 

mad_dog ανέβασε τα βίντεο από το qualify  και το race που σου κανα κλίσμ@ με τζατζίκι να δει ο κόσμος . :p :p :p:D

ΥΓ: Εχω να δηλώσω πως ούτε λαγκ ούτε τελεπόρτινγκ υπήρχε παρ΄ όλο που ήταν μέσα και οι κυρίες του σπιτιού.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.