Jump to content



Elder Scrolls V: Skyrim


astrolabos

Recommended Posts

Πειτε καμια ιδεα για mods Εγω εχω ΕΝB kai textures skyrim hd 2k παντως χωρις κανα τρελο tweaking για extra quality μου το χει γονατισει το συστημα.Μαλλον θελει παραπανω απο 1.3GB καρτα γραφικων μετα το θεμα ακομα και στα 1680 με 4aa x16af που ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

βγήκε και κατεβαίνει 786,9 mb :magic::magic::magic:

EDIT: λοιπόν το στόρι ξεκινά σε ένα νησί-που πας με πλοίο-

χαρακτήρες, φυτά και έδαφος όλα καινούργια

έχει σίγουρα ορυχεία γιατί όλοι είναι με σκαπάνες στα χέρια και κάτι σκάβουν

πρόλαβα να δω και ένα ηφαίστειο στην μέση, χαμένο σε μια περίεργη ομίχλη

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καμιά εντύπωση από το story έχουμε;

λόγω έλλειψης χρόνου δεν έχω καταφέρει να το τελειώσω γμτ

λοιπόν, όλοι οι εχθροί είναι νέα είδη. υπάρχουν κάτι λαβατυποι που πετάγονται από το πουθενά

και συνοδεύουν κάτι ακόμα πιο παράξενους βαλτο-χαρακτηρες, αρκετά δύσκολοι (παίζω με τον L66 dark elf char,θα δοκιμάσω και με τον fighter L45 που έχω φτιάξει)

σε οσα dungeon πήγα μέχρι τώρα δεν είδα τπτ διαφορετικό όμως)

όλο το νησί που διαδραματίζεται το στόρι είναι κάτω από την επήρεια ενός μάγου ο οποίος

είναι dragonborn και αυτός ffs!!!

το μονο που θα πω και μου έκανε τρελή εντύπωση ήταν όταν καθάρισα ένα revered dragon και

ήμουν έτοιμος να πάρω την ψυχή του, εμφανίστηκε ένας λαμακας από το πουθενά και την πήρε αυτός dfq γίνεται από εκεί και κάτω δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να ρωτήσω με τη σειρά μου κάτι για το vanilla skyrim : Ποια quests πρέπει να κάνεις περίπου για να προχωρήσει η ιστορία; Έχω κάνει τα άπειρα και έχω κολλήσει κάπου...Είναι υποχρεωτικό να κάνεις τα quest του thief;:fie:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω με τη σειρά μου κάτι για το vanilla skyrim : Ποια quests πρέπει να κάνεις περίπου για να προχωρήσει η ιστορία; Έχω κάνει τα άπειρα και έχω κολλήσει κάπου...Είναι υποχρεωτικό να κάνεις τα quest του thief;:fie:

Τα quests που σε οδηγούν στο High Hrothgar.

Έχω κατεβάσει mods από Nexus. Για να τα ενεργοποιήσω πρέπει να τα κάνω extract στο Data/Textures κτλπ; Χρειάζεται κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποίησε τον nexus mod manager και το Boss (για να μπουν σε σωστή σειρά)

Έχω την 1.5 Full version από τα textures και μου βγάζει ότι έχει βγει και η 1.6 !

Στο site εχω βρει 1.6 μόνο για το Riften. Τα υπόλοιπα που είναι ή πως τα κάνω update από τον NMM?

Link to comment
Share on other sites

Τα quests που σε οδηγούν στο High Hrothgar.

Και μετά;

edit για να απαντήσω στον εαυτό μου και σε όσους ενδιαφέρονται : Skyrim main quest line - spoiler

Έγινε επεξεργασία από Occultist
Link to comment
Share on other sites

The Dragonborn Comes in February (and Hearthfire & Dawnguard, too) | Bethesda Blog

PC: On Tuesday, February 5th, Dragonborn will be available on Steam, including the English, French, Italian, Spanish and German versions of the content.

PlayStation 3: Dragonborn will be the first add-on arriving on PSN in February. Hearthfire will release next, followed by Dawnguard, and all three should be out in February. The 1.8 update will also release, just prior to Dragonborn. We’ll keep you posted as release dates get finalized both on our end and with Sony for each and its various languages. Last but not least, each one will be 50% off during their launch week on PSN.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.