Jump to content



Nvidia Dual Fermi GF110 delayed


Candyman

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Βρε, βρε... τι εχουμε εδω?

Εσυ μας ελεγες οταν σουβλιζαμε το αρνι (τον Απριλη) οτι θα δουμε και την διπυρηνη υπερθερμαστρα σε λιγο καιρο... Εγω σου ελεγα οτι σε αυτην την γενια (GF100) δεν παιζει να βγει... πραγμα που εγινε. Φαντασου να μην ειχες και NDA κιολας!

Τωρα ερχεσαι σαν τον Αι Βασιλη παρεα με διπλες και κουραμπιεδες, υστερα απο 8 μηνες και μας λες οτι θα βγει επιτελους η πετσοκομμενη διπυρηνη υπερκαρτα σε καiνουργιο revision, ουτε καν τωρα, αλλα το Q1!

Δηλ. εχεις πεσει εξω μολις ενα χρονο με το NDA σου!

Ειπαμε οτι τα μπλουζακια θα στα στειλουμε, αλλα δεν χρειαζεται να κανεις και ετσι ντε!

Link to comment
Share on other sites

Το post σου αυτούσιο είναι ποσταρισμένο στην 1η σελίδα.

Για δες τι έλεγες. Μίλησες για 40nm.

Τώρα απομένει να τυπώσεις τις μπλούζες και να πάρεις 2 τέτοιες κάρτες.

Η συζήτηση έλαβε τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Συνεχισε να ονειρευεσαι Candyman.

40nm Gemini?

Gemini=2x480.:baby:

Καλή η προσπάθεια, αλλά δεν πείθεις.

Gemini=Δίδυμοι. Το FERMI DUAL GPU ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ GEMINI. ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ GEMINI=2x 480 ΕΛΕΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξυ αυτη η καραμουφα φωτογραφια που κυκλοφορει μηνες τωρα εχει τοσο στραβη πλακετα, που δεν θα καθοταν σωστα καπακι, ποσο μαλλον να ευθυγραμιστει στο κουτι...χαχα..:happy2: καλα ουτε καν κοντα στην αληθινα τελικη θα ειναι αυτο το χαλι...:sick:

Link to comment
Share on other sites

"NDAs, Μου χουν πει, έχω πληροφορίες... "Χωρίς να θέλω να γίνω δεικτικος έχετε ακόμα κατα νου ότι το να φλασαρετε 2 χιλιαρικα το χρόνο δε σας κάνει ούτε ειδήμονες ούτε και κοινωνους απορρητων πληροφοριών; Δλδ ημαρτον έχουν περάσει απο δω μέσα παιδιά με διεθνή αναγνώριση και δεν είχαν ούτε στο ελάχιστο το ύφος χιλίων καρδιναλιων που παρατηρούμε τους τελευταίους μήνες εδώ μέσα απο πολλούς.

Link to comment
Share on other sites

Candyman, σε βλέπω εδώ και καιρό προσπαθείς να υπερασπιστείς high-end κάρτες (Nvidia πάντα), τις οποίες ποτέ δεν πρόκειται να αγοράσεις γιατί όπως είπες δεν πρόκειται να ξοδέψεις τόσα λεφτά για κάρτες γραφικών.

Εφόσον η υπογραφή σου δεν είναι παραπλανητική (260 SLi πριν, 450 SLi τώρα) τότε έχεις κάποιο σκοπό ή είσαι τρελό fanboy. Δεν υπάρχει άλλος λόγος να υπερασπιστείς προϊόν που είσαι κατά της "πολιτικής"/τιμολόγησής του.

ΥΓ. Όντως ο τίτλος δεν πολυκολλάει με τις διαστάσεις που έχει πάρει το θέμα και με την εξιλέωση που προσπαθείς να νιώσεις ζητώντας μπλουζάκια.

Link to comment
Share on other sites

Εξιλέωση; Εγώ; Δεν νομίζω.

Συγνώμμη, αλλά έχω μια απορία. Γιατί δεν μπορώ να υπερασπίζομαι προϊόν που δεν θα αγοράσω;

Edit: Επίσης, δεν είμαι εναντίον της πολιτικής τιμολόγησης της nvidia.

Link to comment
Share on other sites

sWP5m.jpg

ρε συ candyman συγνωμη, αλλα ο σκοπος του θεματος ποιος ειναι?

βλεπω τον τιτλο και σκεφτομαι "διπυρηνο fermi, αν και delayed παλι ωραια νεα" παταω κλικ και μετα...

χαθηκα...

θες να κανεις claim το "στοιχημα" που ηταν (απ'οτι καταλαβα) μεταξυ εσενα και του csaris?

ωραια, στειλε στον csaris ενα πμ και τελος! :fun:

υγ: ολα τα πιο πανω σε ομαλους "τονους" παντα!:)

Link to comment
Share on other sites

ρε συ candyman συγνωμη, αλλα ο σκοπος του θεματος ποιος ειναι?

Απλά δεν υπήρχε σχετικό thread (μου έκανε εντύπωση γιατί είναι παλιό το νέο), και το άνοιξα.

Link to comment
Share on other sites

Μην σκοτώνεστε έχω 1000% σίγουρες πληροφορίες ότι το dual gf110 θα βγεί και θα δίνεται με ένα igloo δώρο για να παίζεις με άνεση! Ο άγιος Βασίλης ήδη το έχει και bencharei τρελά!

Το dual gf114 θα έχει μόνο γρανήτες δώρο και μπλουζάκια στυλ σταθης ψάλτης ραδιοπειρατής (see-through) για δροσιά...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.