Jump to content




deninho

Recommended Posts

alarm clock xtreme.εχω πολυ καιρο να ασχοληθω με ξυπνητηρια υστερα απο αυτο.. και ειμαι οτι πιο δυσκολο υπαρχει στο ξυπνημα!!!!!!εχει μεχρι και λυση εξισωσης σε περιπτωση που εισαι "δυσκολος" στο ξυπνημα..!!ρυθμιζεις τα παντα!!!προτεινεται ανεπιφυλακτα!!!:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

παιδια γεια σας καλο μηνα.Εχω το galaxy y duos s6102 και ελπιζω να ειμαι στο σωστο μερος.Μολις το αγορασα και θα ηθελα να μαθω τι μπορω να κανω μ αυτο?αναβαθμισεις κλπ

ευχαριστω Γιαννης απο Κρητη

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] Κρατάω το θεματάκι για το κινητό μας καθαρό :hehe:

[MENTION=23323]manion[/MENTION] συντοπίτη, δεν κάνει τίποτα. Απλά λίγο δύσκολο να βρεις εδώ κάποιον με το ίδιο smartphone. Για ότι άλλο θες stay tuned @ Thelab ;)

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορισανε και τα Value Packs ακουσα, μαπα το καρπουζι.. Αυτη η Samsung ειναι για πολλες σφαλιαρες.. Εδω χειροτερα κινητα και παιρνουν ICS απο αλλες εταιριες..

Απ οτι φαινετε το δυσμοιρο το i9001 δεν θα δει ουτε CM7/9.. Μας εχουνε ξεχασει τελειως.. Τι ηθελα και πηρα το S+ και οχι το κανονικο S, ηθελα και να ξερα...

Απ οσο ξερω και το S και το W πλεον εχουν και CM9, που λειτουργει κανονικα κιολας..

Δεν υπαρχει κανενας εδω μεσα που να ξερει απο development? Μιας που εχω 2 βδομαδες τωρα το πασχα, λεω να παρω την κατασταση στα χερια μου να προσπαθησω εγω κανα port.. Αλλα δεν εχω γνωσεις και δεν ξερω τι να διαβασω / που να κοιταξω.....

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορισανε και τα Value Packs ακουσα, μαπα το καρπουζι.. Αυτη η Samsung ειναι για πολλες σφαλιαρες.. Εδω χειροτερα κινητα και παιρνουν ICS απο αλλες εταιριες..

Απ οτι φαινετε το δυσμοιρο το i9001 δεν θα δει ουτε CM7/9.. Μας εχουνε ξεχασει τελειως.. Τι ηθελα και πηρα το S+ και οχι το κανονικο S, ηθελα και να ξερα...

Απ οσο ξερω και το S και το W πλεον εχουν και CM9, που λειτουργει κανονικα κιολας..

Δεν υπαρχει κανενας εδω μεσα που να ξερει απο development? Μιας που εχω 2 βδομαδες τωρα το πασχα, λεω να παρω την κατασταση στα χερια μου να προσπαθησω εγω κανα port.. Αλλα δεν εχω γνωσεις και δεν ξερω τι να διαβασω / που να κοιταξω.....

Aν πας να κανει κατι μονος σου , πιο πιθανο ειναι να το brick-αρεις...

Εγω εχω το SII και εχω ακομα πανω την gingerbread.Πριν ειχα το Nexus S με την ics.Δεν μπορω να πω οτι καιγομαι για την αναβαθμιση ...Μια χαρα ειναι και η 2.3.5 + touchwiz ...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πληροφορίες για το SGSIII σχετικά με την ημερομηνία κυκλοφορίας ή να κοιτάξω κατ'ευθείαν το HTC One X;

το htc εχει αριστη ποιοτητα κατασκευης αποτι βλεπω και διαβαζω.. που κατα πασα πιθανοτητα η σαμσουνγκ δεν θα θυμηθει τι ειναι αυτο.. αν ειχα μπικικινια θα το επαιρνα το one x ασυζητιτι!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορισανε και τα Value Packs ακουσα, μαπα το καρπουζι.. Αυτη η Samsung ειναι για πολλες σφαλιαρες.. Εδω χειροτερα κινητα και παιρνουν ICS απο αλλες εταιριες..

Απ οτι φαινετε το δυσμοιρο το i9001 δεν θα δει ουτε CM7/9.. Μας εχουνε ξεχασει τελειως.. Τι ηθελα και πηρα το S+ και οχι το κανονικο S, ηθελα και να ξερα...

Απ οσο ξερω και το S και το W πλεον εχουν και CM9, που λειτουργει κανονικα κιολας..

Δεν υπαρχει κανενας εδω μεσα που να ξερει απο development? Μιας που εχω 2 βδομαδες τωρα το πασχα, λεω να παρω την κατασταση στα χερια μου να προσπαθησω εγω κανα port.. Αλλα δεν εχω γνωσεις και δεν ξερω τι να διαβασω / που να κοιταξω.....

Κανονικά το S plus δεν πρέπει να πάρει επίσημε ICS ?? Έχει περάσει το 18μηνο που ισχύει για την υποστήριξει του ??

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πληροφορίες για το SGSIII σχετικά με την ημερομηνία κυκλοφορίας ή να κοιτάξω κατ'ευθείαν το HTC One X;

Παρουσίαση τελη Μαϊου, κυκλοφορία Ιουνιο

Αμα πας για HTC η εκδοση με τον Tegra3 για εμενα δεν λεει γιατι θα τρώει πολυ ξυλο απο την εκδοση με τον Qualcomm Krait (HTC One XL)

Προσωπικα θα περίμενα το SG III

Link to comment
Share on other sites

Όποιος μπορείς παρακαλώ ας βοηθήσει...

Έχω φλασάρει την MIUI Mintberry και την έχω ερωτευτεί. Σχεδόν όλα κυλούν τέλεια, εκτός από το 3g της vodafone που δε μπορώ να πιάσω με τπτ. Έχω δοκιμάσει όλα τα πιθανά "Mobile Network Settings", τπτ. Φλάσαρα άλλα modem, το JVU και το JVT που χρησιμοποιούσε η F1 Innovation HD v7 που είχα προηγουμένως και έπιανα μια χαρά, πάλι τπτ...

Πείτε μου ότι κάποιος έχει λύση για αυτό το πρόβλημα, είναι κρίμα να αλλάξω αυτή τη rom...

Link to comment
Share on other sites

βαζεις χειροκινητα apn

Name:Vf Internet

Apn:internet.vodafone.gr

Username:user

MCC:202

MNC:05

Apn type:default,uspl

Apn protocol:IPv4

ΟΣΑ SETTINGS ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ TA ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΕΝΑ

Σε καμια ρομ δεν καταφερα να εχω αμεσως 3g επρεπε να τα manual settings:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.