Jump to content



Recommended Posts

Ξέρεις κανείς πότε θα σκάσει το ROG Claymore στην αγορά; Κόσμημα είναι το άτιμο.

πανέμορφο είναι! βέβαια με το rapid i δεν ξέρω αν θα το άλλαζα :p

γενικά έχει χωθεί καλά η asus στα περιφεριακά! πολύ καλές προτάσεις παντού και κυρίως στις οθόνες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πανέμορφο είναι! βέβαια με το rapid i δεν ξέρω αν θα το άλλαζα :p

γενικά έχει χωθεί καλά η asus στα περιφεριακά! πολύ καλές προτάσεις παντού και κυρίως στις οθόνες.

Το Rapid-i για μ'ένα είναι το πιο όμορφο tenkyless που υπάρχει εκεί έξω αλλά μετά από 3 RMA που έκανα λόγω των καμμένων LED αποφάσισα να αναθεωρήσω.

Link to comment
Share on other sites

Το Rapid-i για μ'ένα είναι το πιο όμορφο tenkyless που υπάρχει εκεί έξω αλλά μετά από 3 RMA που έκανα λόγω των καμμένων LED αποφάσισα να αναθεωρήσω.

το διαβάζω παντού αυτο και έχω ψιλοπανικοβληθεί αλλά ευτυχώς ακόμα δεν έχω απόλειες.

ελπίζω να μην κανεί τίποτα μετά την εγγύηση. :p

Link to comment
Share on other sites

Τα LED έχουν τη μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από όλες τις λάμπες. Ηλεκτρονικές συσκευές με LEDs, υπάρχουν από το 1970 και πολλά λειτουργούν ακόμα. Στ πληκτρολόγια χαλάνε γιατί είναι κακής ποιότητας κινέζικα τα ηλεκτρονικά κυκλώματα που τα στηρίζουν. Δεν καίγεται το LED, χαλάει το κύκλωμα. Για αυτό πήρα πληκτρολόγια με 6-7 LEDs σύνολο, και δεν έχω θέμα. Κι αν κάποιο σβήσει, απλά δε με νοιάζει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

το διαβάζω παντού αυτο και έχω ψιλοπανικοβληθεί αλλά ευτυχώς ακόμα δεν έχω απόλειες.

ελπίζω να μην κανεί τίποτα μετά την εγγύηση. :p

σε μένα κάηκε ένα (U) στο 4μηνο αλλά με αυτα που διαβάζω δεν το έχω πάει για αλλαγή μήπως στο  νεο καούν πιο πολλά... :(

Link to comment
Share on other sites

το είδα το κιτ από τη  razer, εδώ δεν το βρίσκω ουτε ebay.απο Ελλαδα κανενα μαγαζι με ο rings υπαρχει?

Σίγουρα έχουν και κάποια μηχανουργεία - δε χρειάζεται να προορίζονται για χρήση σε μηχανικό πληκτρολόγιο. Εγώ έχω χρησιμοποιήσει και λαστιχάκια ορθοδοντικής με ικανοποιητικά αποτελέσματα. Ebay βρίσκεις εύκολα πάντως, θυμάμαι από 1.5€ έως και 10άρικο (ψάξε πχ mechanical keyboard o-rings).

Ελλάδα δεν έχω εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

μου γκαντεμιάσατε το keyboard, εκεί που περιφανευόμουν τόσες σελίδες σε όλους που έλεγαν οτι τους έχουν καεί led ενώ έμενα δεν έχει θέμα, μόλις απέκτησε.:p

κάικε ένα led :(

 

τι κάνω τώρα? που επικοινωνώ για αντικατάσταση?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.