Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Καταρχην λεγεται Αλεξανδρεια. Ουτε οι γυφτοι του Λειανοβεργιου δε τη λενε αλεξαΝΤΡΙα. Αλλα ας μπω στο θεμα.

Βεργινα - Μελικη κ ολα τα γειτονικα εχουν 8mbit συνδεσεις κ την τερματιζουν παντα. Σε σημειο να αναρωτιεμαι γιατι δε την κανουν 24αρα, ή τελος παντων 12-16mbit.

Ε ρε μεγάλε από τα μούτρα μας πειρες !!! Τ9 :D

Καταρχήν χαλάρωσε τον παίκτη σου!!

Που έχει 8αρα? Χαχαχαχα

Μπες κ δες που κλειδώνει το μόντεμ σου!!! Δεν νομίζω!!

Συγκεκριμένα σε εμένα είναι 8 στα χαρτιά κ το μόντεμ κλειδώνει 912/5.897!!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από tsakali
Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε λιγο οφ τοπικ. 8αρα εχω (Cyta) κ βλεπω πικ 1,1MB/s κατεβαζοντας απο Steam κ 850-900Kb/s σταθερα. Ακομα κ οταν νικαει ο Παναθηναικος στο ποδοσφαιρο.

Επειδη δεν εχει πολυ φορτιο η περιοχη, γι'αυτο λεω γιατι δεν δινουν μεγαλυτερες ταχυτητες.

Ον τοπικ:

Steam Box?

Link to comment
Share on other sites

μα που μένετε; :p

12 χιλιομετρα εξω απο την Κορινθο...Η αποσταση απο το κοντινοτερο κεντρο ειναι περιπου 4-5 χιλιομετρα και ο ΟΤΕ δινει μονο 2 mbits στην περιοχη μαυ. Οι υπολοιπες εταιριες δεν εχουν δικο τους δικτυο εδω, ολες πανω στου ΟΤΕ πατανε. Χρονια τωρα περιμενω μηπως κανουν καποια αναβαθμιση..

Link to comment
Share on other sites

Κοιτούσα βολικούς τρόπους να διαλέξω backgrounds/emoticons για να συμπληρώσω καμιά κάρτα και καταλήγω στα εξής:

Steam Trading Card Hub (Awesome!)

Steam Trading Card Exchange (Βολική η λίστα με τις βασικές πληροφορίες)

Steam Background Viewer by Jeppy (Νομίζω το είχα βάλει και παλιότερα)

http://steamtradingcards.wikia.com/wiki/Steam_Trading_Cards_Wiki (Πολύ πίσω, work in progress)

Link to comment
Share on other sites

γιατί facepalm?

Μάλλον γιατί δεν είχε δει το clicky :p

Λοιπόν, που βάζετε τα λεφτά σας για το επόμενο? Εγώ λέω steambox! (Αν βγάζουν κάποιο νόημα τα σχηματάκια που έχει μέσα στους κύκλους).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.