Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

ενας φιλος μου εφτιαχνε καρτες απο τα παιχνιδια επεφταν απο τα craft , καρτες για summer sale τις πουλαγε και εβγαλε συνολο κανα 6-10αρι ευρω

Εγω περιμενω να πεσουν και αλλο να κανω κραφτ το μπαντζ του σαμερ σειλ

Link to comment
Share on other sites

Για να πάω απο level3 σε level8 πόσα παιχνίδια πρέπει να έχω?

Αν απλά θες να το συμπληρώσεις με αριθμό παιχνιδιών, εκατοντάδες. Συμπλήρωσε όσα badges σου είναι τα πιο οικονομικά. Δηλαδή, δες σε ποια σου λείπουν 1-2 κάρτες μόνο και αγόρασέ τις από το market. Είναι 100 xp / badge.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος δεν ψηφισε για το Rayman Legends στο Community's Choice, να του καει το μικρο ματι της κουζινας....

Όχι γιατί αν έχει κεραμική εστία είναι ακριβά! :p

Παρεμπιπτόντως ήμουν σε δίλημμα αλλά το ψήφισα ;)

Link to comment
Share on other sites

Τους έτσουξε που έπεσε η αγορά και είπαν να γλυκάνουν περισσότερο το ποτ. :D

Starting today, more people will win free games!

1st place team

30 team members who scored points will win 3 games

2nd place team

20 team members who scored points will win 2 games

3rd place team

10 team members who scored points will win 1 game

Link to comment
Share on other sites

...ειναι σουπερ αλλα απαιτει gamepad. Κ γω εχω αναπηρια 95% στη χρηση χειριστηριου.:p

Προτείνει ισχυρά χειριστήριο, αλλά παίζεται και με το πληκτρολόγιο. Του παίρνεις τον αέρα πολύ γρήγορα πάντως. Αν το χειριστήριο έχει δόνηση, ακόμα καλύτερα

Mobile

Link to comment
Share on other sites

Προτείνει ισχυρά χειριστήριο, αλλά παίζεται και με το πληκτρολόγιο. Του παίρνεις τον αέρα πολύ γρήγορα πάντως. Αν το χειριστήριο έχει δόνηση, ακόμα καλύτερα

Mobile

Με πληκτρολόγιο θα γίνουν τα δάκτυλα σου σαν του φακίρη.

Για όσους δεν γνωρίζουν ελέγχεις 2 χαρακτήρες ταυτόχρονα οπότε 2 σετ απο βελάκια και απο ένα κουμπί Action για κάθε χαρακτήρα.

Επίσης 2 ακόμα κουμπιά για rotate της κάμερας αλλα αυτό είναι αμελητέο.

Χbox controller είναι σχεδόν μονόδρομος. Για όσους pcαδες δεν έχουν αποκτήσει ακόμα ας αναζητήσουν το παλιό που έχει πολύ καλή τιμή και φοβερή βέβαια ποιότητα. Οι περισσότεροι τίτλοι παίζονται καλύτερα πλέον με χειριστήρια καλώς η κακώς, οπότε είναι απαραίτητο αξεσουάρ για τους gamers. :clap:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε, αλλά πλέον σχεδόν όλες οι κάρτες και τα υπόλοιπα μη μοναδικά αντικείμενα χρησιμοποιούν το νέο σύστημα αγοραπωλησιών. Αν σας λείπει καμιά φτηνή κάρτα για σετάκι, δε χρειάζεται πια να στήνετε καραούλι μην την πάρει το σκριπτ του inetus! :D

Α, κι αν είστε κόκκινοι, Go Red! Three-peat! :devil:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε, αλλά πλέον σχεδόν όλες οι κάρτες και τα υπόλοιπα μη μοναδικά αντικείμενα χρησιμοποιούν το νέο σύστημα αγοραπωλησιών. Αν σας λείπει καμιά φτηνή κάρτα για σετάκι, δε χρειάζεται πια να στήνετε καραούλι μην την πάρει το σκριπτ του inetus! :D

Α, κι αν είστε κόκκινοι, Go Red! Three-peat! :devil:

Το script μου μαζεύει κι άλλα data :p

ΥΓ: Σε λίγο θα είναι έτοιμο και το αυτόματο Buy Order :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.