Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

2 λόγια.

 

Outcast 2. Πολυαναμενόμενο. Και δυστυχώς χρεώνει 60€ για κάτι που δεν θα'πρεπε να κοστίζει ούτε 30.

Βαρετό, grindfest, cringeworthy dialogue ,mediocre combat μερικά απ'τα aspects του "demo" (το οποίο θα'λεγε κανείς πως είναι time trial).  Αν και σχετικά μικρό team, περίμενα πειρσσότερα (ώστε να δικαιολογούν και τα 60€).

 

Islands of Insight. Ένα εξαιρετικό open world puzzle game. Puzzles scattered around κυριολεκτικά και αρκετά missions. Αρκετά μεγάλο demo. Θα το'λεγα spiritual successor στο "The Witness". Θέλω να δω περισσότερα! 

 

INDIKA. MINDFUCK. Το παιχνίδι είναι σάτιρα, είναι κάτι το οποίο θέλω οπωσδήποτε να παίξω! Έχει σημεία που το κάνουν να ξεχωρίζει και έπαιξα (και δεν τέλειωσα) ,μόνο το DEMO, και ΗΔΗ το θέλω! 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στα μέλη . Έβγαλε το motogp 23 με μεγάλη έκπτωση γύρω στα 18 ευρώ τελική . Επίσης μου ήρθε ενημέρωση ότι κυκλοφόρησαν mallon remastered τα tomb raider 1 ,2,3 . Δεν γνωρίζω τίποτα παραπάνω για το θέμα αλλά το βάζω μήπως και ενδιαφέρει κάποιους . 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παίδες . Παρατήρησα ότι έχει ένα παιχνίδι με μεγάλη έκπτωση . 84/100. Το έχω εδώ και κάποια χρόνια . Δεν βρήκα κάτι να με ενοχλεί αλλά το σταμάτησα το campaign γιατί σε μια αποστολή, είχα νομίζω 100 πυραύλους και μέχρι να ολοκληρωθεί η αποστολή είχα ρίξει τους 90 . Μου φάνηκε βαρετό και λίγο δύσκολο για το easy επίπεδο . Σε ανώτερα θα έπρεπε να ήταν ακόμα πιο δύσκολο. Πολλές φορές οι πύραυλοι, δεν έβρισκαν το στόχο. Κυκλοφορούσε παλαιότερα, μπορεί και μια δεκαετία πιο πρίν , από τη ubisoft κάτι παρόμοιο. Αλλά δεν θυμάμαι να είχα το ίδιο πρόβλημα . Ο τίτλος του παιχνιδιού είναι ace combat 7 skies unknown . Το έχω παίξει με controller - gamepad . 

 

Είναι καλό για 10 εύρω . Όσοι θέλετε ,δοκιμάστε . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παίδες . Έπεσε το μάτι μου τυχαία σε ένα παλιό παιχνίδι με πολύ μεγάλη έκπτωση . είναι το sebastien loeb rally evo και κάνει μόνο 2 ευρώ . Είναι του 16 . Το κατέβασα και το έπαιξα. τα γραφικά καλά για την ηλικία του .Είναι λίγο βαρυά .Την πουσάρανε την κάρτα . Ο χειρισμός καλός . Και έχει και επιλογή για time trial χωρίς να παίξετε το campaign. Νομίζω ότι οι πίστες δεν είναι από τις επίσημες του wrc . 

Όσοι θέλετε, δοκιμάστε . 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

STORE.STEAMPOWERED.COM

Back in November we announced the Steam Deck OLED. It's available now, and though it's got a bunch of great improvements...

 

Το βάζω εδώ, γιατί έχει να κάνει περισσότερο με το modus operandi της Valve και λιγότερο με το ίδιο το Deck. Ωραία δουλειά. Μέχρι τώρα είχα μείνει με την εντύπωση ότι ήταν CGI -μόνο στο τελικό πλάνο φαινόταν ξεκάθαρα ότι ήταν πραγματική κατασκευή.

 

Spoiler

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.