Jump to content



Ποσο καιρο εχετε την ιδια εγκατασταση Windows?


Recommended Posts

Μην γελάτε καθόλου με τα Win2000 γιατί προχθές ήρθε ένας με millennium και έλεγε ότι είναι μια χαρά. Μάλιστα είχε πάνω ένα μόντεμ 64άρη και ήθελε να βάλουμε την κάρτα δυκτίου γιατί επιτέλους θα έβαζε γρήγορο ιντερνετ.

Υ.Γ. Πλάκα θα έχει να τον δω με κανένα διπύρηνο κινητό και να διαμαρτύρεται ότι δεν πήρε το τελευταίο update και ότι δεν έχει καλό support η εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

Σπαω το κεφάλι μου να βρω το παλαιότερο pc/server που έχω στήσει και να παω να τραβήξω ένα screenshot.

Έλα Γιώργο μου, δώσε φώτο στον λαό!!

Πάντα πίστευα ότι δεν έχει χαθεί η ελπίδα και ότι βρίσκεται εκεί έξω κάποιο μηχάνημα κάπου που λειτουργεί 10+ χρόνια.

Έγινε επεξεργασία από SpawnerGR
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

βαριέμαι να τραβήξω screen:p

win 7X64 και στα 2

το μοτέρ είναι από 23/2/2010(γτ είχα αλλάξει σε ssd αν θυμάμαι καλά)

και το laptop λίγο πιο παλιό 29/10/2009

(έχουμε και το pc στο ξενοδοχείο με xp και δικιά μου επίβλεψη και κρατιέται ακόμα από 1/5/2009)

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
πριν 42 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Γιατι το κανετε αυτο στους εαυτους σας?

Γιατί βαριόμαστε. 

Θυμάμαι και εγώ κάθε βδομάδα είχε φορματ και πέρναγα κάτι εκδόσεις Longhorn XP θυμάμαι. Κάθε νέο built και φορμάτ. Τώρα, έβαλα αυθεντικά τα 7, αναβαθμίστικαν σε 8, μπήκαν τα 10 και δεν έχω κάνει φορματ ακόμα. Μόνο ένα φρεσκάρισμα :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, astrolabos said:

Γιατί βαριόμαστε. 

Θυμάμαι και εγώ κάθε βδομάδα είχε φορματ και πέρναγα κάτι εκδόσεις Longhorn XP θυμάμαι. Κάθε νέο built και φορμάτ. Τώρα, έβαλα αυθεντικά τα 7, αναβαθμίστικαν σε 8, μπήκαν τα 10 και δεν έχω κάνει φορματ ακόμα. Μόνο ένα φρεσκάρισμα :hehe: 

Με τι μακιγιαζ το κανεις το φρεσκαρισμα? Περνας πουδρα πρωτα? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.