Jump to content




DJD

Recommended Posts

μπανσκο γινεται της ποπης.. δεν αξιζει.. πολυ κοσμο..

Είχα πάει πρωτοχρονιά πρόπερσι, τιμές παρόμοιες με εδώ γιατί ήταν η πιο ακριβή περίοδος. Ο φίλος που είχαμε πάει μαζί ξαναπήγε τέλη Ιανουαρίου νομίζω και την έβγαλε "τσάμπα", δωμάτιο με 15€*την ημέρα κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Το υπόλοιπο 1+ εκατομμύριο είναι διαφορετικής καταγωγής να υποθέσω?

Μπα, όχι, αναφερόμουν στους βολεμένους, στα λαμόγια, σε αυτούς που φταίνε, που τρώνε, που κλέβουν, που ευθύνονται περισσότερο για αυτή την κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Με πολύ μεγάλη χαρά να σας ανακοινώσω ότι η οικογένεια του TheLab μεγάλωσε κατά έναν! Να μας ζήσει το Root-όπαιδο, αγοράκι 3κιλών :D

(Ξέρω όλοι κάνουν παιδιά για να μου φάνε τα ποσοστά στον λάμπη :getlost: :dance3: )

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω... σιγουρα λιγοτερα αλλα οχι το 1/4

Μπορεις να πας παρεα με τα κομματοσκυλα της ΔΑΠ στο bansko με 90 ευρω μεταφορικα,διαμονη πρωινο πληρωμενα για 3 μερες :p

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να πας παρεα με τα κομματοσκυλα της ΔΑΠ στο bansko με 90 ευρω μεταφορικα,διαμονη πρωινο πληρωμενα για 3 μερες :p

σε πληροφορώ ότι τα κομματόσκυλα της ΠΑΣΠ μου κάναν αυτή τη ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ προσφορά των

89Ευρώ

για μια εκδρόμη στο (δεν θυμάμαι και εγώ τι)

είχαν βγάλει αφίσες την μεθεπόμενη μέρα με αυτό που λεω.

Γενικά είναι καταπληκτικοί, γιαυτό ο [MENTION=324]billpeppas[/MENTION] θέλει τη σημαία του μΠΑτΣΟΚ

ζήτω ο Υλλάδα.:clap:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.