Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εγώ που ήμουν με κλειστά τα μάτια ,έτοιμος να την πέσω και είδα ένα "ο Νίτσε ήταν φασίστας" σε μια εικόνα μου στο fb και ξύπνησα επιτόπου;

Τώρα θα φάει το πιο φασιστικό βρισίδι! :T::p

Υ.Γ: Καληνύχταααα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που ήμουν με κλειστά τα μάτια ,έτοιμος να την πέσω και είδα ένα "ο Νίτσε ήταν φασίστας" σε μια εικόνα μου στο fb και ξύπνησα επιτόπου;

Τώρα θα φάει το πιο φασιστικό βρισίδι! :T::p

Υ.Γ: Καληνύχταααα

someoneiswrong.jpg

Link to comment
Share on other sites

έχω μείνει μακριά απο όλα τα zwitgeist γιαυτό το λόγο.

Αν εννοείς τις ταινίες πάντως, το συγκεκριμένο καμία σχέση μαζί τους δεν έχει. Απλώς χρησιμοποιείται η ίδια λέξη στον τίτλο. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα του λάμπη...

εδώ και μια βδομάδα έχω έντονο πόνο στην ωμοπλάτη-αρ.χέρι :shout:...Δεν εντοπίζεται ο πόνος κάπου συγκεκριμμένα αλλά δεν μπορώ να ηρεμήσω....είναι μόνιμο και έντονο....

Οι εξετάσεις, ακτίνες κτλ είναι φυσιολογικές, δεν δείχνουν κάτι...καρδιά εντάξει (λένε οι γιατροί)...Μυϊκό δείχνει αλλά κρατάει πολύ!, τενοντίτιδα μπορε επίσης να είναι...

Πονάωί:shout: .....

Αν τα κακαρώσω να ξέρετε...οι γιατροί δεν βρίσκουν τι έχω....

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5271]sstav[/MENTION] πήγαινε σε χειροπράκτη/φυσικοθεραπευτή να σε δει. Παρόμοιο θέμα είχα κι εγώ πέρσυ. Από τις πολλές ώρες στον υπολογιστή έχουν αρχίσει και φαίνονται τα συμπτώματα. Με έφτιαξε σε 4-5 ραντεβού και μου έδωσε ασκήσεις για το σπίτι, 10-15' την ημέρα ώστε να μην το πάθω ξανά. Είναι λογικό, όταν καθόμαστε σε συγκεκριμένη στάση πολλές ώρες την ημέρα, να προκαλούμε ζημιές στο μυοσκελετικό και να πρέπει να κάνουμε κάτι να τις επανορθώσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η Κρήτη...

Μέσα Δεκέμβρη, ο Αη Βασίλης να έχει φτασει στα τελικα σταδια δίαιτας για να χωρέσει απο την καμινάδα, οι τάρανδοι να έχουν αλλάξει λάδια, βαλβολίνες κλπ, έτοιμοι να κουβαλήσουν δώρα, χριστουγεννιάτικα στολισμένα παντού και...

Ο ήλιος ΝΤΑΛΑ, κανένα σύννεφο, πουλάκια να κελαηδούν...

ΔΕ ΘΑ ΔΕΙΣ ΧΙΟ-ΟΝΙΑ ΠΟΤΕΕΕΕ, ΚΡΗΤΙΚΕΕΕΕΕΕΕΕ, ΚΡΗΤΙΚΕΕΕΕΕ-Ε-Ε :wall:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.