Jump to content




DJD

Recommended Posts

Όποιος δε βαριέται να διαβάσει:

Penny Arcade - Just Wow!

Ιστορία με έναν θυμωμένο αγοραστή, τον ιδιοκτήτη του Penny Arcade και έναν PR ο οποίος με λίγα εμαιλ κατέστρεψε την καριέρα του. Τρελό γέλιο. :hang3:

Έχει βουίξει το Ιντερνετ :p

Έγινε επεξεργασία από alexis2044
Link to comment
Share on other sites

Όποιος δε βαριέται να διαβάσει:

Penny Arcade - Just Wow!

Ιστορία με έναν θυμωμένο αγοραστή, τον ιδιοκτήτη του Penny Arcade και έναν PR ο οποίος με λίγα εμαιλ κατέστρεψε την καριέρα του. Τρελό γέλιο. :hang3:

Έχει βουίξει το Ιντερνετ :p

Όντως ασυγχώρητος ο τυπάς. Θα μπορούσε να είναι και κάποιος δικός μας μαγαζάτορας:)

Link to comment
Share on other sites

άργησες λίγο:p

ε κάποιος είχε πει εδώ μέσα ότι για να βρει χρόνο για να παίξει τα παιχνίδια πρέπει να κλωνοποίηση τον εαυτό του ... το ίδιο έχω πάθει και εγώ θέλω άλλους δυο Νικολάδες :p

Link to comment
Share on other sites

Εμ όχι.. @uNick σε ποιο domain σε πήγαινε για να το κόψω;

fail :p αχχααχαχ το google παιρνει απο τα cookies και βαζει διαφημισεις... αντε βρες τωρα τι εχει μεσα στο ιστορικο του... xD

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σπίτι σήμερα, αφού φαίνεται ότι οι ιώσεις με έχουν πεθάνει αυτό τον μήνα.

(αν ο άνθρωπος περάσει τα τριάντα χ@στα...:p)

Καλημέρα Lab!:)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ku1A5kI9glM&feature=colike]2012 Miss Reef Calendar - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Γραφω το δικογραφο του αιωνα που θα κανει παταγο και εχω τις μπιτσιζ γραμματεις να λενε για τους κοιλιακους του λεωνιδα απο τους 300.

ε τί ήθελες πια? να ασχολούνται με την καράφλα σου? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.