Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πόνος στην μέση. Από τα χειρότερα πράγματα που μπορείς να πάθεις.

Σου εύχομαι αυτό να είναι το χειρότερο που θα πάθεις και να μη μάθεις ποτέ πως είναι ο κολικός νεφρού ή εντέρου....

Link to comment
Share on other sites

Μαμώ τον πΟΤΕΝΕΤ μου μέσα!!!

4 ώρες χαμένες από τη ζωή μου εχθές και άλλη 1 σήμερα, επειδή δεν ξέρουν τι τους γίνεται! Και μετά έχουν μερικοί το θράσος να μιλάνε για το "καλό" support τους!!! :shout:

Για να μην πω για το κ@λοsite τους που το κουμπί "Επιστροφή στην κεντρική" κάνει απλά history(-1) και σχεδόν ποτέ δε σε πάει εκεί που πρέπει!!!!

Link to comment
Share on other sites

τη γκαντεμια μου μεσα...

Αγορα απο (fulfilled by) Αmazon ..ειναι φυσιολογικο 3+ εβδομαδες αναμονη???

Aει συχτιρ ..για να γλιτωσω 20λιγα Ε απο το "αγαπητο" μας πλαισιο που με περασε και ανακριση για αυτα που θελω να αγορασω...

:hmm:

Kυρ ταχυδρομε ...δε μας τα λες καλα!!

Πρεπει να σε μνημονευω καθε φορα στο ΠΟΘ για να φερνεις.....το μαγικο χαρτακι???

Τεσπα...ολα καλα..επεσα 120 watt.

4 δισκοι ενα dvdrw το οποιο αξιωθηκα και το εβαλα 3-4 χρονια μετα την αγορα του στο κουτι...με ενα fanless psu idlearei περι τα 55 watt.Αν και περιμενα κομματακι λιγοτερα ..χαλαλι..καπου στα 60-65% πρεπει να ειναι το efficiency εκει περα..οποτε μαλλον πεφτω προς τα φυσιολογικα ~35watt.

:D

Default oλα...μεχρι και μαμα ψυκτρα εβαλα μετα απο απειρα χρονια...(celeron 333 εποχη..καπου στο 98 αν δεν απατωμαι).Αποτασσομαι και τα νερα μετα απο ....7-8 χρονια.

Υ.Γ

[MENTION=27]RootX[/MENTION] ..αμα θετε πλεον..

Ξερω...αργησα.

Link to comment
Share on other sites

back to athens. από το αεροδρόμιο ως και την πεύκη, άδειοι οι δρόμοι. Παρά τα φώτα, πολύ μίζερη η εικόνα της πρωτεύουσας. Δε βλέπω την ώρα να ξαναφύγω.

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

Έχει μία σειρά στον ΑΝΤ1 και λέει σε κάποιο σημείο. Μιλάνε ένας άντρας και μία γυναίκα (όχι ζευγάρι).

Άντρας - Έχω να δω τη γυναίκα μου τόσα χρόνια. Τελευταία φορά την είχα δει στην τηλεόραση όταν είχε πολιτευτεί με το ΠΑΣΟΚ.

Γυναίκα - ΠΑΣΟΚ. Μη λες αυτή τη λέξη όταν είμαι φαγωμένη.

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

μόλις τελείωσε μια μ@@@@@τη μέρα ... :p

τι να πω

εκτός από το μάθημα

football

-(άκυρο)-

basket με μωράκια (κοπελίτσες για όσους δεν κατάλαβαν)

μπιλιάρδο

bowling

ξανά football (milan vs barca)

και μου έστειλαν κλειδί στο TERA :dance3:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0gE1DbVpBKo&feature=related]Benassi Bros - Feel Alive - YouTube[/ame]

edit

και μάλλον ευθύνεται το φουτεράκι του LAB !!! ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ !

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.