Jump to content




DJD

Recommended Posts

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕεεεεεεεεεεεεεεεεεε το thread για τον venom7 εχει κλεισει αλλα τα τσιρακια του Lab συνεχιζουν ανενόχλητα να ποσταρουν!:hehe:

ΟΟΥυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!

Ντροπηηηηηη!

Αισχοςςςςςςςςςς!

Καλα δεν ντρεπεστε λιγο? Σας ταιζουμε σας ποτιζουμε, ακουμε οτι σας κατεβει, σας παραταει η μπιατς και ανοιγουμε θρεντ να σας συμπαρασταθει ο λαος και απο πανω κατηγορουμεθα για νεποτισμο?Που θα φτασει αυτο το αισχος?

Καταγγελλω δημοσια τον jesus για εσκεμμενη λασπολογια και καλω τον λαο του δε λαμπ τζι αρ εκτος απτον spresv να καταδικασει την βαρβαρη επιθεση σε βαρος της ασπιλης, αθωας, ατεγκτης, τρυφερης Δ.Ο.

Φιλακια Τσακωνας

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν ντρεπεστε λιγο? Σας ταιζουμε σας ποτιζουμε, ακουμε οτι σας κατεβει, σας παραταει η μπιατς και ανοιγουμε θρεντ να σας συμπαρασταθει ο λαος και απο πανω κατηγορουμεθα για νεποτισμο?Που θα φτασει αυτο το αισχος?

Καταγγελλω δημοσια τον jesus για εσκεμμενη λασπολογια και καλω τον λαο του δε λαμπ τζι αρ εκτος απτον spresv να καταδικασει την βαρβαρη επιθεση σε βαρος της ασπιλης, αθωας, ατεγκτης, τρυφερης Δ.Ο.

Φιλακια Τσακωνας

Αφήγηση: Κώστα Τσάκωνας, για την ΕΡΤ. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Lab!:)

γιατί έτσι σας αρέσει

Ποσο καμμενος ειμαι??

Ηθελα να δω αποτελεσμα των φωτωγραφιων που τραβηξε.Ακομα και με photoshop..dont care.

Mε ενδιεφερε να δω τι σοι φως βγαζει το ring flash που κρατουσε ο βοηθος.:p

(κατι αντιστοιχο-> Paul C. Buff - AlienBees ABR800 Ringflash )

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν ντρεπεστε λιγο? Σας ταιζουμε σας ποτιζουμε, ακουμε οτι σας κατεβει, σας παραταει η μπιατς και ανοιγουμε θρεντ να σας συμπαρασταθει ο λαος και απο πανω κατηγορουμεθα για νεποτισμο?Που θα φτασει αυτο το αισχος?

Καταγγελλω δημοσια τον jesus για εσκεμμενη λασπολογια και καλω τον λαο του δε λαμπ τζι αρ εκτος απτον spresv να καταδικασει την βαρβαρη επιθεση σε βαρος της ασπιλης, αθωας, ατεγκτης, τρυφερης Δ.Ο.

Φιλακια Τσακωνας

άμα θες ψευδοδικιγορο που να αραδιάζει ότι άρθρο νάνε, σφύρα XD

το post έγινε με την εφαρμογή του άρθρου 312 Δ.Ο.

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν ντρεπεστε λιγο? Σας ταιζουμε σας ποτιζουμε, ακουμε οτι σας κατεβει, σας παραταει η μπιατς και ανοιγουμε θρεντ να σας συμπαρασταθει ο λαος και απο πανω κατηγορουμεθα για νεποτισμο?Που θα φτασει αυτο το αισχος?

Καταγγελλω δημοσια τον jesus για εσκεμμενη λασπολογια και καλω τον λαο του δε λαμπ τζι αρ εκτος απτον spresv να καταδικασει την βαρβαρη επιθεση σε βαρος της ασπιλης, αθωας, ατεγκτης, τρυφερης Δ.Ο.

Φιλακια Τσακωνας

Δεν ξερω τι λες, αυτο που ξερω ειναι οτι το inbox σου ειναι γεματο, 'αδειασε' κ περιμενε νεοτερα!

Μακια πολλα πολλα Φοτμε

Link to comment
Share on other sites

Χθες εζησα την πιο επικη τουμπα της ζωης μου.

Καποιος εξυπνος αφαιρεσε τα αντιολισθητικα αστερακια απο την μπανιερα.

Και εκει που παω να βγω τρωω μια γλιστρα πιανει το ESP και το φερνω για λιγο στα ισα.

Ξεκιναω αναποδα τιμονι λιιιιιγο γκαζι και πα να βγω....

ΑΜ δε ! τρωω και μια δευτερη στα καπακια προσφυση μηδεν.

Φερνω ενα ωραιοτατο τετακε και βρισκομαι μισος στη μπανιερα και μισος εξω. :crazy_pilot:

Το αμορε στη προσπαθεια να σωσει τη κατασταση τραβαει χειροφρενο, μου πιανει το χερι και ευτυχως που δεν εμεινε ο δικεφαλος μου στο χερι της.

Παντως τα νυχια της εμειναν στον δικεφαλο μου.

Χτυπησα δεν ποναω ειμαι καλα λεω και εκει μας ερχεται η κουρτινα στα κεφαλια.

Το ακουστικο του ντους χωρευε σε ξεφρενο ρυθμο μαμπα σε ολο το μπανιο...

Προσοχη παιδες !

Link to comment
Share on other sites

άμα θες ψευδοδικιγορο που να αραδιάζει ότι άρθρο νάνε, σφύρα XD

το post έγινε με την εφαρμογή του άρθρου 312 Δ.Ο.

εσυ πρεπει νασαι πολυ πειστικος ρε παιδι μου, και τις 2 φορες που σουπα κατι σκεφτηκα "ρε που παει αυτος θα τα πει λαθος και θα γινει καμμια μλκια" αλλα και τις 2 φορες εφερες αποτελεσμα...

Link to comment
Share on other sites

εσυ πρεπει νασαι πολυ πειστικος ρε παιδι μου, και τις 2 φορες που σουπα κατι σκεφτηκα "ρε που παει αυτος θα τα πει λαθος και θα γινει καμμια μλκια" αλλα και τις 2 φορες εφερες αποτελεσμα...

Φοράω κοστούμι Ασλάνι, για 'υτό XD

Link to comment
Share on other sites

Χτες εφερε ενας πελατης το λαπτοπ του (Dell) με προβλημα στον δισκο.

Χτες 17:30 Πηρα την Dell, ανοιξα ticket και ειπαν αυριο το πρωι θα περασει τεχνικος

Σημερα 10:05 Ηρθε ο τεχνικος με δισκο, μητρικη και ενα inverter..

Γι'αυτο λατρευω την Dell <3 <3

Γι'αυτό δεν πήρα αύξηση, στέλνουμε ένα περίδρομο hw για ένα γαμωsector :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.