Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ψες ξάνιξα από τσι Μινωικές για δίκλινη καμπίνα στο βραδυνό δρομολόγιο (εδά έχουμε και το κοπέλι μαζί, δεν μπορούμε να ταξιδέψουμε με τίποτα λιγότερο) και το αυτοκίνητο, όσο είπα 485€. Πειραιάς-Ηράκλειο αυτά.

Άμα κατέβω σύντεκνε θα έρθω για τις ρακές, αλλά με ένα μισθό σχεδόν μόνο για τα εισιτήρια, καλά 40.. :(

αν έρθεις και χανιά μέχρι τις 24 βρες με!

Link to comment
Share on other sites

Εμ, το σκέφτεσαι ρε Γιάννη; Κεφαλονιά να πας! 120 πήγαινε έλα για δύο άτομα συν αυτοκίνητο. Το μωρό δεν ξέρω αν και πόσο το χρεώνουν. Αλλά σίγουρα δε χρειάζεστε (δεν έχουν) καμπίνες, για 90 λεπτά ταξίδι :p

Link to comment
Share on other sites

Εμ, το σκέφτεσαι ρε Γιάννη; Κεφαλονιά να πας! 120 πήγαινε έλα για δύο άτομα συν αυτοκίνητο. Το μωρό δεν ξέρω αν και πόσο το χρεώνουν. Αλλά σίγουρα δε χρειάζεστε (δεν έχουν) καμπίνες, για 90 λεπτά ταξίδι :p

Eχει να οδηγήσει σε έναν από τους καλύτερους δρόμους της Ευρώπης όμως πριν φτάσει στο πλοίο :p

Link to comment
Share on other sites

Tι γκαντεμοσαυρος που ειμαι!!

Με πηραν τηλ για συνεντευξη σε δουλεια αυριο και γω αυριο πρωι πρωι φευγω για Ναξο. Εισητηρια, ραντεβου για κατι δουλειες ολα κλεισμενα....

Link to comment
Share on other sites

3.25€ στα Everest στον Ελ.Βενιζέλο...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Είναι ευρωπαϊκές τιμές αυτές.

Φιλοξένησα φίλο από Ολλανδία 10 μέρες και όλα του φάνηκαν τσάμπα. Μέχρι και το πιασοκ@λικο ταβερνάκι στα Μάταλα που πήγαμε καταλάθως.

Link to comment
Share on other sites

Η κοπελα μου ταξιδευει συνεχεια κ μονο Ελβετια κ Γαλλια ειναι πιο ακριβες απο δω. Συγκεκριμενα στο Αμστερνταμ πορτοκαλαδα 0.5l περιπου 0.30€ απ οσο θυμαμαι. Εδω 1€.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.