Jump to content




DJD

Recommended Posts

Κοιτάω για σπίτια.. Έχω βρει κάποια από 30 έως 60m2 στα 250-350€.. Κοιτάω από περιέργεια στις μονοκατοικίες/βίλλες και βρίσκω ένα 200m2, του 2007 και σε καλό σημείο σχετικά στα 350€.. Αναρωτιέμαι, what's the catch? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο deal το έκανε η θεία μου το 2010.

Τριάρι στα Καμμένα Βούρλα κοντά στη θάλασσα για 150-200 ευρώ το χρόνο. Ακόμα το έχει και πηγαίνει τα καλοκαίρια με την οικογένεια.

Το νοικιάζει μια χήρα που ούτε θυμάται τί περιουσία έχει.

Link to comment
Share on other sites

Αν λάβουμε υπ' όψιν μας το περιστατικό του Πολωνού, η 55χρονη σαύρα ιδιοκτήτρια θα θέλει "ανταλλάγματα".

Here's the catch.

Και να είναι θηλυκή σαυρα πάει στα κομμάτια. Μην είναι κανένας σαύρας και μετά δε θα ξέρει που να κρυφτεί ο Τάσος:hehe:

Link to comment
Share on other sites

που είστε προοδευτικοί να μου πειτε για τα δικαιώματα των κλεφτών. Σε λιγότερο από δύο χρόνια, μας πήραν το αυτοκίνητο, και μας ανοίξαν τις αποθήκες 2 φορές (μία πριν τις πρώτες εκλογές, και μία σήμερα). Ας πετύχω να κλέβουν, και να έχω την ευκαιρία, και θα τους παραλάβουν για νεκροτομή...

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος μας έχει φάει σε αυτές τις διακοπές.. δε παίζει διαφορετικά, θα αρχίσω να γίνομαι προληπτικός. Περνάγαμε σούπερ στην Αστυπάλαια και σήμερα που ήταν να φύγουμε ξυπνάω με ένα πρήξιμο νααααααααααααα με το συμπάθειο στο πρόσωπο. 10 ώρες στο καράβι χωρίς γιατρό στην επιστροφή (πάλι καλά που με άφησαν να κατέβω Πάρο να πεταχτώ στο φαρμακείο) και μετά άλλες 6 ώρες αναμονή στο νοσοκομείο για τις εξετάσεις στο οποίο με πότισαν κορτιζόνη. Τωρα ακομα πρησμένος είμαι αλλά ελαφρώς καλύτερα.. το φελέκι μου φέτος!

Link to comment
Share on other sites

Για το βίντεο:

Έλα τώρα, τράκαραν καμιά 20ρια αυτοκίνητα, κόντεψαν να πατήσουν μερικούς πεζούς και ξαφνικά το κάναμε θέμα. Σκεφτήκατε τα αισθήματα τους; Και αυτή η πόρτα που έριξαν; Τι έγινε και άν ήταν ξεκλείδωτη...Και συ άμα μπορούσες, τι θα προτιμούσες: Να σπάσεις την πόρτα a la chuck norris ή να χρησιμοποιήσεις το χερούλι; Ε; Ε;

@@ρες...μερικές φορές εύχομαι τα πράγματα να ήταν όπως τα παρουσιάζουν οι "σοβαροί" δημοσιογράφοι της Δύσης, και να έβγαινε κανένας από τους τρακαρισμένους με κάνα rpg και να τους έψηνε..Βέβαια μετά θα τους ονόμαζαν και ήρωες και θα τους έκαναν και ταινία...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.