Jump to content




DJD

Recommended Posts

ΨΟΦΟΣ τα mmo.

Πάρτε μια κιθάρα και αρχίστε να τραγουδάτε για την Ειρήνη.

ή την Αγάπη. =)

Μαζί σου, χτες έπιασα τη φλογέρα και έπαιζα Concerning the Hobbits από τη βαρεμάρα μου. :p

Έχω ξεχάσει νότες. :(

Link to comment
Share on other sites

έβαλα το mouse pad στο πλυντήριο και έγινε τζι-τζι λέμε..λες και το πήρα σήμερα!!

Έχω ένα mouse pad εδώ και καμιά 10αριά χρόνια. Πρέπει να το έχω πλύνει καμιά 30αριά φορές.

Link to comment
Share on other sites

Μου φέρανε μια αρχαιολογία PC για καθαρισμό & φορμάτ το απογευμα... Του βαζω να περναει XP, και μεσα στην ακρα ησυχία ωρα που 'ναι, ακούγεται στο reboot το κλασσικό alignment των floppy...

Κόντεψα να βάλω τα κλάμματα απο την συγκίνηση. :p

Link to comment
Share on other sites

Μου φέρανε μια αρχαιολογία PC για καθαρισμό & φορμάτ το απογευμα... Του βαζω να περναει XP, και μεσα στην ακρα ησυχία ωρα που 'ναι, ακούγεται στο reboot το κλασσικό alignment των floppy...

Κόντεψα να βάλω τα κλάμματα απο την συγκίνηση. :p

E, σε λίγο που θα ψάχνεις για drivers θα βάλεις τα κλάμματα και από τα νεύρα σου :p

Link to comment
Share on other sites

Μου φέρανε μια αρχαιολογία PC για καθαρισμό & φορμάτ το απογευμα... Του βαζω να περναει XP, και μεσα στην ακρα ησυχία ωρα που 'ναι, ακούγεται στο reboot το κλασσικό alignment των floppy...

Κόντεψα να βάλω τα κλάμματα απο την συγκίνηση. :p

να σου φέρω έναν 8086 που έχω να δεις εκεί συγκίνηση;

Link to comment
Share on other sites

Παω χθες σε γνωστο μαγαζι για να παρω ισοθερμικο κολαν.

Μου προτεινει ενα με τιμη στο ραφι 30ε και μου λεει για σενα 25 :hug:

Μιας και εχω παρει παρα πολλα πραγματα απ'το συγκεκριμενο μαγαζι (τσαντακι μηρου, κολαρο λαιμου ισοθερμικο, full face, ισοθερμικα για την γυναικα κλπ)

Της κανω της κοπελας, μου το αφηνεις 20ε και ειμαστε κομπλε ΟΚ μου λεει κανενα προβλημα :mobile:

Χ€στηκα απ'τη χαρα μου και φυγαμε...

Σημερα μπαινω στο νετ και ψαχνω για το κολαν... μεγαλυτερη τιμη που βρηκα 14€ :spell:

Αντε καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε !

Link to comment
Share on other sites

^^

JoeZ4.jpg

Not really, προτιμησα ενα μαγαζι που ξερω και εχει ωραια εξυπηρετηση.

Τωρα εγω το πηρα και ηδη σημερα το πρωι τα ποδια μου δεν εγιναν παγακια στη μηχανη.

Απο μενα "εφαγε" 5€ δεν βαριεσαι... τους αλλους που τρωει τα 15αρια σκεφτομαι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μα για αυτό κλείνουν τα μαγαζιά. Διότι ο κόσμος πλέον το σκέφτεται να πληρώσει 5-10-15-ΧΧΧ€ επειδή η υπάλληλος είναι όμορφη ή ο ψιλικατζής είναι χρόνια στην γειτονιά και φαίνεται καλός άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.