Jump to content




DJD

Recommended Posts

Θα πηδήξω από το παράθυρο!

Μόλις αποδείχτηκε πως ΣΤΑΝΤΑΡ δεν υπάρχει θεός...

...ο big boss βρήκε λαχείο (τι λαχείο είναι λεπτομέρειες δεν ξέρω) με το οποιο κέρδισε ~2000E

F*CK god's logic

τους τελευταιους 2 μηνες μονιμως βρισκω περπατωντας στο Κολωνακι 50ευρα και 20ευρα και απορω γιατι συμβαινει...

Link to comment
Share on other sites

τους τελευταιους 2 μηνες μονιμως βρισκω περπατωντας στο Κολωνακι 50ευρα και 20ευρα και απορω γιατι συμβαινει...

Οι Κολωνακιώτες έχουν πολλά και τους τρέχουν από τις τσέπες...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε θέλει όμως...δεν σε θέλει ...πάει και τελείωσε...

Εχω σήμερα δουλειά προς κορωπί μεριά (όπου και τα κεντρικά της UPS) και αυριο είναι μια δύσκολη ημέρα (θα είμαι εκτός γραφείου -σπιτιού)...περιμένω ένα δέμα από UPS ....τελευταία ενημέρωση ότι έφυγε από Μπολόνια στις 0400..ακόμα δεν έχει ανανεωθεί η κατάστασή σου...αν είχε γίνει το θαύμα του θα το έβλεπα σήμερα και θα πήγαινα ο ίδιος να παραλάβω ...τώρα η παράδοσή του αναβάλεται για μεθαύριο.

Link to comment
Share on other sites

θα βαλω τα κλαματα ...............απο χαρα.

Επιτελους και παλι θερμανση :D

edit

Θα πηδήξω από το παράθυρο!

Μόλις αποδείχτηκε πως ΣΤΑΝΤΑΡ δεν υπάρχει θεός...

...ο big boss βρήκε λαχείο (τι λαχείο είναι λεπτομέρειες δεν ξέρω) με το οποιο κέρδισε ~2000E

F*CK god's logic

μηπως το βρηκε σε κανα "πλυντηριο"??

αλλα στα μυδια μου ..εχω θερμανση και ειμαι -πλεον- καλα

Έγινε επεξεργασία από ΝTG
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε θέλει όμως...δεν σε θέλει ...πάει και τελείωσε...

Εχω σήμερα δουλειά προς κορωπί μεριά (όπου και τα κεντρικά της UPS) και αυριο είναι μια δύσκολη ημέρα (θα είμαι εκτός γραφείου -σπιτιού)...περιμένω ένα δέμα από UPS ....τελευταία ενημέρωση ότι έφυγε από Μπολόνια στις 0400..ακόμα δεν έχει ανανεωθεί η κατάστασή σου...αν είχε γίνει το θαύμα του θα το έβλεπα σήμερα και θα πήγαινα ο ίδιος να παραλάβω ...τώρα η παράδοσή του αναβάλεται για μεθαύριο.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=C4_G7HHJ0GE]Weird Al Yankovic - 1979 - My Bologna - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.