Jump to content




DJD

Recommended Posts

Γιοοοουπιιιιιιιιιιιιιι....αρχιζω να πιστευω στο Αη-Ταχυδρομο

Μου αφησε χαρτακι..αλλα who cares..ειχα καιρο να παραγγειλω και μου λειψε

Συν οτι ηρθε στην ωρα του (νωριτερα δλδ) απο αλλες φορες το δεμα.

2 βιβλία την Παρασκευή από Amazon, σήμερα παρέλαβα... Φοβούνται τις απολύσεις...;

Link to comment
Share on other sites

καλα..δεν εχω τετοιες απαιτησεις απο τους ταχυδρομους μου.

Σε 8 μερες ηρθε απο αγγλια/ιρλανδια επαρχια..καλα ειναι.

Και ο ταχυδρομος πρεπει να ειναι καινουριος.

Στο χαρτακι εγραψε και ονομα (του)...αλλα και αυριανη ημερομηνια.

Tο συνηθες ειναι μονο η χθεσινη ωστε να παω αφοβα την ιδια μερα.Aλλα θα το ρισκαρω...θα παω σημερα πριν κλεισουν:p

Link to comment
Share on other sites

δεν περίμενα ότι θα το πω αυτό, αλλά μπράβο στον Κύπριο Αρχιεπίσκοπο που βλέπει πάνω από αξιώματα και προσωπικές θέσεις και θέτει την περιουσία της Εκκλησιάς στην διάθεση της κυβέρνησης για την διάσωση του νησιού.ακόμα και να μην το εννοεί πραγματικά,σε τέτοιες ώρες τα λόγια του αξίζουν

αυτά να τα βλέπουν κάποιοι δικοί μας σαπιοκοιλιές που έχουν γαντζωθεί στις καρέκλες-θρόνους και δεν παίρνουν χαμπάρι τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Απαγορευμένο ισπανικό ντοκιμαντέρ - APOLLO 11: Mας έκρυψαν κάτι;

Το πιστεύετε?

APOLLO 11 - Μας κρύψανε κάτι; - YouTube

Από ένα σχόλιο από κάτω. είδα όλη τα μέρη (7) από αυτό:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=uYRCjgZ-iiM]Bob Dean, Exopolitics Barcelona July 2009 (Greek subs) Part 7/7 - YouTube[/ame]

Τώρα τι να πω.. Παραθέτω το τελευταίο μέρος που είναι κ πιο χαρακτηριστικό :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Microsoft...really?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=c6UMmqUwkFU]The Windows Phone Challenge - Galaxy S3 vs. the Nokia Lumia 920 - YouTube[/ame]

[MENTION=699]ΝTG[/MENTION] τελικά σου κάνουν;

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Γιοοοουπιιιιιιιιιιιιιι....αρχιζω να πιστευω στο Αη-Ταχυδρομο :inlove:

Μου αφησε χαρτακι..αλλα who cares..ειχα καιρο να παραγγειλω και μου λειψε :hehe:

Συν οτι ηρθε στην ωρα του (νωριτερα δλδ) απο αλλες φορες το δεμα.

To λοιπον...

θα ban-αρω παλι ενα απο δω μεσα διοτι περα του οτι ηταν απιστευτα προκλητικος....πηγα στα ελτα και δεν ειχαν ανοιξει καν τους σακους.

Επι της ουσιας ο ταχυδρομος δεν βαρεθηκε να κουβαλησει το δεμα σημερα απλα με προειδοποιησε οτι απο αυριο θα βαρεθει :(

Παω να banarw κοσμο...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κάποιες φορές μου είχανε φέρει σχετικά μεγάλα αντικείμενα ( που άλλα αντίστοιχα τα αφήνανε στο ταχυδρομείο για να περάσω εγω από εκεί με το χαρτάκι ) σπίτι.

Συνήθως πάντως η τακτική είναι χαρτάκι με αυριανή ημερομηνία.

Link to comment
Share on other sites

εμενα τα τελευταια 3-4 δεματα ηταν χαρτακι με χθεσινη ημερομηνια.Ωστε να τα παραλαβω αμεσα αν ηθελα.

Και μιλαω για δεματα που τα περιμενα 5-10 μερες και κοιτουσα καθε μερα 2 φορες για χαρτακι(δε περιμενω καν να δω δεμα).

Και μια φορα παλιοτερα που ειχε αυριανη ημερομηνια ..τα παρελαβα την ιδια μερα.(αυτο το θυμαμαι ηταν τα ποδηλατολαστιχα).

Σημερα εσπασε ο διαολος τα ποδαρια του..:(

Link to comment
Share on other sites

Ύστερα απο 25 ημέρες ήρθε το ιντερνέ και το τηλέφωνο... Τι τους κάνεις; Εκφοβίζεις οτι αλλάζεις εταιρία ή κανεις υπομονή;

Εννοείται πως η περίοδος αυτή δεν θα χρεωθεί στον λογαριασμό..

Link to comment
Share on other sites

Ύστερα απο 25 ημέρες ήρθε το ιντερνέ και το τηλέφωνο... Τι τους κάνεις; Εκφοβίζεις οτι αλλάζεις εταιρία ή κανεις υπομονή;

Εννοείται πως η περίοδος αυτή δεν θα χρεωθεί στον λογαριασμό..

Δυστυχώς μείνεις φύγεις ( αν μιλάς για τον πΟΤΕ ) τα λεφτά τα παίρνουνε ( έστω και λιγότερα, συνεχίζουνε και παίρνουνε καλά φράγκα από τους ISPs :p ) οπότε λίγο πολύ δώρον άδωρον ο εκφοβισμός.

Πάρε τους πάντως τα λεφτά για το διάστημα που ήσουν άφωνος, μην τους χαρίζεις eurocent των αχρείων.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.