Jump to content




DJD

Recommended Posts

:blink: :blink: :boxed: :boxed: :o:o :-O :-O

:flag::giveup:

και το SilverLight ????

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ισχύει. Το SL όχι, αφού εξυπηρετεί συγκεκριμένο σκοπό. Το Flash όμως πέφτει. Ήδη τα καινούρια online παιχνίδια γυρίζουν σε HTML5 παρόλο που ακόμα δεν είναι πρότυπο και συμβατό με όλους τους browsers. Την αρχή έκανε το Youtube που τρέχει ήδη σε mode Html5 και μπορείς να το γυρίσεις από το profile σου.

Link to comment
Share on other sites

αυτό που όταν κάθομαι και διαβάζω κόβομαι με άσχημο τρόπο, και όταν πηγαίνω τουρίστας περνάω, δεν μπορώ να το καταλάβω. Ειλικρινά. Κι όταν λέω τουρίστας εννοώ μάθημα που δεν το έχω ξαναακουμπήσει, όχι ότι το έχω διαβάσει στο παρελθόν και τώρα απλά πάω να ξαναδώσω...

Link to comment
Share on other sites

γελαει ο κοσμος, επειδη χρησιμοποιησα τις 2 αυτες λεξεις :hehe: :hehe: :hehe:

Αστρολαβεεεεεε βοηθειααααα που πηγε η ελευθερια λογου

https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B9%CE%AC

https://el.wiktionary.org/wiki/%CE%BB%CE%B1%CE%B8%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%BD%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%82

Εντιτ

ντιτζεντι κανε ενα μπαν και τη γλυκερια παρακαλω!

[ame]www.youtube.com/watch?v=cUnIpTvZZaA[/ame]

Έγινε επεξεργασία από jiohkor3
Link to comment
Share on other sites

αυτό που όταν κάθομαι και διαβάζω κόβομαι με άσχημο τρόπο, και όταν πηγαίνω τουρίστας περνάω, δεν μπορώ να το καταλάβω. Ειλικρινά. Κι όταν λέω τουρίστας εννοώ μάθημα που δεν το έχω ξαναακουμπήσει, όχι ότι το έχω διαβάσει στο παρελθόν και τώρα απλά πάω να ξαναδώσω...

εκανα ενα ωραιο σκονακι με απαντησεις αλλα πεσανε με αλλη σειρα και λιγο διαφορετικα...αμα ειχα διαβασει και την ερωτηση μαζι με την απαντηση κατι παραπανω θα εγραφα...damn :p

Link to comment
Share on other sites

εκανα ενα ωραιο σκονακι με απαντησεις αλλα πεσανε με αλλη σειρα και λιγο διαφορετικα...αμα ειχα διαβασει και την ερωτηση μαζι με την απαντηση κατι παραπανω θα εγραφα...damn :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=gk5R9GmIsAs]Spys like Us - Cheating - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Εκνευρίστηκα τόσο πολύ με το που διαπίστωσα ότι για να αγοράσω τα μεταφρασμένα βιβλία του Game of thrones πρέπει να πληρώσω 160€, ενώ για την αγγλική έκδοση μόνο 60€.........έλεος :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Εκνευρίστηκα τόσο πολύ με το που διαπίστωσα ότι για να αγοράσω τα μεταφρασμένα βιβλία του Game of thrones πρέπει να πληρώσω 160€, ενώ για την αγγλική έκδοση μόνο 60€.........έλεος :mad::mad::mad:

Paperback τα 1-5 γύρω στα $25 + μεταφορικά πρέπει να βγαίνουν. Κατ' εμέ δεν αξίζει να πάρεις καμιά λουσάτη έκδοση, αλλά περί ορέξεως...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.