Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ένας μήνας πάνω στο κουτί και δίπλα στο σφυροδρέπανο. Παρακάτω δεν πάω!

Για έναν μήνα δεν γράφω τίποτα στο Ειδησεοthread αν είναι πάνω στο plexy κουτί σου, δίπλα στο σφυροδρέπανο, και τίποτα δεν την περιορίζει / εμποδίζει να πηδήξει κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Για χαβαλέ γίνονται όλα.:)

edit: δεν προλαβαίνω σήμερα και αύριο τελειώνω αργά το βράδυ. Θα προσπαθήσω Τετάρτη.

Αν δεν τα καταφέρω μέχρι Παρασκευή βράδυ, δεν ποστάρω στο ΠΟΘ για ένα μήνα.

edit no.2: Ξέρει κανείς σας από υπνωτισμό κτλ.? Το αλκοόλ δεν τη πιάνει!:hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
Link to comment
Share on other sites

Για χαβαλέ γίνονται όλα.:)

edit: δεν προλαβαίνω σήμερα και αύριο τελειώνω αργά το βράδυ. Θα προσπαθήσω Τετάρτη.

Αν δεν τα καταφέρω μέχρι Παρασκευή βράδυ, δεν ποστάρω στο ΠΟΘ για ένα μήνα.

edit no.2: Ξέρει κανείς σας από υπνωτισμό κτλ.? Το αλκοόλ δεν τη πιάνει!:hehe:

Αν δε τη βγάλεις φωτό με το γιλέκο θα φας μπαν

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε λίγο και το Handbrake που υποστηρίζει Open CL.

Έχουμε και λέμε fullHD video σε 800Χ480. ΟΚ. OpenCL accelaration check, HWD Support check.

Start.............................

....................................

12.5GB RAM? ARE YOU KIDDING ME???

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει τώρα: Απολαυστικός μπουμπούκος στο STAR.

Απελπισμένος άνεργος ψηφοφόρος του Άδωνη (επι ΛΑΟΣ) τον κατηγορεί ότι ήταν αντιμνημονιακός και επαναστάτης και τώρα τα γύρισε

Ακολουθεί παραλήρημα μπουμπούκου.. Μεταξύ άλλων: "εγώ είμαι ο πιο μνημονιακός βουλευτης του ελληνικου κοινοβουλιου:banging:.." και πολλά άλλα ωραία..

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε λίγο και το Handbrake που υποστηρίζει Open CL.

Έχουμε και λέμε fullHD video σε 800Χ480. ΟΚ. OpenCL accelaration check, HWD Support check.

Start.............................

....................................

12.5GB RAM? ARE YOU KIDDING ME???

Είχε ένα beta που υποστήριζε, αλλά δεν βλέπω που είναι διαθέσιμο, pm info αν μπορείς...

Link to comment
Share on other sites

Είχε ένα beta που υποστήριζε, αλλά δεν βλέπω που είναι διαθέσιμο, pm info αν μπορείς...

Από ότι βλέπω η τελευταία Nightly υποστηρίζει OpenCL και Hardware Acceleration. Οπότε κατεβάζεις αυτήν

HandBrake: Nightly Builds

Προσωπικά είχα την HandBrake-svn5466_x86_64-Win_GUI OpenCL η οποία από ότι καταλαβαίνω επειδή είναι beta δεν μου έδειχνε τα νεώτερα updates που είχαν βγει.

Καλήμε....?????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Περίεργο τηλεφώνημα σήμερα με απόκρυψη από τη Wind. Επειδή είμαι λέει χρόνια πελάτης, για να με ευχαριστήσουν μου προσφέρουν μείωση παγίου, αρκεί να πω λέει κάτι και να το ηχογραφήσουν.

Όταν ρώτησα με ποια μιλάω στη γραμμή, γιατί παίρνουν με απόκρυψη, και γιατί να τους πω ΑΦΜ/ταυτότητες/στοιχεία κτλ., άρχισε η δυσφορία της κυρίας.

Επίσης όταν τη ρώτησα αν μπορώ να πάω σε κατάστημα να το κάνω, μου είπαν δεν γίνεται, μόνο αυτή μπορεί. Χμμ...

Link to comment
Share on other sites

...και γιατί να τους πω ΑΦΜ/ταυτότητες/στοιχεία κτλ. ...

Ούτε σε τράπεζα δεν τα λέω. Επειδή ο λογαριασμός της κάρτας μου βγαίνει 25 του μήνα, μέχρι να πληρωθεί (αρχές του επόμενου) πλέον παίρνουν τηλέφωνο. Ζητάνε τα πάντα για να επιβεβαιώσουν ότι είσαι εσύ και πάντοτε αρνούμαι. Μάλιστα τις προάλλες είπα στην κοπέλα ότι κάποιος που έχει όλα τα στοιχεία που ζητάτε, μπορεί να χρησιμοποιήσει το phone banking μου και να κάνει ότι γουστάρει. "Σωστά" μου λέει... :X:

Link to comment
Share on other sites

Έχω ρίξει μπόλικο κράξιμο σε πολλές κυρίες που ξεκινάνε το τηλεφώνημα με "Θέλετε να σας μειώσουμε το πάγιο του ΟΤΕ/ΔΕΗ" χωρίς να μου λένε εξ' αρχής ποια εταιρία εκπροσωπούν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.