Jump to content




DJD

Recommended Posts

Με ποιά λογική? Λεμε για ελευθερες ιδιες και κολοκύθια και τα παιδακια-νουμπάδες-κλούλες παν και γραφονται στο εκάστοτε κοπάδι.

Γκομενες? αυτές της γύρας? Αν εφτασες ανώτατη και δε ξέρεις που να το βάλεις γύρνα στο χωριο σου και κανε κατσικες, αυτό λεω.

Και για τα σημειώσεις, omg, πηγαινε ζωάδι και παρε απο φωτοτυπάδικο.

Για το 5 στα μαθήματα και τις μούφα πτυχικές/πρακτικές, ενταξει πάω πάσο. Αλλα απο όοοοολα τα γιδια που γράφονται πόσοι την περνάνε έτσι? 5-10 άτομα απο 2 παραταξεις καθε χρονο το πολύ. Οι υπολοιποι κομπάρσοι.

Τα βλέπω τόσα χρόνια και μου γυρνάει το μυαλο.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω πάρα πολύ να σχολιάσω, αλλά:

1) Δεν είναι το σωστό thread.

2) Δεν έχω όρεξη να μαλώνω για 1000οστή φορά για το ίδιο πράγμα.

3) Δεν υπάρχουν αποδείξεις δυστυχώς για κανέναν.. Αν υπάρχουν, να τα πείτε στο άλλο thread.

Δεν ξαναβάζω κάτι σχετικό με τις σπουδές εδώ από το VU ή το UvA για κανέναν λόγο.. (όταν είχα βάλει κάτι για την πτυχιακή μου, πάλι τα ίδια, και πάλι για το "αν ήσουν Ελλάδα")

Link to comment
Share on other sites

Θέλω πάρα πολύ να σχολιάσω, αλλά:

1) Δεν είναι το σωστό thread.

2) Δεν έχω όρεξη να μαλώνω για 1000οστή φορά για το ίδιο πράγμα.

3) Δεν υπάρχουν αποδείξεις δυστυχώς για κανέναν.. Αν υπάρχουν, να τα πείτε στο άλλο thread.

Δεν ξαναβάζω κάτι σχετικό με τις σπουδές εδώ από το VU ή το UvA για κανέναν λόγο.. (όταν είχα βάλει κάτι για την πτυχιακή μου, πάλι τα ίδια, και πάλι για το "αν ήσουν Ελλάδα")

σύμφωνα πάντως με τα πιστεύω σου (left) δεν έπρεπε να πας να κάνεις ότι κάνεις στο Amsterdam

και για να μην λες :D αφού το ξέρεις

edit το σταματάω εδώ

<3

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

σύμφωνα πάντως με τα πιστεύω σου (left) δεν έπρεπε να πας να κάνεις ότι κάνεις στο Amsterdam

Δεν θυμάμαι κάποιος από τους κυριούς να είπε ότι δεν πρέπει να πάω να σπουδάσω στο εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Κλαίω απο τα γέλια. Η διπλανή χώρισε μάλλον.

Προφανώς μιλάει με τη κολλητή της τηλέφωνο

-Μα ναι πήγε με την άλλη αλλά σα τον Πάνο μου δεν έκανε κανείς μασάζ. θα τον κερδίσω πάλι θα δεις! Μια ξεπέτα είναι.

Η φίλη προφανώς κάτι της λέει και νευριάζει η γειτόνισσα :whistling

-Απορώ τι κάθομαι και στα λέω, ζηλεύεις που ο Βαγγέλη σου δε σου κάνει μασάζ. Να δεις που σε κερατώνει κιόλας! Αλλά που να βρεις άντρα σα το Πάνο μου. Μια περαστική είναι η άλλη θα δεις και εσύ, απλά δε θες να το καταλάβεις και μου το παίζεις υπεράνω.

Η άλλη πιθανόν την έβρισε και της το έκλεισε, ακούστηκε κάτι να σπάει και μετά κλάαααααααααααααααααααααααμα του θανάτου και να βρίζει τον εαυτό της. Συνεχίζει βέβαια αλλά το κακό είναι ότι άρχισαν και σπάνε ποτήρια. Αναρωτιέμαι αν θα μείνει τίποτα μέχρι να τελειώσω το γράψιμο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κλαίω απο τα γέλια. Η διπλανή χώρισε μάλλον.

Προφανώς μιλάει με τη κολλητή της τηλέφωνο

-Μα ναι πήγε με την άλλη αλλά σα τον Πάνο μου δεν έκανε κανείς μασάζ. θα τον κερδίσω πάλι θα δεις! Μια ξεπέτα είναι.

Η φίλη προφανώς κάτι της λέει και νευριάζει η γειτόνισσα :whistling

-Απορώ τι κάθομαι και στα λέω, ζηλεύεις που ο Βαγγέλη σου δε σου κάνει μασάζ. Να δεις που σε κερατώνει κιόλας! Αλλά που να βρεις άντρα σα το Πάνο μου. Μια περαστική είναι η άλλη θα δεις και εσύ, απλά δε θες να το καταλάβεις και μου το παίζεις υπεράνω.

Η άλλη πιθανόν την έβρισε και της το έκλεισε, ακούστηκε κάτι να σπάει και μετά κλάαααααααααααααααααααααααμα του θανάτου και να βρίζει τον εαυτό της. Συνεχίζει βέβαια αλλά το κακό είναι ότι άρχισαν και σπάνε ποτήρια. Αναρωτιέμαι αν θα μείνει τίποτα μέχρι να τελειώσω το γράψιμο :hehe:

σιγά τον Πάνο :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.