Jump to content




DJD

Recommended Posts

Από αύριο ξεκινάω να ζηλεύω αυτούς που θα έχουν άδεια Χριστουγέννων :)

Αυτοί που δεν έχουν δουλειά, ζηλεύουν αυτούς που ζηλεύουν εκείνους που παίρνουν άδεια Χριστουγέννων.

Link to comment
Share on other sites

Απλή τηλεφωνική σύνδεση στον πΟΤΕ και μετά από 2 εβδομάδες, τίποτα. Πήγαν σε λάθος διεύθυνση από δικό τους λάθος όπου φυσικά κατηγόρησαν εμάς. Είπαν θα μας ξαναπάρουν, αλλά εξαφανίστηκαν. Για να τους πάρεις εσύ, πρέπει να καλέσεις το 11888 με χρέωση!!!

Δείτε τι κράξιμο πέφτει στη σελίδα τους:

https://www.facebook.com/ote.gr?filter=2

Για να τα βλέπουν μερικοί υποστηρικτές...

Link to comment
Share on other sites

Απλή τηλεφωνική σύνδεση στον πΟΤΕ και μετά από 2 εβδομάδες, τίποτα. Πήγαν σε λάθος διεύθυνση από δικό τους λάθος όπου φυσικά κατηγόρησαν εμάς. Είπαν θα μας ξαναπάρουν, αλλά εξαφανίστηκαν. Για να τους πάρεις εσύ, πρέπει να καλέσεις το 11888 με χρέωση!!!

Δείτε τι κράξιμο πέφτει στη σελίδα τους:

https://www.facebook.com/ote.gr?filter=2

Για να τα βλέπουν μερικοί υποστηρικτές...

αστείο είναι που ζητάνε αφμ κτλ μέσω facebook

Link to comment
Share on other sites

. Για να τους πάρεις εσύ, πρέπει να καλέσεις το 11888 με χρέωση!!!
ΟΛΑ λάθος :p Είσαι πολύ OTEnoobας :p :P

13888 με χρέωση 0 χρέωση από πάροχο ΟΤΕ ή χρέωση σύμφωνα με τον τιμοκαταλόγου του παρόχου που είσαι ή 210 6513888, με χρέωση η οποία ορίζεται σύμφωνα με τον ισχύοντα τιμοκατάλογο του εκάστοτε παρόχου.

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ λάθος :p Είσαι πολύ OTEnoobας :p :P

13888 με χρέωση 0 χρέωση από πάροχο ΟΤΕ ή χρέωση σύμφωνα με τον τιμοκαταλόγου του παρόχου που είσαι ή 210 6513888, με χρέωση η οποία ορίζεται σύμφωνα με τον ισχύοντα τιμοκατάλογο του εκάστοτε παρόχου.

Και δε με λες, μπορώ να τα πάρω αυτά τα νούμερα με κινητό, αφού δεν έχω σταθερό;

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς στο 210 6513888 με χρέωση από την εταιρία κινητής, αν σου δίνει δωρεαν σταθερά τότε είναι δωρεαν αν δεν έχεις καταναλώσει τα λεπτά που σου δίνει ο κινητο-πάροχος.

Επίσης αφού μιλήσεις με εκπρόσωπο του 2106513888 μπορείς να ζητήσεις να σε καλέσουν στο κινητό σου για να μην χρεώνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

ρε

μπαίνεις στη σελίδα του ΟΤΕ και χρησιμοποιείς την υπηρεσία call back

σε παίρνουν μέσα σε 2-3 λεπτά στο κινητό που δήλωσες :dirol:

noobs :mamba:

αντρικές μέθοδοι

Link to comment
Share on other sites

αντρικές μέθοδοι

το ιδιο κάνω για να παραγγειλω απο διάφορα γυράδικα/σαντουιτσάδικα, επειδή συνήθως δεν εχω ποτέ κάρτα στο κινητο, αρκετά εχουν υπηρεσια call back στο site...τουλάχιστον τρώμε.

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτήσω κάτι;

Οσοι μένετε χωρίς κάρτα στο κινητό (και φυσικά δεν έχετε σταθερό) δε σας "φοβίζει";

Εννοώ πες ρε παιδί μου ότι συμβαίνει κάτι πως θα επικοινωνήσεις με κάποιον γνωστό σου σε περίπτωση ανάγκης;

Link to comment
Share on other sites

Σου φαίνεται πιο άμεσο στη περίπτωση ανάγκης ή πιστεύεις ότι ο σημερινός γείτονας θα τρέξει το ίδιο με τον γείτονα πριν 15 χρόνια;

Πιο παλιά λέγανε ραντεβού τη τάδε ώρα στο τάδε μέρος και ήταν όλοι Αγγλοι.

Βέβαια επιλογές είναι αυτές.

Link to comment
Share on other sites

Αγάπη για αυτό υπάρχουν τα συμβόλαια, αλλά μετά θα έχεις το άγχος να πληρώσεις το λογαριασμό. Προσωπικά μπορεί να είμαι πολύ στριμωγμένος οικονομικά αλλά τα 40 ευρώ στο συμβόλαιο κινητής μου τα δίνω, άσε που κάθε χρόνο και κάτι μήνες θα έχω και μια αξιοπρεπή συσκευή, ιδιαίτερα άμα τσοντάρω και γώ ένα ποσό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.