Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πλακα πλακα τι γινεται με το φετινο κοπητηπιτα...

θελω να κερδισω παλι ενα ζευγαρι ηχεια να τα χαρισω στον DJD γιατι τον λυπηθηκα τον μαυρο που παλευει με τα ηχεια της Qnix.

Δικα μου τα εξοδα αποστολης στο... Δυτικο Ην. Βασιλειο... :)

Link to comment
Share on other sites

. Την έφτιαξα εγώ και είναι με ρόδι και φυστίκι Αιγίνης.

Αυτο ειναι το κακο με την κριση.. Γεμισαμε εκπομπες με μαγειρικη και ο τηλεθεατης που παλια εβλεπε υπερπαραγωγες τυπου "Ciao ANT1" την εχει δει master chef/so you think you can cook.

Ασε θα παραγγειλω 3 σουβλακια καλυτερα, κι ας μην εχουνε φλουρι να κερδισω ηχεια να τα χαρισω στους συνανθρωπους μας που υποφερουν.

Link to comment
Share on other sites

Και ξαφνικά σε ρωτάει η κοπέλα και γίνεται ο παρακάτω διάλογος.

-Ξέρεις κάποιον Magic Johnson?

-...

-Έλα είναι λέει γνωστός αθλητής / legend.

-..., γιατί ρωτάς?

- Θα μας μιλήσει και θα τον γνωρίσουμε στο Ορλάντο που θα είμαι για το σεμινάριο.

:wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

Και ξαφνικά σε ρωτάει η κοπέλα και γίνεται ο παρακάτω διάλογος.

-Ξέρεις κάποιον Magic Johnson?

-...

-Έλα είναι λέει γνωστός αθλητής / legend.

-..., γιατί ρωτάς?

- Θα μας μιλήσει και θα τον γνωρίσουμε στο Ορλάντο που θα είμαι για το σεμινάριο.

:wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall:

παλιόγερε!

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι στις 29?

Τετάρτη.

Να κάνω κι εγώ μια πρόβλεψη. Στις 29/2/2014 δε θα χρωστάμε τίποτα.

Ναι αλλά εσύ θα πέσεις έξω! :p Εκτός αυτού, φέτος δεν είναι δίσεκτο το έτος. :p:P

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

και κάποιοι άλλοι θα χάσουν το internet :sarcastic:

Πριν καμιά 10αριά χρόνια, κάπου είχα διαβάσει ή κάποιος μου είχε πει (δε θυμάμαι) ότι "υπολογιστής χωρίς internet είναι άχρηστος". Τότε δεν είχα συμφωνήσει. Σήμερα έχω αρχίσει να κατανοώ την άποψη αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ΕΧΕΙ εμπειρια απο ναργιλε μπορει να επιβεβαιωσει αν τετοιου ειδους καπνοι ειναι ακινδυνοι ?

Al-Waha Gold Fruits 250gram :: Kapnomania.gr

Ο συγκεκριμενος δεν διευκρυνιζει αν εχει καπνο αν ειναι μελασα κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.